Jak najít osobu z ciziny?

Od: Datum: 24.08.12 16:16 odpovědí: 4 změna: 25.08.12 19:57

Tenhe rok jsem byl v chorvatsku na dovolený a seznámil jsem se tam s dvěma holkama, které jsou ze Slovinska.

Já jsem měl pronajatý mobilhome v kempu a ty holky měli ten mobilhome soukromý vlastně že byl jejich.

Když jsem s nimy byl tak ani jednou nebyla vhodná chvíle abych se jich zeptal na nějaký kontakt na ně. Jen co vím je že: Jsou ze Slovinska z Mariboru, v jakém kempu mají ten mobilhome a jaké má číslo, kolik jim je let, a nejhorší na tom je že znám jen jejich křestní jména a neznám příjmení, a trochu znám jejich zájmy.

Když jsem s nimy mluvil tak říkaly že FB nemají jen e-mail (který neznám). Zkoušel jsem je hledat různě po internetu tolikrát ale marně.

Dá se je vůbec nějak na internetu najít? Protože jet znovu do chorvatska už tenhle rok nemůžu a kdoví jestli příští a i kdybych příští rok jel a oni tam ten týden nebyly a byly by tam jiný týden protože jak jsem říkal tak oni ten svůj mobilhome používají jako chatu takže nikde jinde než tam na dovolenou asi nepojedou.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.08.12 16:22

No, pokud mají svůj mobilhome (a Vy znáte jeho číslo) v placeném kempu, pak by jejich jména logicky měla být na recepci toho kempu (nebo jména jejich rodičů). Je samozřejmě otázka, zda Vám to recepční v kempu řekne..jak moc budete prosit...a jako krycí legendu si vymyslíte.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.08.12 16:26
Co takhle napsat na vedení toho kempu případně tam zatelefonovat, říci či napsat podrobnosti ,které víš, teda číslo toho mobilhome, křestní jména a termín, kdy tam byly, myslím ty kočky. Případně přiložit dopis s tvým e-mailem a telefonem.
Adresu ti určitě nedají, ale tvůj dopis by jim poslat mohli.
doplněno 24.08.12 16:28: Zřejmě máš i nějakou jejich fotku, tak ji přiložit, aby věděli

Od: askmenow*
Datum: 24.08.12 18:11

Nápady s recepcí kempu atd. jsou dobré.

Ještě bych zkusila tradičně hodit jména do Googlu a trochu se pohrabat, třeba někde něco najdete, na Linkedinu, nebo kdo ví kde. Jasně, spíš ne, když znáte jen křestní, ale existuje mizivá šance, že jedna z nich má jméno neubvyklé a málo se vyskytující.

Jinak chápu dobře, že v tom kempu ještě jsou? Pokud tam budou ještě aspoň týden, pošlete jim tam dopis, to by jim tam mohl někdo předat. Nebo zavolejte někam na vedení toho kempu a poproste je, aby jim vyřídili vzkaz...

Od: migel*
Datum: 25.08.12 19:57

Díky za názory :)

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.