Jak na únavu?

Od: Datum: 15.11.12 13:49 odpovědí: 14 změna: 16.11.12 16:08
Dobrý den.Spala bych jak medvěd,ale nemůžu.Potřebuji vydržet do dnešní půlnoci.Jsem už alergická na popíjeni energy drinku.Po kafe se třesu a slyším tlukot srdce.Máte jiný tip a hlavně časově?Nejvíc energie vyvinu mezi osmou až jedenáctou díky.
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 15.11.12 14:02

Zacvič si - trocha pohybu na chladném ´povětří´ neuvěřitelně osvěží - není to na trvalo, ale pomůže...

;)

Datum: 15.11.12 14:03

Zdřímněte si chvilku po obědě.

Od: krkovicka*
Datum: 15.11.12 14:09

To bych ráda.Ale už jsem to prošvihla:(
Datum: 15.11.12 14:16

Dej si cokoladu nebo neco co te povzbudi a trochu promupuj krev napriklad se bez projit :P kdyztak si dej caj taky obsahuje kofejn :))

Od: ron*
Datum: 15.11.12 14:40

Mě pomáhá svižná procházka venku. Po návratu si vymačkejte do vody citron, nebo pomeranč (jakékoliv citrusové plody). Osvěží Vás to. Důležité je pít hodně tekutin.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 15.11.12 14:54

Aspoň pořádně vyvětrat, pokud je to tedy možné- v teple se brzy klíží oči ,zvlášť když se dělá práce vsedě. Občas vstát a projít se nebo si pustit hudbu . Pokud jste doma tak uklízet a něco uvařit ,povídat si s dětma - prostě mít činnost .

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.11.12 15:03

Trošku si odpočinout. NIC nestojí za to aby to člověk sice stihnul ale pak se zhroutil. A podle toho třasu a tlukotu srdce se zdá že to není daleko...

Ohodnoceno: 4x

Datum: 15.11.12 15:39

Ne,to nestojí za to.Zdraví máme jen jedno.Když jde o práci a budoucnost v ní no nevím jak to dám,ale dám to.Všem dík.
Datum: 15.11.12 23:42

Kafe zvyšuje tlak, proto je slyšet tlukot srdce.

Od: olaf71*
Datum: 15.11.12 16:14

prošu... se do časem

Datum: 15.11.12 20:01

Leda tak sama samotinka;)
Datum: 15.11.12 22:49

Kamarád taky rád

Datum: 15.11.12 17:28

Krkovicko ovoce a zelenina ti da tolik energie, ze budeš moct každý den. je to jen o stravě.

Datum: 16.11.12 16:08

Tak jsem to tak nějak zvládla.I bez Olafovi rady ;) Ale je pravda,že hodně tomu napomáhá psychika.Když se člověk do té práce netěší,protože už ví,že to bude "masakr" tak je naprosto unavený.Krize byla,pak se těžko usínálo.Dnes jsem jak bouchnuta kladivem.Už jen relaxace

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.