Prstýnek obal

Od: Datum: 24.01.13 18:10 odpovědí: 4 změna: 25.01.13 05:27

Dobrý večer,

Chtěl bych se zeptat jak nebo spíš do čeho bych mohl zabalit naušnice nechci tipicky do krabicky,ale něco neobyvklého napadl me i oříšek,ale to jen tak do toho nedám takže to bohužel ne :( Poradte mi prosím Děkuji:)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.01.13 18:13

Oříšek je fajn nápad, táta do toho už párkrát mámě poskládal nějaké fialové papírky:) Jsou ale potřeba velké křehké ořechy, zvané papíráky (není problém je sehnat), do nich se pohodlně vejdou i tři prstýnky. Zalepíte tavnou pistolí a skoro to nejde poznat:)

doplněno 24.01.13 18:22:

Čokoláda je také originální nápad:)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.01.13 18:13

V papírnictví mají spousty rozložených krabiček z různých materiálů a barev. ;) Ve zlatnicví bývají také krásné krabičky. jen si vybrat.

Ohodnoceno: 0x

Od: dada*
Datum: 24.01.13 18:22

nebo ještě mě napadla čokoláda že bych ji rozbalil jeden pasek ulomil z toho a k tomu zbytku bych ho tam dal

Datum: 25.01.13 05:27

Slyšela jsem, že jedem mladý muž pozval dívku svého srdce na večeři a prstýnek jí dal do sklenice šampáňa. Prý to moc ocenila.

Ale pozor - pokud bude dívka žíznivá a vytáhne to na ex, mohli byste pak na ten šperk také 2 - 3 dny čekat. Leda jí říci, že na dně sklenky ji čeká příjemné překvapení, tak ať pije opatrně.:DJaga.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.