Jsem v háji - koho si vybrat?

Od: Datum: 12.08.12 01:46 odpovědí: 11 změna: 13.08.12 13:04

ahoj.

Mám 2 kamarády, v jeden den jsem se s oběma vykousla (s tim druhym jsem to neplánovala, něco jsme pili)... a fakt nevim co mám dělat. První chce vztah a já možná taky, nechci zranit jeho city.. a ten druhej by ho chtěl asi taky, ale jde na to volnějš. Nevim, koho si vybrat, nebo mám zkusit chodit s oběma? to je hnus, co?... já fakt nevim :/

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 12.08.12 02:07

Souhlasím, celé je to hnus, velebnosti. Doporučuji přestat chlastat, když pak nevíte co děláte. Nezávidím Vašim kamarádům...

*bzum*

Ohodnoceno: 4x

Od: askmenow*
Datum: 12.08.12 02:30

Tak začít chodit s oběma je vyloženě blbost, na to zapomeňte.

Ono teď je všechno z nouze cnost - taková situace vůbec neměla nastat.

Na chvíli nemyslete na to, co chtějí ti kluci a zamyslete se, co skutečně chcete vy. Jedna pusa není dobrý základ vztahu. Pokud chcete s tím prvním chodit, někam spolu zajděte a uvidíte. Jak se bude chovat druhý, uvidíte. Rozhodně doporučuji mu jasně říct, že se omlouváte, ale že to bylo jen alkoholem. Aby si zbytečně, chudák, nedělal naděje.

doplněno 12.08.12 02:30:

A příště pít s rozumem, abyste věděla, co děláte ;) Netvrdím, že občas nejsem pod obraz, ale já pod vlivem alkoholu chlapům věřím ještě méně, než normálně, takže v klidu :D

Od: stribrnak*
Datum: 12.08.12 04:21

Neštastná,-.máš víc rozumu dole než nahoře a to není dobrý a ještě do toho chlastáš!

to je hnus

Datum: 12.08.12 07:20

Proč myslíte, že jste v háji a proč by měl být hnus zkusit chodit s oběma? Můžete být věrná oběma najednou. Kluci i dospělí chlapi to tak dělají víceméně normálně. Jeden vztah obvykle bývá pevnější a druhý volnější. Říká se tomu multivěrnost.

*tuc*:)*tuc*

Datum: 12.08.12 08:43

Zkuste dospět a bude to všechno mnohem průhlednější.

Datum: 12.08.12 09:35

já bych to zas jako takovou tragédii neviděl takovejch konin se člověk v mládí ještě nadělá prostě si vyberte toho co se vám líbí víc no a když to neklapne můžete skusit i toho druhýho pokud si mezitím nikoho nenajde

neni nad to získávat náké ty životní skušenosti a když s toho nebudou potomci čert to vem *cert*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 12.08.12 16:33

Zdravím. Nešťastná, pokud si s tímto opravdu sama nevíte rady, jak bychom mohli poradit my, cizí lidé? Hoďte si jednodušše korunou a nechte rozhodnout osud. Navrhuji - první nápadník - panna, druhý orel...A děj se vůle boží!*modla*...Vztah s oběma? No...říká se, proti gustu, žádný dišputát...Takže jinak bez komentáře. Je to přece jen Váš život, takže si ho žijte, jak Vám libo a ským chcete...Na to se víc říct nedá, poradit si s tím musíte stejně sama a když Vás netrápí horší problémy, než je tento, máte to v životě ještě dobré...;)

Datum: 12.08.12 18:53

Možná by bylo dobré založit jakousi minikomunitu a existovat ve společenství, pak by jste se mohli vykousávat - krásné slovo- podle libosti. City všech by byly zachovány, vztahy upevněny a bylo by vymalováno.

Protože koho si vybrat, to asi neuhádneme a věštecké kooule tu asi nejsou obvyklé.

Od: lupita*
Datum: 13.08.12 13:04

Datum: 12.08.12 20:31

S druhým bych do toho nešla vůbec, pokud tě balil jen pod vlivem alkoholu...a s prvním? Těžko říct, neznám ani jednoho. T je znáš, tak se rozhodni, pro kterého srdce (nebo něco jiného) více bije. S tím ti nikdo neporadí. Hlavně nechoď s oběma naráz... kamarádka tayk takhle zkoušela zblbnout dva kluky a dopadlo to tak, že si prvně dali do držky oni, pak šli na pivo a následně do držky dostala ona...

Datum: 12.08.12 21:34

najít si třetího - ne do party ( a abstinenta)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.