Moje babička masturbuje

Od: Datum: 22.08.12 18:59 odpovědí: 19 změna: 30.08.12 12:45
Ahoj, dneska jsem šel za babičkou, pozvala nás na můj oblíbený oběd - svíčkovou, tak jsem jí šel donést brusinky. Moje babička je hluchá tak jsem se ani neobtěžoval se zvoněním a rovnou jsem si klíčema otevřel dveře, jenže když jsem vešel dovnitř, slyšel jsem podezřelé stupňující se hlasy. Pomalu jsem otevřel šoupačky tak aby mě nešlo vidět a dostal jsem šok. Moje babička u toho oběda masturbovala. Když si vezmu že sem vždycky její svíčkovou milovala a sněd sem klidně i dva talíře zavalila mě vlna hnusu! Pomaloučku jsem odešel, a doma sem řekl že se mi po cestě udělalo špatně (a taky je to pravda) a že si dneska vezmu jen chleba.
Prosimvás co to do tý skoro 70-ti letý báby vlezlo? Je to vůbec normální? Rodičům sem to radši neřekl. Co mám dělat?

avatar
administrátor uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.08.12 19:04
 
avatar

chápu, že to pro tebe může být šok, ale není na tom nic nenormálního... i 70-letí lidé můžou mít sexuální život a touhy, proč ne... co by jsi s tím chtěl dělat, prosím tě? je to její věc a soukromí - na tvém místě bych na to zapomněla, je to její soukromá věc a ty jsi jí šmíroval...

 
Datum: 22.08.12 19:05
 

No víte, tělo má své potřeby v každém věku, nemějte to babičce za zlé. Snažte se přes to přenést a chovejte se jakoby se nic nestalo. Kdyby jste se snažil to nějak řešit, uvedete tím do rozpaků jak sebe tak i své okolí a to určitě nechcete. Smiřte se s tím a žijte dál. Až jednou budete v jejím věku, možná si na to vzpomenete ;). Btw. mám podobný zážitek - když mi bylo 15, slyšela jsem svoji babičku souložit s přítelem. Tehdá se mi udělalo taky zle a řekla jsem si, že když sexujou i staří lidi, tak to musí být něco strašného a já že sexovat nikdy nebudu. Myslíte si, že jsem to dodržela? :D Jak jsem řekla, je to pro každého.

Hezký večer, Barbucha.

 
Datum: 22.08.12 19:12
 
avatar

Pokud je babička hluchá, tak bys měl pečlivěji volit, jakým způsobem k ní přijdeš na návštěvu. Taky by mohla dostat infarkt, když se tam náhle objevíš. Každé lidské tělo má své potřeby a všichni se snažíme je nějakým způsobem uspokojovat. A s věkem to nemá nic společného. Sice nepíšeš svůj věk, ale stejně mi tvá formulace dotazu moc nesedí.

 
Datum: 22.08.12 19:15
 

Ahoj, nedivím se, že toto zjištění Váš dosti šokovalo, nicméně vězte, že na tom není nic neobvyklého. Tuto událost bych si, být vámi, nechal pro sebe a s nikým o ní nediskutoval, je to ryze soukromá záležitost vaší babičky a na soukromí má právo každý člověk.

Jistě máte pravdu v tom, že dříve bylo něco takového nepředstavitelného, nebo lépe řečeno se to zametalo pod koberec a na veřejnosti, v časopisech to prostě bylo tabu. Dnes se však o seu hovoří velice otevřeně a je hodně článků v časopisech na téma sex ve starším věku, které lidi naopak nabádají k tomu, aby se sexuálních radovánek, potažmo milování rozhodně nevzdávali i ve starším důchodovém věku. K tomu samozřejmě patří i sebeuspokojování. Pokud babičce tato činnost nebrání ve vykonávání bežných činností je jistě vítaným zpestřením jejího života.

 
Datum: 22.08.12 19:21
 
avatar

vzpomněl jsem si na jeden vinikající za komančů zakázaný film, kde jedna vedlejší postava na vše odpovídala: " To je dobře ". . . . . *cteni*. Odpověd na otázku je : nedělej nic.

 
Od: askmenow*
Datum: 22.08.12 19:55
 

Jsem si jistá, že babičky většiny z nás masturbují. Taky jednou budeš masturbující dědeček. Smiř se s tím a nekoukej na to skrz prsty.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 22.08.12 20:04
 
avatar

Ahoj. A Ty to neděláš? Proč by to nemělo být normální? Je to čistě soukromá intimní věc a babička Tě přitom jistě též nešmíruje. Pokud tě zavalila vlna hnusu, pak budeš muset chodit na svíčkovou možná jinam. A babičce ubyde práce. Odsuzovat jí za to, nemáš právo. Netýká se tě to a už vůbec nevím, proč bys to měl rozebárat s rodiči. Babička je jistě svéprávná a Tvých rodičů se to netýká též.

Ohodnoceno: 5x
 
Od: peha
Datum: 22.08.12 20:12
 

S tím chlebem, to byl risk. Co když ten pekař při pečení masturboval taky ;)

 
Od: amlim*
Datum: 22.08.12 20:33
 

Co máš dělat? Nic, příště respektovat soukromí. A co do té báby vlezlo?Jo, normální to je...Jenom se o tom nemluví...:)

 
Od: pikulika
Datum: 22.08.12 20:36
 

Haha, tak takhle už jsem se dlouho nezasmála. Myslím, že by to mohl být nový dobrý vtip :D Ale pravda je, že mě taky dost zajímá, jestli 67 a výš vedou sexuální život. Ale prababička to dělat nemůže, že?!:/

 
Od: ron*
Datum: 22.08.12 20:45
 

Je vidět, že jsi ještě dítě. Proč myslíš, že babička nemá právo na soukromí? Pokud jsi otevřel dveře a slyšel jsi babiččin stupňující se hlas, proč jsi se tam pomalu plížil a nějakým způsobem nedal babičce najevo, že není sama. Můžeš si tedy za ten "šok" sám.Klidně si vezmi chleba, když tě zalila vlna hnusu. Myslím, že tu svíčkovou si dnes opravdu nezasloužíš. Pokud máš babičku rád, zapomeneš na to a smíříš se s tím, že i babička může být jen člověk se všemi svými potřebami, radostmi i starostmi které život dává i bere. A přece jeden takový okamžik nemůže tvůj dosavadní vztah k babičce změnit. Nemám pravdu?

Ohodnoceno: 4x
 
Od: ruze®
Datum: 23.08.12 10:48
 
avatar

Nevím kolik ti je let,ale asi jsi ještě hodně ,,nevyzrálý,,když tady ventiluješ intimní život své babičky.Až nachytáš své rodiče spolu při ,,intimní chvilce,,tak to tady taky budeš ,,zhnusen,,probírat? Co máš dělat? Zamysli se nad sebou!

 
Od: buss
Datum: 23.08.12 10:50
 

Co dělat? NIC, takový je život, co se ti na tom nezdá, to si jako trochu "sexu" nemůže dopřát? Nevím, proč se divíš. To jako starší lidi jsou už mrtví, bez čehokoliv?

doplněno 23.08.12 20:25:

A můžeme říci: Šťastná to žena.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 23.08.12 11:11
 
avatar

Jen tak na okraj - krásná Marie Rottrová se narodila roce 1941. Když se na to podívám z druhé strany, tak si jsem jistá, že mnohý muž se na ni dívá s velkým zalíbením.

A ještě jiný pohled. Proč se neptáš, co to do tý báby vlezlo a ve svém stáří ještě vaří pro rodinu svíčkovou? Buď rád, že je babička čiperná. Po všech stránkách.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.08.12 19:48
 

Ja bych spis rekl, ze pokud tebe zavalila vlna hnusu pri pohledu na sex, tak nejses normalni ty a nebo si sam jeste sex nezazil.

 

 

Datum: 23.08.12 21:00
 
avatar

Bud rád že máš zdravou babi.

 
Datum: 24.08.12 00:02
 

Nevím co máš dělat ale pochop to tělo to žádá a tělo to potřebuje a v tolika letech je to jen klobouk dolů prostě babička v nejlepších letech si to užije a co ty až tě bude tolik nebo to dnes neděláš? a to tě je asi málo časem možná pochopíš co tvé tělo chce a potřebuje pak si vzpomeneš na starou babičku

 
Od: dddddd
Datum: 24.08.12 15:32
 

A co by jsi dělal ty,kdyby tě při tom načapal někdo z rodiny nebo segra,bratr a pak se tak hloupě ptal tady v diskusi?Nebo jsi tak studený,že jsi to nikdy neprovozoval?Normální chytrý člověk to přejde a dělá,že nic neviděl.

 
Datum: 30.08.12 12:45
 
avatar

Každý člověk někdy masturboval. A kdo to popírá, masturbuje dodnes.

(To je citát. Možná trochu posunutý, ale rozhodně nic neřešte; konec konců, co je vám do toho.)

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.