Nedobytná dívka

Od: Datum: 31.08.12 09:48 odpovědí: 11 změna: 02.09.12 09:44

Dobrý den, je mi 14 a na tanečním táboře jsem potkal jednu nádhernou dívku, hodili jsme řeč, smáli jsme se společně, povídali, i cestou zpátky jsme seděli vedle sebe v autobuse, při loučení jsme se dlouho objímali, a pak si psali strašně moc sms, já bydlím v Praze, ona V horních Počernicích. Pak mi navrhla, jestli nechci přijet, já přijal, a v pondělí jsme se setkali, další objímání, provedla mě skoro všude, povídali jsme si asi hodinu v parku, a oběma čas strašně ubíhal, nesl jsem jí v náručí, ale na polibek nedošlo, pak jsem už musel domů a ona řekla, že chce, abych přijel další den znova, další objímání :D Ale tedka má údajně zaracha, tudíž nemůžu přijet, a když napíšu sms, nechce odpovědět, před setkáním psala samý ,,:*'' a ted se zmůže maximálně na ,,:)'' Udělal jsem něco špatně? Vůbec nevím co si o tom mám myslet, když předtim psala i sama od sebe atd... Poraďtě prosím, vůbec nevím...

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lukas007*
Datum: 31.08.12 10:12

Moc tu chvíli, kdy se políbíme prodlužuju nebo jsem moc hrrr? Vážně nevim...

Datum: 31.08.12 10:24

Nemusíš udělat vůbec nic špatně k tomu, aby dotyčná ochladla. Jsi svůj - buď jí to vyhovuje nebo ne. Tvrzení o zarachovi a charakter sms mi připadá dost typický pro mladé dívky, které nejsou schopné říct na rovinu jestli něco chtějí nebo ne a doufají, že odradí dostatečně toho druhého, aby to udělal za ně ;) Nevnucuj se, jenom nabídni možnosti, jestli jich bude chtít vyuřít, udělá to. A hlavně vůbec žádný spěch, ten neprospěje nikdy ničemu.

Datum: 31.08.12 10:33

Díky moc za radu, dám na vás, uvidíme, co se bude dít...

Datum: 31.08.12 10:32

Zdravím. Lukáši, píšeš, že má děvče údajně zaracha. Možná, že Ti říká pravdu a rodiče jí zpřísnili režim. Možná jí i kontrolují, s kým si píše a co. Takže nemusí mít prostor pro sladká slova. Vyčkej, zda se to zlepší. Nepodezírala bych jí hned z výmluv. Pokud je děvčeti přibližně stejně let, jako Tobě, dá se pochopit, že její rodiče zasahují do jejího života.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 31.08.12 11:15

Lukáši,

jste oba ve věku, kdy se podle mě nic moc konstantního radit nedá. Může mít "změnu nálady", může mít opravdu zostřenou vazbu od rodičů, třeba na tebe přehodnotila názor, může to být cokoliv.

Univerzální postup neexistuje, to asi víš.

Většinou se vyplácí, dětat tyto věci podle sebe, jak to nejlépe cítíš, podle svého nejlepšího svědomí a vědomí.

Pokud na ní budeš moc dorážet a uhánět jí, může se "šprajcnout" a pokud jí vypustíš a ona třeba ve skutečnosti zájem má, ztratí sebevědomí.

Datum: 31.08.12 11:28

Ale proč, proč holky dělají věci, kterým my nerozumíme, proč samy nenapíšou, proč dělaj takový tajnůstkářky, proč lžou jen pro to, aby si něco promysleli, proč...

Datum: 31.08.12 13:23

Protože ženy jsou z Venuše a muži z Marsu:)

Za pár let Ti to ani nepříjde divné. Někdy se koukáme s údivem my na ně a někdy ony na nás..tak to je. V podstatě jsme dvě odlišné životní formy, ale jedna druhou potřebuje a nemůže bez ní být:)

Od: krkovicka*
Datum: 01.09.12 08:25

Jo,to už takhle prostě je.Muž chce vše slyšet na rovinu a konkrétně co žena od něj chce.Jenže mi na to jdeme oklikou,s tím že to chlapovi brzo dojde.

Od: amelikaame*
Datum: 31.08.12 13:03

Nepotkali jste se náhodou na táboře Agentury7? v Kunčicích pod Ondřejníkem? Já si osobně myslím, že ji trochu odradilo to, že jste se nepolíbili. Ale neznám ji a nemohu nic říct. Třeba má zaracha protože přišla pozdě domů se setkání s tebou ;)

Datum: 02.09.12 09:44

O tomto táboře sem v životě neslyšel :D

Od: krkovicka*
Datum: 01.09.12 08:22

Když jsem zacinala v tvému věku randit(no spíš o dva roky později:-D) tak s klukem jsem být pořád nechtěla.Chtěla jsem mít prostor pro kamarádky,blbnutí s partou a to s ním nešlo-protože u něho je to přeci jen o lásce,a člověk se bojí aby něco nepokazil.Být s ním někde sama a každý den dělat to samé...cítila jsem se jako svázána.Kdyby ti lhala o zarachu,neber to prosím vážně.Má tě ráda a kdyby ti řekla pravdu,myslí si že by ti to ublížilo.Zkus jí navrhnout další setkání a tam se jí zeptej zda spolu chodite.Abys věděl s čím do budoucna počítat.Rozhodně jí neuháněj,nic nevycitej.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.