Napsal a neozvala se

Od: Datum: 19.08.12 18:16 odpovědí: 19 změna: 27.08.12 14:06

Ahojte, v pátek při odchodu z nemocnice jsem potkal mladou doktorku, celou dobu (týden hospitalizace) jsme po sobě pokukovaly, ještě ten den (v pátek) jsem si jí přidal na Facebooku a doposud si mě nepřidala. Včera v noci jsem jí napsal, jestli by někam nechtěla zajít, tak ať se mi klidně ozve i na moje telefonní číslo a taky jsem se nedočkal reakce. Myslíte si, že nemá zájem/čas nebo mám ještě počkat? Jsme od sebe jen o 3-4 roky, takže žádná hrůza. PORAĎTE prosím co dělat v mém případě.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.08.12 18:28
avatar

Já bych to řešil ústně.Nikdy jsem na vzkazy (písemné) nebyl.Takhle se dozvíte hned co a jak a neděláte si zbytečně naděje.

Když už jste to rozjel takhle tak vyčkejte,nebo na ní počkejte před špitálem.Ona vám poví buď ano nebo ne!Držím palce ať to vyjde.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: hahanaj*
Datum: 19.08.12 18:30

Víš po kolika pacientech denně pokukuje- má to totiž v popisu práce - nediv se jí , kdyby si měla hned každého přidat ... nebo se scházet .

Zapomeň na ní , to uděláš nejlíp.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.08.12 18:34

Vím, asi moc po žádných, když dělá mezi lidmi v důchodovém věku a podle sester jsem tam byl snad já první, takto mladý.

Když jsem odcházel, tak mi řekla ahoj, přitom mi celou dobu vykala. Já prostě chci věřit, že něco málo z toho bude. Alespoň odpověď...

Datum: 19.08.12 18:37
avatar

Nepřidala si Vás na FB, na sms neodpověděla. Jaký důkaz ještě potřebujete? Myslím, že je to zcela jasné. Není zájem.

Po hezkém protějšku je zcela normální pokukovat, děláme to všichni, zadaní i nezadaní. To však neznamená, že chtějí navázat kontakt.

Máte ještě jiskru naděje - a to, že si slečna ráda hraje na tajemnou a napíná Vás. Pokud ale neodpoví do pěti dnů, berte to jako uzavřenou záležitost.

doplněno 19.08.12 18:46:

Aha, to mi nějak uniklo:) Ono je docela možné, že na FB ještě nebyla, také tam nechodím denně. Možná si ho ještě přečte. Jak říkám, počkala bych njakých 5 dnů a pak bych to uzavřela. A omluvt se klidně můžete, popravdě, kdyby mi někdo napsal, že mne chce poznat, já neměla zájem a on pak napsal znova, že se omlouvá, brala bych to jako slušné vychování. Někdo to ovšem může brát jako další pokus, kterým se snažíte... to záleží na Vás.

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 19.08.12 18:42

Ona neodpověděla na vzkaz, který jsem jí poslal dnes v noci na tom FB. Tel. číslo nemám... a když neodepíše, tak mám třeba ještě zkusit jí napsat, něco ve smyslu, že se omlouvám, jestli jsem ji tím obtěžoval, že jsem jí chtěl jen poznat.

Achjo...

Od: askmenow*
Datum: 19.08.12 18:42

Neodpověděla na zprávu, kterou jste jí nechal také na facebooku?:

Pokud ano, tak bych to neřešila - od lidí, které nemám připadé mi facebook zprávy trochu zchovává a často si jich všimnu až za dlouho.

Pokud si vás ještě nepřidala a) nemá zájem, b) si vás přidá později - dělá tajemnou, c) nekontrolovala facebook.

Takže ještě počkejte a uvidíte.

Jinak mi ale kontaktování té doktorky přes fcb nepřijde jako š%tastné. Když si vás přidá, uvidí to její kolegové, kteří si asi také vaše jméno pomatují z karet atd., a hned by z toho pro ni mohla vzniknout nepříjemná šuškanda.

Měl jste na to, dle mho, jít jinak. Třeba se jí dojít zeptat osobně. Ale teď je pozdě, teď už by to byo uhánění. Prostě čekejte.

doplněno 19.08.12 18:44:

Jak říkám, vzkaz nemusela vidět. Určitě viděla žádost o přátelství. Zatím nic nepište a čekejte. Trochu trpělivosti. Vybral jste si cestu neosobního kontaktu, tak se smiřte s riziky a nejasnostmi, které nese. TRPĚLIVOST.

doplněno 19.08.12 18:47:

Ani tu omluvu bych nepsala ještě teď. Já bych si třeba říkala, že ten člověk je trochu magor, dkyž mi stihne poslat žádost o přátelství, jeden a pak druhý vzkaz dřív, než já vůbec dojdu k facebooku. Ještě bych počkala aomluvila se až za několik dní, pokud se neozve.

doplněno 19.08.12 18:48:

Není zač. Je to náročně čekat, já vím, ale už nic lepšího dělat nemůžete :)

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 19.08.12 18:47

Tak děkuji za radu musím prostě počkat, i když je to čekání nekonečné...

Datum: 19.08.12 20:41
avatar

Ahoj. Tondo, myslím si, že nemá zájem. Kdyby ano, ozvala by se a navázala s Vámi řeč. Nereagovala prostě nijak a to o zájmu nesvědčí. Kdyby chtěla komunikovat s Vámi, pak nedělá mrtvého brouka. Já bych na ni přestal myslet a nechal to na ní, zda se bude někdy chtít ozvat, pak to udělá. Nevnucujte se tam, kde o Vás není jeven zájem.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: buss
Datum: 19.08.12 21:09

Ale ona není povinnost reagovat, že?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dery*
Datum: 20.08.12 07:30

Nepřidala si vás, ale nejspíš tedy ani neodmítla. Každý nemá čas vysedávat na fejsu každý den, já sama ho mám založený, ale mrknu tam jednou za čas... Jestli ještě pár dní nebude žádná reakce (ať už kladná nebo odmítnutí), skočte za ní a zeptejte se jí přímo.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.08.12 10:37
avatar

Já mám pár pobytů v nemocnici za sebou. Zjistila jsem, že personál, i ten, se kterým jsem si velmi rozuměla, mě za dva dny nepoznal. A když, tak si pamatují mou diagnozu, ale tvář ne. :D Laskavé a milé chování nesmíte zaměňovat za zájem. Ten vypadá úplně jinak. Já vás nechcei ranit, ale paní doktorka má dlouhé služby, beztak ještě někde soukromou ordinaci a je ve strašlivém kolotoči práce a vzdělávání se. Soukromý život tihle lidé mají na to, aby se najedli a vyspali. Mám pár fajn známých, asi bych se neodvážila říct kamarádů a ti to takhle mají. ;) Proto si hledají partnery většinou ve svých kruzích, protože oni ví, jak jsou na štíru s volným časem. Počítač nemají na komunikaci, ale na vyhledávání novinek z jejich profese. Krk bych za to dala, že paní doktorka vůbec neví, co to je Facebook. Nemá na to čas.*jasne*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.08.12 11:30

Máte tak trochu pravdu ;) ale podařilo se mi zjistit, že tam nastupovala teprve 1.srpna a na Facebook moc často nechodí, zhruba tak 1x za týden, takže musím počkat musím věřit a snad mě víra uzdraví *andel*

Datum: 26.08.12 18:50

Abych to tu oživil, tak se mi ještě neozvala, nebyla od té doby ještě na FB, dneska je to týden co jsem jí psal.

Podařilo se mi asi najít její telefonní číslo*placni* nevím co dál...*dril*

Od: askmenow*
Datum: 26.08.12 19:36

Dál čekat, přeci ;)

Jak víte, že nebyla na fb?

Jak jste získal její číslo?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.08.12 21:10

Tak třeba zkusit jí napsat SMS;) našel jsem ji jako vedouci v jednom folklorním souboru:) a je tam její číslo na mobil*palec*

 

Od: askmenow*
Datum: 26.08.12 21:31

Neuspěchej to. Mě by asi děsilo, kdyby si na mě někdo našel facebook, pak číslo, a aniž by se dočkal nějaké rwakce z mé strany, by se mi ozýval různými způsoby.

Že nebyla na FB víš, nebo si myslíš?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.08.12 21:51

Ok, dám tomu teda ještě čas*palec* jde mi prostě o to, že mi padla na první pohled do oka a chci vědět, jestli mám u ni nějakou šanci nebo aspoň ji poznat;) protože neměla žádnou aktivitu, jak na zdi, tak stránky, nový přátelé, nic:) naposledy 11.8. ve 20:57 a předtím 30.7. 17:06:( achjo, člověk by nikdy netušil, že mu někdo dokáže až tak hlavu zamotat...*uf*

Od: askmenow*
Datum: 26.08.12 22:31

To nic neznamená. Facebook jde nastavit tak, že některé aktivity na zdi apod. vidí jen přátelé, dokonce tak, že jen někteří přatelé. A já třeba chodím na facebook denně a někdy by taky někdo mohl mít pocit, že tam 14 dní nejsem, protože nic nepíšu atd., jen s některými lidmi si píšu zprávy...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kaslinafb
Datum: 27.08.12 14:06

Co k tomu říct... Zvedni zadek a jdi jí to říct osobně.

Nebo si snad dáš počítač do postele a tam se s nim budeš tulit?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.