Vztah z tábora

Od: Datum: 28.08.12 07:21 odpovědí: 10 změna: 29.08.12 20:42

Ahoj,už po třetí jsem jel na tábor kde půlka lidí byla ze Znojma a půlka z Brna(já jsem z Brna). Samozřejmě, že se mi líbila holka ze Znojma.Bohužel jsme si spolu jen tak povídali, tak jsem přemýšlel, jestli je možné aby z toho bylo něco víc a jestli je možné to nějak udržet...

Díky za rady.:)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 28.08.12 07:37

Jste mladý?14-15let? Jestli ano...tak vztah moc udržet nepůjde.Je to velká vzdálenost a pripadne návštěvy polezou do peněz a určitě jste oba výdělečně nečiní.Co takhle zkusit si dopisovat?fb?

Datum: 28.08.12 07:47

Tady se asi poradit ani moc nedá, to musíš vědět ty sám, jestli ten vztah má nějakou další perspektivu.

Spíš bych řekl že ne, vzdálenost dělá hodně a pokud chceš být s ní co nejvíc, musíš to nějak řešit. Jak víš, že ona ve Znojmě někoho nemá, že jsi ji natolik zaujal, že by riskla cestování za tebou a že si třeba ona teď říká, na táboře byl fajn kluk z Brna, škoda že není ze Znojma...

Ber to jako hezkou vzpomínku na tábor a z vlastní zkušenosti můžu říci, že i v Brně je spousta hezkých a fajn holek...:)

Taky jsem měl kdysi dávno svoji lásku sto kilometrů daleko, asi půlrok jsme za sebou jezdili, bylo to krásné a moc hezky se mi na to vzpomíná, ale nechali jsme toho, to opravdu nešlo.

Datum: 28.08.12 08:06

Kdysi dávno si jeden kluk z Prahy jen tak na koupališti povídal s kočkou od Košic. To je také dále jak za rohem.
Potom si pár let psali a telefonovali a sem-tam se sešli, tenkrát nebyl ani email, ani FB, ani jiní kecálkové jako Skype.
A je z toho krásný vztah a více jak 40. let manželství a velké děti a větší vnoučata.
Kdo to tenkrát věděl, jak to dopadne?
Odvážnému štěstí přeje!
Vrhni se do toho, žij!
Každý vztah tě obohatí, ať pozitivně, nebo třeba i naraženým nosem ...
A bacha, život je krátký!
Ohodnoceno: 1x

Datum: 28.08.12 08:15

Je to hezké, i to se může stát. Za našich mladých let nebyly takové komunikační možnosti.

Někdy se fakt stane že přeskočí jiskra.

Ale je to pravda, co říká hejkal, ztkusit se má všechno, vyjde, nevyjde.

Jak říkal Miloš Kopecký, nelituji ničeho, co jsem kdy v životě udělal, ale lituji toho, co jsem kdy prošvihnul.

Od: viky®
Datum: 28.08.12 08:15

Dobrý den Cube. Udělali jste přesně to, co se na táboře dělá, jen tak povídali. Příště si dáte telefony a budete si nějaký čas, psát SMS a volat. Zůstane Vám, jen krásná vzpomínka na prázdniny. Čas běží, půjdete na vejšku, a najednou se setkáte znova, vzpomenete na staré časy a láska bude tady. I tak může končit přátelství z tábora.

Od: sarkaona*
Datum: 28.08.12 08:44

Ahoj, abychom dokázali pravdivě odpovědět, museli bychom být věštci z křišťálové koule...mezitím, co ti někdo řekne, že jsi mladý a vzdálenost leze do peněz, tak ten druhý ti řekne jdi do toho...rozhodnutí a jak se všechno bude dál vyvíjet bude záležet už jen na vás ...

Ohodnoceno: 2x

Od: cubertkita*
Datum: 28.08.12 08:58

Tak děkuji, na fb ji mám tak uvidím...

Od: dery®
Datum: 28.08.12 09:52

Půlka Znojma a půlka Brna - to bývalo na táboře, kam jsem jezdila, taky, a to v Lančovské zátoce

Prožila jsem tam platonickou lásku jak trám - bohužel bydlel taky daleko. Stokrát jsem se s ním chtěla zkontaktovat, protože jsem věděla, že to bylo oboustranné, avšak jsme ani jeden neměli odvahu si to vzájemně přiznat. Ale nakonec jsem si řekla, k čemu by to bylo. Bylo nám patnáct, fejsbůk a mobily nebyly , takže vztah na dálku by byl hodně omezený...

Dnes, po patnácti letech, si na to občas vzpomenu a vzpomínky jsou to krásné. Jsem však ráda, že jsem se s ním po táboře dohromady nedala, protože si teď myslím, že by to nevydrželo. A asi bychom tím zkazili všechno to hezký, na co teď můžu vzpomínat

Je to na tobě, co uděláš - zvaž pro a proti a pokud jste ve věku, že na tábor pojedete i příští rok, jdi do toho. Přes rok si můžete psát, někdy se vidět a příští léto můžete těch pár týdnů strávit spolu

Datum: 28.08.12 13:08

Ahoj, nebyly to Zblovice?:) Byla jsem se tam podívat, sama už tam nejezdím.

Jinak můj přítel ode mne bydlí 125km. Bývalý byl z Brna. Takové vztahy jsou zcela normální a udržíš je v pohodě, pokud oba budete chtít:)

Od: roxys
Datum: 29.08.12 20:42

Ahoj :) Já bydlím kousek od Brna a dokonce jsem se taky zamilovala - chodila jsem s klukem ze Znojma. Vídali jsme se 2x týdně, nedávali jsme tomu šanci, ale vydrželo nám to půl roku :) Když se máte opravdu rádi, čas si uděláte a když se nevidíte dlouho, tak se na sebe těšíte - a to je to nejkrásnější :) Takže ano, jde to udržet.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.