Lázně - nové podmínky

Od: Datum: 12.08.12 16:07 odpovědí: 2 změna: 12.08.12 20:27

dobrý den, potřebovala bych poradit:

Po operaci mám dle svého ošetřujícího lékaře nárok na pobyt v lázeňském zařízení. Jde mi o to, že ohledně lázní se chystá mnoho změn především v ohledu placení - v nějakém časopise(teď už si bohužel nevzpomenu v kterém a doma ho už jistě nemám) jsem četla, že je čas snad do října letošního roku, pak to bude horší. Zajímá mě, jestli je to pravda a jaké novinky se od října tedy chystají. Lázně bych ještě chtěla stihnout se vším, na co jsem byla po léta zvyklá, pokud bude nutné něco připlácet, pravděpodobně je odmítnu. Děkuji za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hahanaj*
Datum: 12.08.12 16:16
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.08.12 20:27
avatar

Už dva roky se platí za pobyt jako v nemocnici.Zvýšené jsou lázeňské poplatky,městský příspěvek,takže zcela určitě se dá počítat z vlastní kapsy tak 2000 .- týdně.Jestli se bude něco měnit,tak zvýšení denního poplatku za nemocnici ale jinak pokud to pojišťovna uhradí,tak se nic nemění,uhradí procedury,jídlo a ubytování.Ovšem lázeňství je soukromé,takže třeba pojišťovna nebude hradit pobyt v drahých ubytovnách.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.