Jak a kam pozvat kamarádku?

Od: Datum: 11.08.12 09:10 odpovědí: 2 změna: 11.08.12 17:40

Zdravím, potřeboval bych od vás pomoct a poradit. Je to měsíc, co jsem se po 4 letech rozešel se svou holkou a čím dál více pociťuji, že bych si chtěl pomalu něco začínat s mojí spolužačkou ze střední. Myslím, že s ní mám docela dobrý vztah, ve škole jsme normálně v kontaktu, nyní hrajeme spolu v mobilu hru, pobavíme se, sem tam si něco napíšeme v té hře a i přes Facebook. Jen nemám na ní tel. číslo, nemám na to nějak odvahu, nejsem prostě takový typ, velký introvert a melancholik. Chtěl bych ji ještě přes prázdniny pozvat alespoň do kina a pak se třeba ještě někdy jít někam projít, ale mám strach, že to dopadne nějak špatně. Nechci, aby pak z toho bylo velké haló ve škole a mezi spolužačkami. Vím, že má jet někam koncem prázdnin s kámoškou k vodě, takže nechci nic propásnout. Dokázal by mi někdo poradit, co a jak mám kdy udělat? Jsem z toho totálně paf. Tak MOC prosím...

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.08.12 11:19

Ahoj, pokud je to Vaše spolužačka ze třídy, je zajímavé, že na ni nemáte číslo...spolužáci většinou mezi sebou čísla nemají.

Ale to nevadí, můžete jí tedy napsat na Facebook a chytnout se toho výletu na vodě a pak se jí zeptat na další plány a jestli by nechtěla někam zajít - kam, to už záleží na Tobě, myslím, že pokud jsi jí sympatický a zdůrazníš, že ji zveš jen jako kamarád(zatím), nebude to problém...

doplněno 11.08.12 11:21:

doplnění ° spolužáci mezi sebou většinou čísla mají, překlep.

Datum: 11.08.12 17:40

Nikdy nepiš, že ji zveš jenom jako kamarád, protože s velkou pravděpodobností už zůstaneš jenom kamarádem na vždycky.

Co se pozvání týče. Nejlepší by bylo, kdyby si za ni zašel osobně, ale můžeš ji pozvat i přes Facebook. Prostě přijď a zeptej se, co plánuje na víkend. Když z toho co řekne vyplyne, že má čas, tak se ji zeptej jestli by nešla...

Místo těch teček samozdřejmě dosadíš místo. Kino bych nevolil. V kině si moc nepokecáte. Já nevím, co ji baví, ale vyber něco takového, u čeho budete mít dost času si povídat. Klidně ji pozvi jen tak někam do parku a řekni, že si chceš prostě popovídat.

Takhle se s ni scházej nějakou dobu a když uvidíš náklonnost, tak se ji prostě zeptej: "Co bys mi řekla na to, že tě mám rád?"

Když to výjde není, co řešit a když to nevýjde, tak se neboj, že by z toho měl být nějaký velký poprask ve škole. Každý to s nějakou holkou zkouší.

Myslíš, že dokážeš poznat náklonnost, která signalizuje něco víc než přátelství?

Ohodnoceno: 1x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.