Nenávist k mladým slečnám a ženám

Od: Datum: 30.08.12 10:40 odpovědí: 5 změna: 30.08.12 22:38

Dobrý den, mám jeden myslím velkej problém. Jsem žena 33 a nenávidim ženy a i malý holky od 6 let. Už v těch 6-ti letech mi přijdou tak namyšlený a drzý. Děti ještě nemám protože jsem s přítelem o mimčo přišla a zatim se nám počít nedaří. Myslíte že by to stím mělo něco společného? U psychologa jsem byla, ale nic mi k tomu neřekl. Mužské pohlaví mi nevadí a zbožnuju i malý děti, ale co se týče těch mladých slečen a žen? Předem děkuji za odpověd a potěší mě jestli se tu ještě někdo s takovýmto problémem najde.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.08.12 10:59

Co člověk, to problém. Dříve jsem měl také "podobné" problémy, a od doby, co jsem se se tohoto "stavu" zbavil, žije se mi hned lépe :)

Všechno je to jen o vás a vašem postoji. Zřejmě jste v dřívější době prožila (vědomě, či nevědomě) situaci, která vás zasáhla a dodnes vás sužuje.

Je na čase si uvědomit, že nemáte důvod nenávidět děti. Ničím se vám neprovinili, a pokud ano, tak síla odpouštění uzdravuje.

A položte si ruku na srdce. Myslíte si, že všechny děti musí být takové, jak je popisujete? Ne, záleží na přístupu rodičů k výchově. Ale dnes se bohužel aplikují ne příliš šťastné způsoby, čehož jsou hojným důkazem děti, které popisujete.

Nedávejte vaší směsi nenávisti, závisti, zlosti, strachu, úzkosti, pocitům viny, zklámání a nevím čemu všemu prostor. Bojujte, fandím vám!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 30.08.12 11:06

Nikolo, mohlo by to souviset s vaším ztraceným miminkem - pokud jste tyto pocity neměla už předtím. Jinak hledejte kořeny těchto pocitů - musejí souviset s nějakými zážitky z dřívějška. Každý máme něco - mně se zase nikdy nelíbili výrostci kolem 15 - 17 let - hrubí, hluční, přerostlí, zarostlí, nečesaní,často nevoňaví - no a teď mám dva v tomto věku doma - ne že by se mi ty jejich projevy líbily, ale holt to musíme nějak přežít, než puberta pomine *zed*. Také vám držím palce a ten psycholog - není špatná volba, ale vyberte si dobrého psychologa, který nad tím nemávne jen rukou.:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jhj
Datum: 30.08.12 12:13

Není divu já nesnáším růžovou... ale budeš muse se stím naučit žít i když je to velmi těžké tak si řekni já jsem nejlepší a nemysli na to.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.08.12 21:47
avatar

A také máte problém s dlouhou chvílí a s pojmy. Nenávist je velice silný cit, který nevzniká bez příčiny, a už vůbec ne ke skupinám. Nenávist většinou vyvolá jednání či chování konkrétní osoby k jiné osobě.

I v případě, že míníte nesnášenlivost, bych doporučila se zamyslet sama nad sebou.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: askmenow*
Datum: 30.08.12 22:38

Pokud vám k tomu psycholog nic neřekl, byl to špatný psycholog, nebo jste k němu vy nebyla upřímná. Doporučuji najít jiného psychologa.

Příčinu si hádat netroufám, může to být vším možným.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.