Megasleva.cz již nikdy více!

Od: Datum: 14.08.12 16:01 odpovědí: 2 změna: 15.08.12 15:09

Dobrý den,
rozhodně Vám nedoporučuji slevový portál Megasleva.cz - neustále se odkazují na to, že oni jsou pouze zprostředkovatel, že nic nemusí řešit a máte si to vyřešit s poskytovatelem. To, že restaurace na 14 dní zavře (mají dovolenou a jsou nekontaktní) a poté zbývá poslední týden na vyčerpání voucheru (kdy jsou samozřejmě termíny plné) řešit podle jejich slov nebudou, že to není jejich věc.
Otřesný přístup a paní Stečinská na infolince je slušně řečeno "neochotná" a mluví jako ohranná deska stále dokola.
Bohužel na nikoho jiného se nemůžete dovolat, nikdo jiný Vám nevyjde vstříc, takže zbývá pouze doufat v ochotu a pochopení ze strany restaurace/poskytovatele služby s prodloužením termínu voucheru za nemalý peníz...
Megasleva.cz již nikdy více!
Sbohem
Antonín V.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.08.12 19:09
avatar

Nějak nerozumím tomu, proč slevovému portálu vyčítáte chybu restaurace, která jeho prostřednictvím slevu nabídla. Ten, kdo s Portálem jednal, jistě věděl, kdy přibližně bude mít restaurace dovolenou, takže mohl dobu pro uplatnění vhodně nastavit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: antoninvolny
Datum: 15.08.12 15:09

Je jasné, že portál nechce nic řešit a nemá ani snahu řešení hledat, odkazuje na restauraci kde nikdo není. Je to očividně jejich alibismus!

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.