Svědění vysušené kůže na kolenou a rukou

Od: Datum: 21.08.12 10:21 odpovědí: 1 změna: 21.08.12 10:33

Dobrý den. Všem předem moc děkuji za případné odpovědi na můj sice malý ale velmi nepříjemný zdravotní problém. Začíná mi tato "nemoc" někdy z jara a graduje mi v těchto teplých dnech. Strašně mi vysychá pokožka kolem kolen směrem ke kotníku a kolem zápěstí k loktům. Dá se s tím žít,ale neustále se mi tvoří od drápání malé oděrky,které někdy rozdrápu až do krve. Vloni jsem si myslel,že mi pomůže pobyt u moře. Efekt byl ale ůplně opačný,ještě se to zhoršilo. Šel jsem po té za kožním lékařem a dal mi mastičku s kortikoidy. Situace se výrazně sklidnila,ale mast se nedá používat trvale. Užíval jsem všechny možné masti běžně dostupné ale už si nevím rady. Velmi mi škodí pocení při sportu a dotyk teplé vody. To se potom škrábu a škrábu. Vím,že je těžké radit někomu po internetu,ale třeba má někdo z vás podobnou zkušenost. Pro doplnění,byl jsem i na alergu neboť mám i pylové problémy ale ani tam mi nepomohly. Dostal jsem na promazávání excipial a drbu se pořád. Děkuji všem za odpovědi. Hezký den všem


avatar
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.08.12 10:33
 
avatar

Řekněte si doktorovi o prášky na záchvatovité svědění. Třeba Zodac, ten se dá i koupit bez receptu. Po Ditiadenu jsem spavá. :) Ze začátku jsem je brala skoro každý den, teď už jen když mě svědí, tak nějak se mi to po prášcích upravilo a svědění není tak časté.*cert* Po kortikoidech po čase kůže začne měnit svou přirozenost. Začne vypadat jako pergamen.Je to peklo!

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.