Proč se mnou nechce spát?

Od: Datum: 14.08.12 14:49 odpovědí: 27 změna: 17.08.12 13:29

Dobrý den. Mám problém, který má asi veká spousta lidí, ať už mužů nebo žen. A tím je problém se sexem.

Jsem s přítelem 10 měsíců. První dva měsíce bylo všechno úžasné, sex i několikrát denně, romantika, vášeň.. V prosinci jakoby utlo. Milovali jsme se už třeba jen jednou týdně nebo jednou za dva týdny, pak dokonce i jen jednou za měsíc. Cítila jsem se nechtěná, nepřitažlivá...při mých častých otázkách, proč se mnou nechce spát, mi odpovídal pořád jen že je unavený, že se mu nechce, nebo dokonce že ho bolí hlava. Vždycky jen nasliboval, at počkám, že se všechno změní.. Ale bohužel je vše pořád stejné. Nemám podezření, že by mě podváděl. Pracuje ve vedlejším městě a domů jezdí hned po práci, nikde se nezdržuje. Ani se nijak často nechodí ven bavit sám, většinou chodíme spolu.. Rozumíme si, milujeme se, žádný jiný problém mezi námi není... Ale otázka sexu, je věc, která náš vztah doslova ničí. Já se pořád snažím zjistit, kde nebo v kom problém je. On neustále jen odpovídá že neví, že se mu prostě asi po práci nechce. Ale nic se nezměnilo ani na dovolené, ani na víkendech na slovensku apod. Pokaždé když mu večer škrabkám na záda nebo ho hladím na intimních místech, tak se zachychotá, že ho to lechtá a že se mu ted nechce...poraďte mi co mám dělat..:( bude to tak už pořád? Mám si na tohle zvyknout a prostě žít v celibátu, protože ho mám moc ráda, nebo se dá dělat něco proto aby se tohle změnilo? Říká, že se mu líbím, že ho pořád přitahuju, ale že prostě neví proč nechce. Přijde mi, že je líný..ale momentálně jsou to už přes tři týdny a mi nějak nejde do hlavy, že by existoval muž, který sex odmítá. co s nííííím? zblázním se když to takhle půjde dál...:( sex je přeci jen zkrášlení vztahu a hlavně vztah utužuje, zpestřuje. Nemyslím si že jsem škaredá nebo nějak nepřitažlivá. Ani on sám neví proč to tak má. nevím ale čemu mám věřit.. Jestli opravdu neví nebo se mi bojí říct, že ho sex se mnou nebaví?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 14.08.12 14:53

No, rozhodně je taková změna zvláštní.

Napadá mě, zda se nestalo něco, co ho přimělo k tomu sex omezit. Nestalo se mu něco nepříjemného, že by se teď bál, že se to zopakuje? Třeba že by mu klesl, neboněco takového?

Mluvili jste o tom otevřeně? Zeptejte se, jak přesně by si to přál, že mu zkusíte splnit tajné sny.

Milenka mě taky napadla, ale pokud jste si jistá, že ne, asi to tak nebude.

Osobně bych zvážila návštěvu sexuologa. Ale to by samozřejmě musel chtít. U muže v prokudtivním věku je to poněku zvláštní.

Nemá dlouhodobé psychické problémy, stres?

Od: anonym10
Datum: 14.08.12 15:08

Nikdy jsme předtím problém neměli, že by se to nějak nepovedlo nebo byl moc brzo nebo cokoliv podobného. Přede mnou byl se slečnou, kterou prý udajně sice nemiloval, ale zjistil že se sexuálně prodává a okamžitě to ukončil. Ale na vystřízlivění měl hodně času. Byl skoro rok sám a až pak jsme se potkali. Ale v tomhle si myslím že problém není, to by se snad ukázalo hned ze začátku a ne až po dvou měsících? :( každopádně mi pořád slibuje, že se to změní, že se bude snažit, že chce ať jsem šťastná...ale to už říká 8 měsíců...sex máme maximálně 4krát do měsíce..ale to opravdu když se zadaří...a hlavně z mé iniciativy..nepamatuju si kdy přišel on sám dorovolně a vrhl se na mě... a jak hrozně mi tohle chybí... to že mě někde přepadne, ta vášeň, vzrušení...už ani pomalu nevím coto je...ani se se mnou nelíbá...že na to prý není...pusinkujeme se celý den, objímáme, tulíme...ale prostě líbání a sex nepřipadá v úvahu...

Od: patriktorri*
Datum: 14.08.12 15:08

"...Ani on sám neví proč to tak má..." - Lže. Jestli Vám na tom tak záleží (čemuž se vůbec nedivím), budete muset vyvinout víc úsilí, abyste to z něj dostala.
Na druhé straně 3 týdny zase není tak moc. Jestli má nějaké zdravotní problémy o kterých se stydí mluvit, tak stačí třeba počkat.
Pro zajímavost: viděl jsem něco podobného a příčinou bylo, že muž byl gay. Oženil se, protože to "bylo správné", se ženou všechno fungovalo, dokud nezkusil to, co je pro něj od přírody přirozenější. Od té doby se už nedokázal přesvědčit, aby s ní něco měl i když ji měl rád. Ale to snad není Váš případ.

Datum: 14.08.12 15:15

Nemyslím si že by byl gay.. Jinak zdravotní problém taky nemá. Bydlíme spolu už půl roku a naopak ted řešíme migrény, takže s ním po doktorech chodím ted chodím i já a všechno je v pořádku..ve zdraví problém nebude. migrény taky nejsou až tak silné a časté aby byly problémem..Ale tenhle problém neřešíme tři týdny... řešíme ho už 8 měsíců kdy se mnou spí s přemlouváním sotva jednou za dva týdny, neli za měsíc..což je pro mě opravdu bohužel málo..:( Usilí jsem už vivnula tolik že jakmile o tom jen začnu mluvit tak hned vyletí..že už to se mnou řešil stokrát a že už neví co má víc říkat..že prostě neví proč to tak má a že neví jak to má řešit...že o tom mám přestat furt mluvit a že to třeba bude lepší..ale není...a taky jsme bohužel já netrpělivá a neumím moc dlouho čekat na to až on sám někdy bude chtít..:(

Od: ducati996*
Datum: 14.08.12 15:12

Stalo se mi to samé a bojuju s tím docela dlouho. U našeho vztahu byl sex pomalu na denním pořádku a po cca 7mi měsících to ustalo. Výmluvy jako únava z práce jsou běžné. Je hrozné cítit se nechtělá nebo nepřitažlivá-znám to. Nicméně začala jsem proti tomuto problému ,,bojovat,, tím že se snažím různým sváděním, novinkami v sexu, různými zpestřeními(spodní prádlo,pomůcky apod.) a lepší se to. Přítel chce sex častěji, ale stejně to není to co to bývalo. Nepřestávám se snažit a kolikrát vidím že chce i on a těší se co zase vymyslím. Nezbývá mi nic jiného než v tomto snažení pokračovat a snad uvidím ještě více zlepšení. :)

Datum: 14.08.12 15:17

Není smutné se furt o něco snažit? :( já se můžu kroutit ve spodním prádle, nahá lítat po posteli, a on se bude dívat na televizi...

Nechci být já ta, která bude pořád loudit a snažit se všemožně ho vzrušit..já chci být ta, po které se chlap vrhne a vidím že mě chce...:(

Datum: 14.08.12 15:19

Je to smutné,vadí mi že ho do toho pomalu ,,nutím,,...Ale jak říkám,časem se to tím zlepšilo a kolikrát to vyžadoval on. Není to jako ze začátku,ale je to lepší než když nechtěl nic.

Od: wwerca
Datum: 14.08.12 15:43

Dobrý den, Slečno já mám stejný problém jako Vy. S přítelem jsme spolu 3 měsíce mělo by to být super hlavně ten vášnivý sex, to vrhnutí se na Vás a vše kolem. Také si připadnu nechtěná, mám pocit že se mu sex se mnou nelíbí když jsme se o tom bavily tak mi řekl, že sex není pro něho to nejdůležitější a že neví proč prostě že to tak má a nebo se večer více nají a už se mu nic nechce to nemluvím už vůbec o mazlení a tulení a už vůbec ne ráno to se ho nesmím ani dotknout protože je rozespalý. Myslím si že jiná žena v tom není a je hodně pracovně vytížen což tomu také nepřispěje. Je to velice zajímavé ale pravděpodobně nějací muži k sexu bohužel sklony nemají. Muži jsou z marsu, ženy z venuše Držím Vám palce ať se daří V.

Od: patriktorri*
Datum: 14.08.12 21:17

Tedy... tuhle diskusi budu muset ukázat té své - koupí mi něco pěkného. U nás i po těch letech pořád všechno tohle funguje a ona je velmi spokojená - aspoň to říká a rozhodně to tak vypadá.
Neumím si představit, že bych pohledné dychtivé ženě odmítl sex.

Od: uska®
Datum: 14.08.12 15:55

Nemluví o svém problému, nic neví, proč ... lže. Když nelže, tak ať navštíví lékaře. Když odmítne i tuto volbu, tak mu narovinu řekněte, že to budete řešit sama a to milencem. Dejte mu měsíc na to, aby se rozhoupal. Buď řekne pravdu, nebo půjde k lékaři a nebo se smíří s parohama. Když si vybere třetí možnost, tak bych ve vztahu nezůstávala. Za měsíc budete mít jasno.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.08.12 17:25

Tvrdé ale účinné..

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.08.12 16:06

Dobrý den. Na otázku proč to tak je, Vám zde nikdo asi nedokáže odpovědět. Pokud to není zdravotní problém, může to být problém psychický. A také se nezmiňujete o jeho věku...Nikoho do sexu nutit nelze, jestli-že nechce. Pokud toto mezi vámi nefunguje však již nyní, těžko se to zlepší. Vy to chcete řešit, chápu Vás. Ale Váš přítel to řešit nechce, vadí mu i o tom mluvit...Snaha na jedné straně nestačí. Tohle nikdo jiný než vy dva nevyřeší. Hledat odpovědi musíte opravdu jen u přítele. Jen můj názor, Vám přeji brzské zlepšení a vyřešení problému.

Od: drejdl*
Datum: 14.08.12 16:44

Někde tam je problém a domnívám se, že by to mohlo být u Vás. Údajů máme málo, ale jisté je, že ho moc nepřitahujete. Namátkou - neztloustla jste? Nechybí mu nějaké praktiky, které mu neposkytujete, třeba orální sex? Promiňte - jste čistotná? Nebo naopak - nejste až moc čistotná? Nevnucujete se mu až moc, takže u něho vzniká psychický blok? Někteří muži nechtějí být dobýváni, chtějí to naopak.

Moje rada zní - zanechat škrabkání a hlazení v intimních partiích, třeba i oddělit spaní a počkat. Přijde-li s nějakou aktivitou, dělat mérné drahoty. Mohl by dostat i nějaký malý podnět k žárlivosti.

Hodně štěstí.

Datum: 14.08.12 16:58

Neztloustla jsem.. mám pořád 46 kilo jako na začátku..jsem drobná, mám kolem 160cm..Mně je 23, příteli 27. čistotná jsem myslím si tak uplně akorát...;) praktiky mu nemají jaké chybět..já jsem pro každou špatnost i dobrost... naopak orální sex je skoro to jediné co chce...škrabkání a hlazení jsem přestala dělat už před dvěma měsící, teď už se vždy jen opatrně zeptám jestli nemá chuť...ale i tak se ničeho nedočkám...pořád mi opakuje jak mu dělá dobře když ve společnosti vidí, že má s kamarádů nejlepší a nejhezčí partnerku, takže si nemyslím že bych ho nepřitahovala...ikdyž činy tomu nenapovídají...nevím...zkusím ještě měsíc vydržet a ani se ho neptat, nenarážet...kdo ví...už ale přestávám doufat...

Od: hahanaj*
Datum: 14.08.12 17:07

prostě ho nepřitahuješ - jen si něco namlouváš - možná má sex jinde ani nevíš ...

Datum: 15.08.12 16:22

myslím si že vím moc dobře, jestli sex někde jinde má nebo ne... v práci nemá možnost a trávíme spolu veškerý volný čas... my se milujeme a chceme! neřeším tady možnou nevěru nebo odpor.. řeším tady proč je líný se milovat..

takovéhle závěry jsou mi k ničemu..takže děkuji za odpověď

Od: lychee*
Datum: 15.08.12 16:34

Vy byste ráda slyšela odpověď, kterou tu nemůžete dostat. Jednak ji ví jen on a druhak se Vám ty pravděpodobnější nezdají. Ale to je pochopitelné. Nicméně Vaše jistota, že není gay a nikoho nemá...věřte a připusťte, že i takováhla možnost tu je. Pokud není gay nebo nemá bokovku, pak Vás mohl jednouduše přestat chtít. 27-letý kluk nemá chuť na sex? Rozhodně to ale nevyřešíte tady, podle mne, nic ve zlém.

Datum: 15.08.12 17:32

Možné řešení nechuti k sexu s Vámi je právě možná nevěra či zamilování se do někoho jiného. Pardon, ale "my se milujeme a chceme"! - když Vás někdo chce, tak to vypadá trochu jinak.

Možná by bylo načase připustit si i varianty, které se Vám nelíbí.

Taktéž bych tvrdě uhodila - pokud máš problém, tak mi o něm řekni a vyřešíme to spolu.

Datum: 16.08.12 08:58

Anonym- ve svém příspěvku jste napsala _ poraďte mi, co mám dělat. Sešla se Vám zde spousta názorů i dobře míněných rad. Přesto jste dokázala napsat na jeden z nich _takové závěry jsou mi k ničemu. Nezlobte se, ale hledáte zde odpověď a přitom si odmítáte připustit názor druhých. Nechcete ho slyšet, Vy máte potřebu vše vyvracet a trvat si na svém přesvědčení. Pak Vám není pomoci, Vy nejste ochotná ani o názorech a pohledu druhých na věc, přemýšlet. Jak jsem psala výše, jen on Vám v tom může udělat jasno. Jenomže jedna věc je, co říká a druhá, jak se chová. Z jeho strany je to nedostatek zájmu o Vás a sex s Vámi. Vy si myslíte, že ho máte naprosto pod kontrolou. Pokud odmítáte názor, že je gay, či že má milenku, pak si prostě připusťte fakt, že o Vás nemá zájem a že ho sex s Vámi opravdu nebaví. Kdyby to bylo jinak, jinak by se i choval. Když Vás nechce, můžete se mu vnucovat do nekonečna a neuděláte s tím vůbec nic. Napsala jste my se milujeme a chceme! Je až úsměvné, s jakou jistotou se vyjadřujete i za něho. Kdyby Vás miloval a chtěl, pak byste zde tento dotaz jen ztěží položila. Jste si v tomto zřejmě příliš jistá sama sebou, ale přijde mi, že ve skutečnosti se bojíte, podívat se pravdě do očí.Máte jen dvě možnosti _ buď zůstaňte ve vztahu, který po této stránce nefunguje dle Vašich představ a dožouvejte se pozornosti i nadále, nebo se na to vykašlete a najděte si takového, s kterým Vám to bude klapat po všech stránkách a pro kterého budete více žádoucí. Který se na Vás bude vrhat tak často, jak vám to bude oběma vyhovovat. Nic ve zlém, napsala jsem jen další názor. Co si z něho vezmete, ponechávám čistě jen na Vás. Hezký den.

Od: marie25
Datum: 16.08.12 15:40

Pod tento názor se také podepisuji!

Chápu, že jste zamilovaná, nevyidíte a neslyšíte žádné rozumné rady - chápu vás, taky jsem si tím prošla...

Ale aspoň nad názory popřemýšlejte, než je odsoudíte... Někde prostě háček je. Věta "milujeme se a chceme se" mě taky rozsekala - on vás evidentně "nechce" a nehledejte v tom jen a pouze sexuální význam.

Po takové krátké době je normální, když z muže vášeň a touha po ženě naprosto ciší, ne že se sexu vyhýbá... Vždyť jste jak manželé po dvaceti letech - a i ti jsou snad na tom ve většině případů lépe.

Ještě mě napadá... Bavila jste se s ním o tom, jak to měl v předchozích vztazích?

Datum: 15.08.12 19:49

já bych se místo odpovědi zeptal: Četla jste knížku Kola? Je to román Artura Haileyho. A zdá se mi, že vztah hlavní postavy s jejím manželem je přesně o vašem problému. Zaměstnaný chlap svoji ženu miluje, ale nemá o ni zájem, protože to první a poslední na světe jsou auta. Mrkněte se na tu knížku. Stojí za to si ji přečíst.

Datum: 16.08.12 09:04

Také se v tom popisu knížky vidím,akorát u nás jsou motorky :-D Určitě přečtu :)

Datum: 16.08.12 14:17

Já radím nenechte se ukonejšit nějakou knížkou, ze které budete mít pocit, že vás miluje, ale cokoliv jiného je přednější a proto s vámi nechce spát. Vždyť sakra nejde jen o ten sex! On vám evidentně lže. Viz můj předchozí příspěvek. Můj bývalý taky tvrdil, že žádný problém nemá, že nechápe co vyvádim... a nakonec sám uznal, že vedl vlastně dvojí život. Rychle jednejte nebo si zvyknete na tento styl života a tím o hodně přicházíte...

Nejde přece jen o sex, ale i o takovou tu blízkost, intimitu... kterou on s vámi odmítá sdílet.

Datum: 15.08.12 21:50

Taky jsem zažila vztah, kdy přítel po pár měsících odmítal prakticky jakékoliv intimnosti. Sváděl to na únavu, přepracování, že musíme brzy vstávat apod. Časem jsme se prakticky i úplně přestali líbat. Strašně mi to vadilo, stále jsem to s ním chtěla řešit, on se o tom odmítal bavit.

Byli jsme spolu skoro dva roky. Lidsky jsme si seděli, byli jsme takový fajn kamarádi, co spolu chodí. Plánovali jsme spolu budoucnost - bydlení, rodinu, děti... Zpětně si stále myslím, že by to byl fajn táta pro děti a takový praktický manžel, který si se vším poradí.

A pak přišla rána - přišla jsem na to, že chatuje na gay chatech - a to v dost tvrdym kalibru. A v počítači měl fotky nahých mužů. Nikdy bych to do něj neřekla, fakt to byl pro mě hroznej šok. K tomu, že je gay se odmítal přiznat, prý se takhle jen bavil a všechno je jinak... To teda fakt nevim, jak...

Takže radím - urychleně řešit, na rovinu si promluvit. A pokud nedojde ke zlepšení rozchod. Já jsem byla zbytečně dlouho ve vztahu s klukem, který byl sice fajn, nikdy jsem se s ním nenudila, milovala jsem ho... Ale není nic horšího, než toužit po jeho dotyku, polibku, objetí, který nepřichází - a když tak jen z povinnosti. ten pocit, že ho nepřitahuju a nevzrušuju byl fakt strašnej...

Teď mám přítele, který je mimo jiné úžasný milenec. A to prostě ke vztahu patří.

Od: ann*
Datum: 16.08.12 14:58

Měl jsem to samé, no vlastně mám :D ale! Sama jste napsala, že spolu trávíte veškerý volný čas, to rozhodně není přínosné pro toužení, chtění, těšení, ... Udělejte si vlastní program a třeba pár večerů u kamarádek! Velice to pomůže, uvidíte! Kamarádkám určitě taky chybíte :) Já měla neblahé srovnání s bývalým, který byl stroj na sex :( ale to "normální" vlastně není, zvláště v dnešní nejisté a uhnané době. Příliš jiný ten "normál", než popisujete nebývá, věřte mi! Začněte se něčím zabývat a neřeště otázku sexu jako alfu a omegu vztahu, rozhodně to tak být nemusí a v hodně případech nebývá!

Datum: 16.08.12 15:35

Souhlasím, že sex není alfouz a omegou vztahu. Ale zdá se vám normální, že po 10 měsících (!) vztahu spolu nejen že třeba měsíc nespí, ale on se začne smát, že ho hlazení na intimníách místech lechtá? Mě se to teda nezdá v pořádku...

Normální by to bylo, kdyby ten stav vyhovoval oběma, ale Ona je evidentně nespokojená a chybí jí fyzicky projevená láska...

Od: janus*
Datum: 17.08.12 13:29

přijde mi, že chcete za každou cenu někoho mít, podle mě je gay a nezlepší se to, utečte pryč nejlépe za někým kdo o vás bude opravdu stát, žijete jen jednou ne.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.