Klidná místa v Chorvatsku

Od: Datum: 25.08.12 18:46 odpovědí: 11 změna: 28.08.12 20:26

Pěkný den přeji*slunce*Mohli by jste mně prosím dát tipy na klidná místa v Chorvatsku,a to mezi Zadarem a Splitem?Chceme vyjet začátkem září.Děkuji.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.08.12 18:48

dobrý den, já byla loni na ostrově Pag ve vesničce Povljana... Tam byl panečku klídek ... Žádný diskotéky, noční život bez ruchu, pohoda ...
Ohodnoceno: 2x

Od: wamp®
Datum: 25.08.12 18:51

Jééé,banáne,hurááá*pusa*A můžete mně prosím doporučit pěkné ubytování za relativně slušnou cenu?

doplněno 25.08.12 18:52:

Co nejblíže k moři,musíme bohužel,ze zdravotních důvodů.Děkuji*pusa*

Datum: 25.08.12 19:01

my jsme byli v kempu ... Ale myslím že tam je nějaký hotýlek a apartmány jsou tam taky ... Zapátrejte na netu, jistě něco najdete :)

Datum: 25.08.12 18:54

Je to sice kousek dál,ale z mé strany úplná spokojenost,klid a pohoda,k moři kousílínek.Živogošče Blato.

Datum: 26.08.12 10:11

Já jsem byl letos ve vesnici Staniči je to cca 5 km za Omišem nádherné hory malá vesnička s apartmány, je to cca 30 km jižně od Splitu. Božský klid.

Od: imrous*
Datum: 26.08.12 10:40

Do Staniči jezdíme už 15 let. Opravdu super. Akorát těch schodů nahoru od moře.*palec*

Datum: 26.08.12 12:11

Díky za odpovědi,ale četla jsem na diskuzích,kolik je tam kristovy nohy schodů*stop*A to my si bohužel dovolit nemůžeme,/zdravotní důvody/jak jsem již psala!Nezná ještě někdo nějaké klidné místečko poblíž,ovšem bez těch nešťastných schodů?*hej*Myslím,kolem Splitu,cca plus,mínus 50km?

Datum: 26.08.12 16:38

mrkněte na ihvar.cz,já bych Vám osobně doporučil to Blato.Jezdíme tam s malými dětmi a je tam klid a pohoda.

Datum: 28.08.12 15:25

Moc díky Honzo,mrknu*hej*A ještě,nebyl náhodou někdo z Vás v Ninu?Vypadá klidně a krásně:)Děkuji.

Datum: 28.08.12 15:41

V Ninu jsem byla tak 10 let zpět, ještě se základní školou Je to takové menší historické městečko...

Datum: 28.08.12 20:26

Michalko,díky,ale to vím,myslela jsem apartmány,koupání atpod.;)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.