Nerozumím a musím se rozhodnout

Od: Datum: 27.08.12 08:18 odpovědí: 7 změna: 28.08.12 23:16

Dobré ráno,

pochybuji, že se mi uleví, ale přesto bych chtěla znát názor více lidí. V létě proběhli tři akce s kamarádkou jejím přítelem a jeho kamarádem. Veškeré akce vyvrcholili týdenní dovolenou u moře. Nerada jezdím na akce ve 4, kort takhle, protože to prostě vypadalo, že kamarádka se svým přítelem se nás snaží dát dohromady. Což se taky stalo, že jsme si začali, pochopitelně. Jenže nastává několik problémů - jak to cítí on? Prakticky neměl na výběr, kdyby nás tam bylo víc a přesto si se mnou začal, bylo by to něco jiného, ale takhle si vybrat nemohl. Podotýkám, že nešlo o sex, protože jsme spolu za celou dobu dovolené spali jen 2x (což je taky divný?), na druhou stranu se nás několik lidí zeptalo, zda jsme novomanžalé, tudíž jsme se k sobě na veřejnosti asi chovali hezky. Několikrát mi řekl, že neumím komunikovat, že bych musela sestoupit ze stupínku. Vždy udělal něco, což mi přišlo jako krok vpřed, že mu nejsem ukradená a pak krok zpátky. Například. předposlední den říká, že má rád jednu holku a popsal kde bydlí, jak vypadá a blabla...což jsem byla já, jenže pak v letadle, když vyšli blbě sedačky, chtěl raději nechat sedět kamarádku s přítelem vedle sebe, než aby jsme spolu seděli my. Myslela jsem, že jsem nad věcí, ale když mi ukáplo několik na letišti v ČR několik slz, uvědomila jsem si, že asi tak nad věcí nejsem. Den jsme se neviděli a pak napsal kamarádce, která u mě byla celý víkend, že jede kolem, zda se může stavit pro fotky. Napsal jí a ne mně. Prakticky si povídal celou dobu s kámoškou a s mamkou, já převážně mlčela. Vytočil mi, když mluvil o tom, že jde večer do kina. Když odcházel najednou jsme se octili nějak sami, takže objímačka, líbačka...on, že vypadám strašně smutně, já že nerada spím sama a on, proč mu to neřeknu. Já, že mi naštval, že napsal kámošce a ne mně, on, že to udělal schválně. Nezastavila jsem ho, neřekla aby zůstal, asi po dvaceti minutách muckání, jsem ho nechala odjet. Následně jsem dostala seřváno, od kámošky a mamky, že se chovám jak kráva, že on přijede a já ho nezdržím...Vyprovokovaná těma dvouma jsem mu napsala o den později s nabídkou nějaký akce a on, že tenhle týden nemůže, že má moc práce, tak třeba ten příští. Což znamená - sorry holka, dovolená už skončila a my taky.

Ale i pokud bychom měli zájem oba dva je tu druhý problém. Věk. Je o 11 let starší, já studuju VŠ, ale on pracuje, chce hodnoty a rodinu, děti, což jsem po celou dobu dovolený říkala, že pro mě není, že nechci děti dřív jak za 8-10 let.

Takže na závěr, nevím, zda za vším zavřít dveře a nechat si vzpomínky na fajn léto a nebo..?!

Omlouvám se, že píšu jak malé dítě, ale potřebovala jsem si ulevit...je mi smutno...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.08.12 08:29
avatar

To se nedivím, že vám je z toho smutno, on to také smutný konec je...Z toho co jste napsala jste každý zcela jiný a jak jste správně napsala, pokud by se vás sešlo více, možná, že jste si jeden nevšimnul druhého. Tak trošku mi to zavání tlakem maminky a kámošky, vypadá to spíš, že jim chcete vyhovět, ale poslouchejte svoje srdce a tento románek si nechte uchovaný v paměti, jednou si na něj s úsměvem vzpomenete. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.12 08:30
avatar

Podle mne není o čem se rozhodovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.12 08:32
avatar

Dobrý den. Tak je jasné, že je Vám smutno, je to ještě příliš čerstvé. Každý z nás jistě pár prázdninových lásek zažil a opravdu zbyly jen ty vzpomínky. On návrat do běžného života a do zajetých kolejích přináší vystřízlivění. Vy máte před sebou jiný cíl, než má on. Ví co chce, uvažuje již jinak a čekat ne Vás asi nebude. Tím spíš, když naznačil, že na Vás vidí nedostatky. Působí to na mne tak, že do budoucna s Vámi asi nepočítá. Takže moje rada je, udělejte za vším tlustou čárku a ponechte si pěkné vzpomínky. Jste mladá, studujete, on se chce usadit, založit rodinu apod...Tohle nejde dohromady. Vidinu vážného vztahu nemá smysl v sobě živit a myslím, že to sama dobře víte. Řekněte si, že to, co jste prožila Vám nikdo nevezme, ale život jde prostě dál...Hodně štěstí.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: marhaba
Datum: 27.08.12 09:08

Pokud by o ten víkend nepřijel, je to jasný...ale tím, že jsem ho znovu viděla mi rozhodil...jel k nám 3 hodiny...pro fotky.. přehodnotila jsem nějaké priority...a ...no to je jedno..mám na další dobu odjíždět do zahraničí a nechci teď odjet..

Datum: 27.08.12 15:16
avatar

Já nevím, mám z toho dojem, že si chlapec užil, aniž by se musel o něco starat a do vztahu nějak investovat. Že vždycky hodil vějičku (viz že má rád jednu holku), ty ses chytla, a bylo to zas v pohodě, nic jsi nechtěla, nic nepotřebovala.

Možná se ale pletu a má o tebe vážný zájem, ale to ví bohužel jen on. Nikdo zde nemá křišťálovou kouli, aby veděl, co se mu honí hlavou a jak to celé dopadne.

Možná má teď opravdu moc práce, osobně se s přítelem tři týdny neuvidím, protože nevím, kam dřív skočit. Napsala bych mu ještě ten další týden - a pozvala ho někam. Pokud ale opět odmítne, tak to byl takový ten prázdninový flirt a zapomněla bych.:)

doplněno 27.08.12 17:44:

Des - jojo, takové vztahy jsou poměrně časté:) Prostě sexuální turistika počesku:D Dokonce znám i pár dvojic, které se za začátku prázdnin dohodly, že spolu budou pouze přes prázdniny, nic vážného, a pak se rozejdou.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: des*
Datum: 27.08.12 17:18

Souhlas s martinaa mám několik kámošů,co to tak dělali každý rok,zadarmo se poměli a život šel dál.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: patriktorri*
Datum: 28.08.12 23:16
Hlavně se prosím rozhodněte, jestli ho milujete, nebo ne. Tohle ženské vyhodnocování mužského chování v náznacích je nesmysl. Přestaňte chytračit, protože muži nic nenaznačují a není třeba číst mezi řádky - nic tam není.
Jestliže ho milujete a potřebujete, jasně a bez mlžení mu to řekněte! Nebo pokud to nedokážete, tak napište, ale proboha ne pětislovnou SMS - aspoň email, nebo něco a pokud možno bez chyb. A požádejte o odpověď. Připravte se přijmout pravdu a budete vědět, jak na tom jste.
Pokud cítíte lásku, je to absolutní minimum, které můžete udělat. Přece to nezahodíte a nebudete se ještě dlouho trápit nejistotou, jestli láska nešla přímo okolo Vás, ale vy jste jen stála a dívala se.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.