Kolik stoji novy zub?

Od: Datum: 25.08.12 15:17 odpovědí: 6 změna: 08.09.12 21:15

Dobrý den kolik stoji novy zub? děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.08.12 15:24

Bílý je od 2000 - 7000 Kč.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.08.12 15:26

asi jak kde. včera jsem se o tom bavil se známým a jemu zubař nabídl zub za 30 000,-Kč. 15 za "trn" a 15 za zub. . .

do úst se dnes, bez rpoblému, vejde auto vyšší střední třídy v plné výbavě!

doplněno 25.08.12 15:41:

něco více je tady

Od: viky®
Datum: 25.08.12 15:29

Dobrý den, Vlaďko. Vše záleží na Vašem zubaři. Z jakého materiálu Vám zub nabídne, zda máte zdravý kořen zubu. Může to být různé i 4.000,- Kč.

doplněno 25.08.12 15:32:

Důležité je. První se domluvit se zubařem, než něco začne dělat, co bude dělat, z jakého materiálu a kolik to bude celkem stát. To vše Vám zubař může říct hned, když si udělá rentgen zubů. Vlastní zkušenost.

doplněno 08.09.12 20:36:

Reaguji na S.Hejkala. Tiše závidím, Vaší zlatou zubařku. Za vyvrtání 4 zubu, našroubení a nalepení vrutu a udělání 4 zubů, stojí u našeho zubaře 20.000,- Kč. Nedělám si legraci, to je ještě levné.

Datum: 25.08.12 20:38

Máte na mysli implantát? pokud ano, mám ho od ledna a múžete se ptát, ale chce to víc info.

Datum: 25.08.12 20:57

Jak tak čtu ty ceny, začínám si více vážit moji zubařku. Zlomila se mi jednička nahoře. Doktorka navrtala do zbytku díru, do ní zalepila kovový trn a na něj vymodelovala po vrstvách nový zub z takového komponentního materiálu, který vytvrzovala každou chvíli tím UV světlem.
To vše trvalo něco přes hodinu a stálo mne to 5 (slovy pět) € Drží to už dost dlouho.
Vím, že porcelán, nebo co se to dnes používá na zuby, to není. Ovšem je to zřejmě tvrdší jako moje staré zuby, a když nebudu kousat do kostí nebo otvírat pivo zuby, tak to snad do smrti vydrží. Jeden dneska neví, kdy ta s kosou zaklepe, takže nějaké velké investice do mé tělesné schránky už neplánuji.
A kousat moje víly do zadku už prostě musím opatrněji!

Od: namyslenecek*
Datum: 08.09.12 21:15

Ja si ho delal za 11 000 :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.