MHD - Brno

Od: Datum: 19.08.12 06:18 odpovědí: 3 změna: 19.08.12 18:07

Jedu na služebku do Brna, trpím totálním orientačním nesmyslem takže to pro mě bude zase bobřík odvahy, v Brně jsem byla snad 2x se školou nebo rodiči... Může mi někdo poradit, jaké jsou jízdenky na MHD? Budu jezdit pár zastávek, bez přestupu. Co to stojí a kde se kupují? Klasicky v trafice?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.08.12 07:12

Pro vás připadá v úvahu jízdenka na 15 min za 20 Kč, na 60 min za 25 Kč nebo měsíční za 550 Kč. Jízdenky se prodávají ve většině trafik, na některých zastávkách jsou žluté prodejní automaty.

Od: des*
Datum: 19.08.12 07:25

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.08.12 18:07

kdekoli v trafice se zeptáte a místňáci Vám prodají, co potřebujete. Obvykle řekněte na hodinu s přestupováním nebo na kratší dobu bez přestupu. Měsíční rozhodně ne!

doplněno 19.08.12 18:09:

pozor na pražácké přízvuk . . .:" Já jsem z Prahéééééýýýýýýý" . . . to by byl pechson. :D

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.