Standartní doporučené psaní nějak rychle?

Od: Datum: 29.08.12 19:40 odpovědí: 4 změna: 29.08.12 21:05
avatar

Dobrý den,

v pondělí jsem odeslal doporučené standart. psaní za 26 KČ u ČP (kde jinde), psaní mělo jít do Olomouce a dnes jsem přišel z práce a ve schránce jsem našel, že si mám vyzvednout tu zásilku, kterou jsem odesílal, nějaké divné? Lístek mám.

Je možné, že se úřednice překlepla a poslala mi můj dopis? Nebo už třeba daná společnost neexistuje (je vzdálená 50 km), tak mi psaní vrátili? Není to nějak rychle.

Poraďte prosím...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.08.12 19:45

No, tak v pondělí jste to poslal, v úterý to tam měli... pokud je třeba na dané adrese adresát neznámý nebo pokud adresát výslovně odmítl dopis převzít, tak se hned vracel nazpátek, čili ho klidně dneska můžete mít zpátky na poště. Čistě teoreticky. Jestli ho tam máte nebo ne, to se dozvíte, až si na poštu zajdete, pokud se dopis vrátil, tak na něm je uvedený důvod, proč nebyl doručený.

doplněno 29.08.12 19:46:

Alespoň tedy já mám s poštou dobré zkušenosti, co se týče rychlosti dodání, do druhého dne bývá dopis doručen (pokud tedy nepíšu někdam do Dolní Horní, kam zajíždí pošťácké auto jedenkrát do týdne).

Ohodnoceno: 2x
 
Od: des*
Datum: 29.08.12 19:49

To je co?Když je něco normální,je to podezřelé,,,,,,co když jsou v dopise blechy?Nebo bomba?Já bych to bez rozdělání spálil.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cvach07
Datum: 29.08.12 20:57

Souhlas, je to přesně tak. Pošta pracuje ve většině případů dobře. Kritika, která se dostane do médií, je v tom množství dobře doručených zásilek procentuelně minimální.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 29.08.12 21:05

Příjemce nepřebral, vrátilo se to, o co gou?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.