Jak se zabavit/ co dělat?

Od: Datum: 09.08.12 20:00 odpovědí: 3 změna: 09.08.12 20:28

Zdravím,

chci radikálně změnit svůj život. Chci si najít záliby, kde bude možnost poznat nové lidi. Jenže mám malou fantazii a nějak nevím, kde hledat. Je mi 21 let. Poradíte, co bych mohla teoreticky zkusit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 09.08.12 20:08
avatar

Také zdravím.Co by jste mohla zkusit třeba i prakticky?Jejdááá,toho je...Všude jsou lidé,stačí jen chtít je nalézt...Kroužky-taneční,pěvecké,divadelní,kreslení,hry na hudební nástroje,výuky cizích jazyků,cvičení-jóga,pilátes,strečink,aerobick,zumba,basket,tenis,posilovna,squas,fotografování,turistický kroužek,chovatelský kroužek-třeba u koní,nebo můžete chodit pomáhat do útulku,jízda na kole,šití,háčkování,pletení,drhání,zájmy o květiny,léčivé bylinky,zkuste i třeba psát povídky,eseje,básně...ufff*uf*

Ohodnoceno: 2x
 
Od: lucimera*
Datum: 09.08.12 20:26

Je toho moc, co byste mohla podniknout. Poznat fajn lidi můžete změnou práce, nebo se třeba jen zapojit do pořádání nebo pomáhání při nějaké akci - třeba dětský závod na kolech, nebo třeba jenom sem tam zajít do obchodů, poradit se s prodavačkami a semtam s něčím pomoci v obchodě. Záleží na tom, do jakého směru vás to táhne - jestli máte ráda sport, malování nebo třeba nakupování. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.08.12 20:28
avatar

Jaké záliby či koníčky pěstujete teď? Jste pohybově nebo umělecky nadaná, preferujete aktivní nebo spíše pasivní trávení volného času?

Podle mne je výhodnější povlovný přechod od jednoho k druhému, člověk si snáze zvykne na novou zátěž a nové koníčky pak jsou "trvanlivější".

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.