Nesmělost obou partnerů

Od: Datum: 03.09.12 19:29 odpovědí: 7 změna: 04.09.12 04:42

Ahoj je mi 25 a hodím s holkou,kerý je 18.Jsme spolu už 6 měsíců.Problém je v tom,že jsme oba strašně stydlivý a tak jsme se ještě nelíbali.Nevím jak na to poradíte mi nějak.Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: artik*
Datum: 03.09.12 19:31

to přijde samo

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kachnicka*
Datum: 03.09.12 19:34

Vem ji na rande a až se budete loučit, třeba když jí doprovodíš domů stoupni si k ní a dej jí pusu. Opravdu se toho neboj, jste spolu 6 měsíců, takže to bude v pohodě. Ale netlač na pilu, ze začátku jí dej jen pusu a počkej co udělá ona, když nic, můžeš to zkusit příště. A kdyby se náhodou stalo, že ji tak překvapíš že se třeba odtrhne, nebo něco takového, rozhodně se neciť trapně a řekni třeba, že po 6ti měsících si to už chtěl zkusit, nebo něco v tomhle smyslu. Určitě ti to nebude mít za zlé. ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: klaraaa*
Datum: 03.09.12 19:46

A jseš si jistej, že spolu chodíte? ;) Pro mě teda vztah, chození s někým začíná líbáním...

Jak radí někdo výše... Až se budete loučit, prostě jí dej pusu. třeba jí poprvý můžeš dát pusu na tvář, příště letmou pusu na pusu a pak už se k tomu líbání dostanete... Pokud mezi váma funguje ta správná chemie,tak to musí přijít. Pokud ne, tak to nelámej přes koleno a do vztahu se nenuť!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.09.12 19:50
avatar

Ahoj. Jednou se osmělit a začít musíte. Po šesti měsících známosti a ve vašich letech bych se toho již neobávala. Možná po tom toužíte oba a jen se stydíte, abyste se třeba před tím druhým neztrapnili. Ale obavy jsou zbytečné. Pokud se máte rádi, vezmi její obličej do dlaní a dej jí pusu. Pohlaď její rty jazykem... a pak už si jistě poradíte sami. Ničeho se neboj, jste oba začátečníci a budete se učit vzájemně. Dělejte jen to, co je vám oběma příjemné. Pro každého z nás bylo to jeho poprvé trochu neohrabané třeba, ale když se milujete, není co řešit. Naučíte se souhře postupně ve všem. Přeji krásné líbání a šťastný vztah.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 03.09.12 20:55
avatar

Postup:

1. v soukromí postavit se proti sobě a navzájem se obejmout

2. počítát do pěti, pak zavřít oči a čekat kdo začne ...

Ale teď vážně, nečekejte s letmými dotyky a líbáním dlouho. Nejlepší lék (droga) na nesmělost je zamilovanost, časem přerůstá na lásku nebo kamarádství

Začněte hned - odměna bude sladká ...

Ohodnoceno: 3x
 
Od: rv
Datum: 04.09.12 02:49

Jste oba plnoletí a máte zábrany. Dejte si skleničku (nebo dvě) a zábrany zmizí. Pak už to půjde i bez skleničky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: viky®
Datum: 04.09.12 04:42
avatar

Dobrý den, Levo. Je to divné, ale jak se pozdravíte, když se sejdete? To si podáte ruce?

Když přijdete na schůzku, řeknu ahoj a dám děvčeti pusu, když si netroufnu na ústa, tak na tvář. Hned jí vezmu za ruku a zeptám se, tak kam půjdeme? Co budeme dělat? Dělám, že se nic nestalo. Škoda, že nepíšete, co spolu děláte, kam chodíte, do jaké společnosti.

U nás je zvykem dávat si pusu, když se vidíme k pozdravu a když odcházíme, tak také.

Když jí chcete za něco poděkovat, přidejte jí k tomu pusu, jen takovou obyčejnou pusu.

Chodíte spolu plavat? Tam se lidi hodně sblíží, laškují spolu, ve vodě se užije spoustu legrace a dotyků těla. Vzájemně se natíráte krémem, dotýkáte se jeden druhého.

Nechte si natřít záda, a když záda budou namazaná, tak se otočte a nechte si také namazat hrudník, protože se Vám to moc líbí. Za to jí musíte poděkovat, polibkem.

Ještě nějaké teplé dny budou, využijte toho.

Běžte se podívat do ZOO, kde je spoustu laviček, sednete si a ptejte se, co ráda dělá, co jí baví, ptejte se na rodinu, poslouchejte a podle toho se zařiďte.

Kupte jí zmrzlinu, a když bude děkovat, zeptejte se, a polibek nedostanu? Za vše, jako poděkování chtějte polibek, také sám polibek přidávejte, jako poděkování. To je jen příklad.

doplněno 04.09.12 04:52:

Pár dobrých rad:

http://www.pooradna.estranky.…nky/jak-skvele-libat____.html

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.