Co vše si vzít do lázní

Od: Datum: 17.08.12 08:47 odpovědí: 5 změna: 17.08.12 16:09

Pojedu poprvé do lázní a nevím co vše potřebné si vzít s sebou.Nechce se mi vozit kvanta hadrů ,ale také nechci být popelka.Poradí zkušenější?-ina-

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.08.12 09:19

Hlavně hodně peněz! Jinak moje zkušenost je-záleží kam jedete, jiné oblečení pro Karlovy Vary a jiné např. pro Luhačovice. Potřebujete nějaké domácí oblečení pro pohyb po lázeňském domě, na stravu do jídelny něco slušného, sportovní oblečení, plavky + podle mě důležitý župan no a pak už podle toho kam se všude chystáte. Některé ženské vezou i 3 kufry a každý den se 5x převlíkají, já to ve Vráži odchodím v legínách a měním jen trička, do Písku mám kostým a stačí to bohatě. Užijte si to a pozor na lázeňské seladony, těch je jako hub po dešti.

Ohodnoceno: 1x

Od: viky®
Datum: 17.08.12 09:55

Dobrý den. Podle lázní, musíte vybírat oblečení. Budete chodit do společnosti, na procházky, podle toho oblečení, boty. Do lázní, si berte sebou hlavně všechny léky, kosmetiku, co používáte doma, ( cestovní balíček) šitíčko, nůžtičky. Sportovní oblečení na přecházení po budově, praktické boty na nazouvání. To je důležité. Jen můj názor.

Datum: 17.08.12 10:34

Záleží na tom, do jakých lázní jedete a také v jakém jste stavu. ;) V Lipové, mezi horami, byla má první cesta do Jeseníku k Vietnamcům pro teplákovku, šusťákovku, protože procedury byly v jiném baráku a zima jak v Rusku. Navečer sice byla kultura, ale žádné repre. V Klimkovicích, o berlích, všecky procedury v jednom baráku, lidi o berlích a na vozíčku. Plátěné kalhoty a trička byly u všech v oblibě. Na kulturu stačila halenka a kalhoty a taky žádné repre. Kdysi s maminkou ve Varech, to byla jiná. Procedury v jiných domech, korzo se džbánkem se stalo přehlídkovým molem.*jasne* Určitě si vezměte něco na pohodlné povalování na pokoji, na doma. Župan ne. Všude jsou na pokojích koupelny a wc. Měla jsem tenký a nepoužila jsem ho ani jednou. Froťák, toho je plný kufr a nanic. Plavky, ty jsou zapotřebí všude. Varnou konvičku nebo spirálu, hrneček, kafe, cukr. Všude sice zakazují, ale když to člověk nevystavuje, nikdo nic nenamítá. V kavárně byste nechala za pár káv majetek. Do malé petky jsem si nasypala prací prášek, dobře se to skladuje a byla jsem mu ráda. Pár kolíčků, zvaných klamerky, ty jsou taky bezva. Spolubydlící měla malý polštářek, říkala mu Miláček. Tašku nebo mošničku přes rameno, máte-li berličky, ve které si budete nosit věci na procedury. Tužku a křížovky nebo jiné čtení na čekání před dveřmi na procedury.*jasne* Ručníky a toaleťák jsme fasovali, vezla jsem to zbytečně. A také podložku na cvičení a prostěradlo do bazénu na utření jsme dostali. *palec*Přeju vám, abyste dostala bezvadnou spolubydlící, veselé spolustolovníky v jídelně a vůbec lidi, kteří se rádi smějí, ikdyž každý z nich má plnou stodolu bolestí. Laskavý perzonál. A taky fajn počasí a ať váš pobyt k něčemu je. Ať vám pomůže zotavit se nejen na těle, ale i na dušičce.

doplněno 17.08.12 11:01:

Jestli ty lázně neznáte, podívejte se na leteckou mapu na Google. Jestliže jsou lázně a park mezi lesy, přibalte kecky na procházky. Jestliže jsou ve městě, přibalte střevíčky. ;)

Ohodnoceno: 4x

Od: mil®
Datum: 17.08.12 14:37

Jsem chlap, tak to je ouplně jiná garderóba. Jezdím do Karlovy Studánky, takže, hlavně kraťasy, trička, šusťákovky a teplý bundy a pláštěnku. Kalhoty a košile jsem užil za těch patnáct let asi jen dvakrát. Spoustu oblečení na kolo, ánžto se tam mění často počasí. Mám toho dvy kufry, ale jezdím autem a to to uveze.

Tak si to tam v těch lázních hezky užijte. A bacha na lázeňský fešáky a rutinéry. Jsou mi někdy fakt k smíchu.

Datum: 17.08.12 16:09

Mno mně stačili v Auroře v Třeboni (jsou tam dvoje-aurora a Bertinylázně) normální oblečení a peníze-jednak na cestování domů a jedna na zaplnění večerů a čekání mezi procedurami.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.