Potvůrka ano či ne

Od: Datum: 16.08.12 09:17 odpovědí: 8 změna: 16.08.12 17:13

Co myslíte je možné si přinést domů z obchodu z palmou nějakou cizokrajnou potvůrku? Včera mi přišla z jednoho českého shopu palma .Je možné aby v ní bylo něco zalezlého?Nic jsem živého neobjevila ,jen pěticentimetrovou slupičku z nějakého červíka a na konci měla malinký osten.Děkuji Ces.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.08.12 09:45

ano, potvrzuji že je to možné. My jsme si nechali poslat jakési španělské květiny a pak jsme pod nimi doma na parapetu našli malého škorpiónka.

Od: polinek*
Datum: 16.08.12 14:25

,,housenky mívají na prdelce osten.

Ale s tím škorpionem to je snad blud ne?

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.08.12 14:42

Pred par lety v palme dovezene z dalekych krajin a prodavane v Hornbachu, hnizdo s pavoukem. Byl mrtvy. Teda co jsem cetl ;)

doplněno 16.08.12 14:43:

Coz je pochopitelne hloupost. Tak se toho nebat.

Datum: 16.08.12 16:05

ne.

Datum: 16.08.12 14:40

S tím štírkem jste mě dost vyděsil.Snad tam žádný nebyl.Ces.

Datum: 16.08.12 14:42

V neděli jsme dostali darem kokosovou palmu.Zjistil jsem si,že je vyklíčená z ořechu tady v Česku.Jen ten ořech je dovezený.Pochybuji,že by něco ořech navrtalo.A když se do něj něco nastěhuje,bude to tuzemské.

JABRAKA

Datum: 16.08.12 14:48

no jo, ale spousta palem se opravdu dovazi ciziny. Ze by tam neco zilo neni zas tak nepravdepodobne. Urcite ne ale jedovate potvory jak jsem psal vyse. ikdyz...kdo vi.

doplněno 16.08.12 14:51:

Jinak palmicka vypada krasne. *frajer*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 16.08.12 17:13

Tahle palma je dovezená ze Španělska a kupovaná v českém e-shopu.Je to keřovitá žumara nízká.Jinak děkuji za odpovědi.Ces.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.