Veletrh středních škol a učilišť

Od: Datum: 03.09.12 21:37 odpovědí: 3 změna: 04.09.12 12:51
avatar
Vím že býval na výstavišti v Brně každý rok veletr kde se mohli žáci ZŠ podívat na to kam by v budoucnu mohli jít byl to veletrh hlavně učilišť, řemesel a středních škol bylo to zajímavé ale už je to dlouho co sem tam byl chtěl bych se tam zajet podívat ale vůbec nevím kdy se to koná nevíte to někdo?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: socialnipracovnice*
Datum: 03.09.12 22:27

Ten veletrh se jmenuje GAUDEAMUS a letos se koná od 30.10. do 2.11. Více informací o něm najdeš na www.gaudeamus.cz.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.09.12 22:31
avatar

Gaudeamus je spíše veletrhem pomaturitního a celoživotního vzdělávání. XVIII. veletrh středních škol se bude konat na brněnském výstavišti od 23. do 24. listopadu 2012.

doplněno 03.09.12 23:05:

Doporučuji také weby škol, které by přicházely v úvahu pro další studium. Školy na webu uvádějí data Dnů otevřených dveří, při nichž je možné se o školách dozvědět ještě více než na veletrhu.

Některé školy umožňují si vyzkoušet některé činnosti, jiné zase zájemce nechají cvičně napsat přijímací testy z dřívějších ročníků, ... Někde si promluvíte pouze s vedením školy a s vyučujícími, jinde bývají přítomni i studenti. Každá škola si Den otevřených dveří organizuje trochu jinak. Většina škol pořádá dva Dny - jeden v říjnu až prosinci, a druhý většinou v první polovině ledna.

Myslím si, že Dny otevřených mohou hodně pomoci nejen při v rozhodování o dalším studiu. Seznámí-li se budoucí student předem s některými z budoucích učitelů a studentů, ubyde mu část obav z nástupu na další neznámý typ školy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.09.12 12:51
avatar

Tak já už asi na žádnou školu nepůjdu mě by to nedovolily já už mám školu naštěstí *smich* za sebou. Jen sem se tam chtěl na veletrh zajet podívat co nabízí školy dnes prostě jen se jít kouknout ;)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.