Co to znamená jestli jsem slečna?

Od: Datum: 04.09.12 17:05 odpovědí: 7 změna: 04.09.12 17:29
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co to znamená, když se mně někdo zeptá, jestli jsem pořád slečna. Děkuji.
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lujs®
Datum: 04.09.12 17:07

Myslím že to znamená že ještě nejste vdaná.

Ohodnoceno: 2x

Od: mowla*
Datum: 04.09.12 17:11

Je to dotaz na stav - tedy svobodná - vdaná - rozvedená... ;)

Dotaz na stav - panna - nikoli panna - těhotná - po přechodu je méně obyvklý a drzejší... *smich*

Datum: 04.09.12 17:14

Dobrý den. Lujs má pravdu. Slečna je neprovdaná žena. Takže když se někdo zeptá, zda jste pořád slečna, zajímá ho, jestli nejste již vdaná.

doplněno 04.09.12 17:33:

Cizímu chlapovi prostě neodpovídat a nenechat se zpovídat. Nic mu o sobě neříkat, nic mu do toho zkrátka není!

Ohodnoceno: 1x

Od: buss®
Datum: 04.09.12 17:21

A ještě z tebe může být stará panna...

Od: jokapata
Datum: 04.09.12 17:22

Děkuju. Mě se na to zeptal nějakej starej chlap je mu asi 72 a vždycky, když sedím na lavičce a jde okolo, tak si se mnou začne povídat, ale já ho vůbec neznám. Ptal se mně i kolik mi je. Je mi 12. Co mám dělat, aby jsi se mnou už nepovídal?
Datum: 04.09.12 17:29

To pán asi žertuje, starý děda si rád popovídá s mladou slečnou. Pokud Ti to je nepříjemné, radím se mu vyhýbat. Určitě se vyvaruj nějakých drzostí (pokud tedy nebývá pán až moc osobní nebo snad vulgární - ale řekla bych, že je to prostě člověk, který by rád prohodil slůvko s mladým člověkem, zvlášť pak s hezkou holkou).

Od: askmenow*
Datum: 04.09.12 17:29

Řekni mu, že si s ním povídat nechceš. Pokud to jde, odejdi, pokud na lavičce potřebuješ sedět dál, řekni, že chceš být sama a přemýšlet si.

doplněno 04.09.12 17:31:

Kdyby byl dotěrný, informuj neprodleně někoho dospělého.

Je jen ale možné, že je to starý pán, který si chce povídat a nemá s kým, I tak ho můžeš odmítnout, jen buď milá... co my víme. Třeba mu připomínáš vnučku, nebo první lásku, tak se s tebou rád baví. Hodně starých lidí se cítí opuštěně a vyhledávají kontakt všuide možně. Je to vlastně lepší, než když jsou zahořklí a nenávidí celý svět.

Ohodnoceno: 1x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.