Mykoza ano nebo ne?

Od: Datum: 28.08.12 22:11 odpovědí: 5 změna: 30.08.12 21:04

Dobrý den včera sem se svou přítelkyni měl sex a dnes ráno sem zjistil, že mám nějakou vyrážku. Ráno sem tomu nevěnoval pozornost protože včera než sem jel k přítelkyni sem si dal sprchu a intimní partie si oholil. Tudíž sem myslel, že je to jen podrýždění. Když sem ale přiejl z práce všiml sem si, že mám mále červené flíčky na kořenu penisu. po bližším skoukmání sem si všiml, že jeden je i na žaludu a pod žaludem jak je předkožka je to zarudlý, taková suchá kůže mi příjde. Nesvěsdí to a nic jinýho. Proto se ptám jestli to může být mykoza a kam se s tím obrátit jeslti na kožní? Problém je v tom, že podle mě mám no jak to říct m,enší penis v klidovým stádiu a sem tudíž nervozní s prohlídky. Další věc jak to oznámit partnerce, vím že ybch to enměl tajit ikdyž vím že teď díky jejím dnům žádnej sex nebude. Sem si tím nejistej tohle prožívám poprví v životě .


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 28.08.12 22:28

Dobrý den.

Zajděte ke svému praktickému lékaři, v případě potřeby Vás na kožní pošle (vypíše Vám žádanku). Nic to zřejmě nebude, ale budete mít klid. Partnerce to klidně řekněte, není proč se stydět. O Vašich zdravotních problémech by měla vědět.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.08.12 22:34

Určitě bych to nepodceňoval a navštívil lékaře. Myslím, že v takové situaci je nervózní každý, ale obavy z toho jak lékař ohodnotí Vaše "vybavení" myslím není na místě. Lékař je profesionál, který navíc ví nejlépe ze všech, že "velikost" nic neurčuje a nezáleží na ní. Lékař není přeci puberťák, který má pornem zkreslené představy o tom co je normální. Navíc nebudete první ani poslední pacient, kterého ten lékař léčil. Co se týká partnerky. Pokud máte problémy jen vy, tak s tím nemusí mít ani nic společného. Psal jste, že jste se holil. Velmi snadno mohlo dojít k průniku infekce právě v důsledku holení, kdy dojde k jemnému narušení pokožky. Na mém místě bych se rozhodl, až na základě lékařské diagnózy a doporučení. Pokud by shledal, že je třeba vyšetřit i partnerku, rozhodně bych jí to nezamlčel.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: drejdl*
Datum: 29.08.12 09:44

K praktickému lékaři nemusíte, na kožní se mlžete přihlásit i bez něj. Nebojte se, že by došlo k nějakému faux-pas kvůli velikosti penisu, ten v ochablém stavu může být docela malý, hlavně že slouží k Vaší spokojenosti v tom druhém stavu. Popisované eflorescence budou nejspíše mykóza, ta se někdy projevuje i jako kroužky nebo oválky na žaludu (žalud je vlastně též pokrytý kůží, není to sliznice). Mykóza v této lokalizaci se léčí dobře, buďte bez obav.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.08.12 10:52
avatar

Zkuste krém Canesten z lékárny, ale lépe je zajít k lékaři. Jestli to je mykoza, je potřeba přeléčit oba partnery.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pedro25
Datum: 30.08.12 21:04

tak se to vše vyřešilo dá se říct, partnerka přišla stím, jestli mi říká něco mykoza takže teď se zkoušíme léčit oba zatím samy. Ona má nějaký tabletky nebo čípky či co a já nějakou mastičku tak snad to zabere :)

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.