Proč je mi po sexu nevěrný?

Od: Datum: 27.08.12 01:02 odpovědí: 7 změna: 27.08.12 23:54

Zdravím všechny. Mám problém a opravdu si nevím rady, bojím se cokoliv udělat. Vždy, když dojede manžel domů z práce, tak je na mě natěšený a chce se se mnou milovat. Na tom není nic špatného, kdyby si hned "hrozně nutně" nepotřeboval někam odjet a vrátí se až v noci. Takhle se to opakovalo asi 10x, když jsem toho měla dost a začala ho sledovat. Když jsem ho viděla parkovat ve městě, udělalo se mi špatně. Viděla jsem manžela s jinou. A nevypadalo to, že by to byla jeho kamarádka nebo obyčejná kolegyně z práce. Od té doby se to pořád opakuje a já nevím co mám dělat a jak se chovat. Nechápu, proč mě vždy chce a pak si jde za jinou. Prosím, poraďte mi někdo co mám dělat, jsem z toho už opravdu zoufalá. Jsme spolu 4 roky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 27.08.12 01:07

Toto chování je opravdu zvláštní. Obávám se, že vám ho nebude schopný vysvětlit nikdo jiný, než on sám... je jen navás, zda přistoupíte ke konfrontaci.

Motivů k jeho chování může být spousta. Může ho vrušovat a uspokovat to, že má dvě ženy v krátkém časovém úseku. Může to být tak, že má v púlánu se s milenkou sejít a nechce vás zanedbat, tak proto má předtím sex s vámi. Může to být tak, že ten den má prostě chuť na sex, ten s vámi ho neuspokojí dostatečně a tak má další schůzku. Může to být něco úplně jiného.

Jako větší problém nevidím to, že vás vždycky chce a hned pak jde za jinou, ale to, že vůbec má mlenku...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.08.12 07:58
avatar

Zdravím, Radko. Své chování Vám může vysvětlit jen manžel. Myslím si, že se takto chová právě proto, abyste neměla žádné podezření, že má milenku. Jediná rada je, promluvit si s ním narovinu. Že to víte a žádat vysvětlení jeho chování. Pokud je doma nespokojený, ať Vám to řekne. Mlčet o tom a trápit se tím sama, nemá smysl.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.08.12 08:00

Na me to pusobi uplne jednoduse,pruhledne muzska logika.Vas muz si zrejme mysli,kdyz na vas pred ti skoci,ze bude mene podezrely a ze ma volnu cestu a muze bezobav radit jinde.Prestante mu zrat to divadlo.Co mate delat,to je na vas a vsude jinak.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.08.12 19:24
avatar

Protože mu to tolerujete.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: itan71*
Datum: 27.08.12 21:30

*slunce*Nezávidím tuto situaci ,ikdyž budete do něj hučet jak do piliňáku*andel* a bude tvrdit že už to neudělá moc mu nevěřte je hodně malá pravděpodobnost že to dodrží.Nerad to píši ale asi bude rozumější se podívat po někom jiném.Podle mě je to nemoc a je závislák na sex.Můj názor je se to bude opakovat když ne za pár dní tak později určitě.Doporučuji zajít si na gynekologii a s manželem už nic nemít.Klidně si ho někde vyfoťte s tou ...*blee* aby jste měla důkaz kdyby zapíral.Asi by byl lepší rozvod než se trápit.*slunce*

doplněno 27.08.12 22:41:

Přítelkyně měla taky manžela ku...ka(s 16Letou a i věřejný dům) nakonec děti neděti rozvedla se.Brala ohled na děti aby rodina fungovala ale nešlo to a ani děti nepomůžou aby byla šťastná(nefunguje to) Těsně před rozvodem zjistila že nasekal v podnikání dluhy cca 1mil.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: askmenow*
Datum: 27.08.12 21:53

... po krátkém vztahu bych to tak taky řešila, jako vdaná žena, možná s dětmi, bych asi přemýšlela jinak. Myslím, že pokud se druhý doopravdy chce změnit a změní, je to věc k řešení. I když třeba za pomoci odborníků.

doplněno 27.08.12 22:44:

Ano, jsou manželství, která nejde zachránit. Ale jsou manželství, která jde. Prostě jen myslím, že vaše rada není universální a nemáme pro takové verdikty ani podložené informace, ani právo je vynášet.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: milanacerven*
Datum: 27.08.12 23:54

Tady je každá rada drahá. Nejsem dost fundovaný na to abych si dovolil radit, jen si dovolím napsat co bych v podobné situaci skusil dělat já. Myslím, že za nejdůležitější bych považoval zachovat si svou důstojnost, tak abych se nemusel sám před sebou stydět za to jsem udělal nebo neudělal. Má jinou? Tak ať si za ní jde. Nedovolil bych ať mě někdo trápí.Ať je to jak je to, pravda je taková, že už to nikdy nebude jako před tím. Neprodlužoval bych agonii, neponižoval se a snažil bych se hledět dopředu. Nebude to lehké, ale půjde to. Přeju vám ať se to vyřeší k vaší spokojenosti. S pozdravem milanacerven

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.