Nenadálý konec?

Od: Datum: 23.08.12 13:54 odpovědí: 2 změna: 23.08.12 14:40

Dobrý den, jsem ve zvláštní situaci. S kolegyní v práci se známe několik let, ona měla známost, pak se vdala a loni se jí narodilo dítě, s manželem se však rozvedla a nestýká se s ním. Před dvěma měsíci jsme spolu začali chodit, jezdil jsem za ní, vše bylo v pořádku až naposledy jsem u ní byl delší dobu, rozuměli jsme si, poslední den však byla úplně jiná a následně mi řekla, že to chce skončit, že není zamilovaná.. Vůbec nevím, jak se mám zachovat, vím, že je sama, že nejspíš čekala, že ji vyvedu ze stereotypu, potřebuji však k tomu čas a ten již teď nemám.. možná ode mě necítila tolik lásky, nevím, mám se jí ozvat, může to pokračovat, nevím, jsem z toho zdrcený...nechci nic pokazit..děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.08.12 14:27
avatar

Stát se prostě může to, že Vás ráda vidí, ráda se s Vámi baví, ale zamilovanost necítí. Spíš Vás bere jako kamaráda. S tím se nedá nic dělat, nikdo jí neporučí být do Vás zamilovaná.

Zazlívala bych jí trošku jednu věc. Když Vy jste projevil zájem a ona jej neopětovala, měla Vám to říct na rovinu hned a ne Vás tahat 2 měsíce za nos. Vy jste si ty 2 měsíce stavěl vzdušné zámky a ona se jen bavila. Takhle si s Vámi zahrávat neměla, ale byla sama a asi se jí stýskalo po mužské společnosti.

Zapomeňte na ni, pro jedno kvítí *slunce*nesvítí. Cožpak nevidíte, co je všude pěkných děvčat? Uvidíte, že se seznámíte s takovou, do které budete zamilovaný Vy a ona do Vás taky. Přeji Vám to. *mala* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: desgam
Datum: 23.08.12 14:40

Pokud necítí zamilovanost, je mi tedy záhadou, že se ozvala a naznačila své city jako první. Ze dne na den přece člověk nepřestane mít člověka rád. Spíš mě přijde, že se něčeho zalekla, něčeho na co potřebuje čas, ale když mi nenapíše, nesdělí důvody, je to těžké.

Nepřijde mi, že by se jen bavila, věřil jsem, že vše myslí upřímně a teď jen hledám důvod, postup, proč se toto stalo a snažím se najít řešení, jak vše změnit. Pokud napíše, že by mi vše ráda vysvětlila, ale že ona vysvětlení sama nezná... je zmatená? Neví co chce?

Nechci to vzdát, máme toho hodně společného, prožitého i budoucnost by nám nahrávala...jen nechci nic pokazit..

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.