Kde sehnat výpis z RT?

Od: Datum: 08.08.12 21:53 odpovědí: 9 změna: 09.08.12 12:37

Pěkný večer, milí rádcové, myslím, že otázka je jasná:)

Google mi našel jakýsi Czech Point, ale ani netuším, co to je... poradí někdo? A jak dlouho trvá, než mi výpis dorazí?

Děkuji za odpovědi:)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: karjala*
Datum: 08.08.12 21:56

Czech point bývá na poště nebo v každé obci, je to takové informační místo.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.08.12 21:57

Děkuji, a tam se také dá zažádat? Platí se něco?

Od: karjala*
Datum: 08.08.12 22:05

Platílo se 100 Kč, ale možná zdražili, když museli zaměstnat další lidi

Od: coop*
Datum: 08.08.12 22:16

Vypadá to sice nepravděpodobně, ale ten tajuplný Czech POINT má dokonce své webovky. Osmiletý syn je vyhledal za 56 sekund. Stačí napsat do kteréhokoliv vyhledávače "czech point" a hned vyjede odkaz. A tam už je úplně všechno o všech Czech POINTech v ČR a dokonce i v zahraničí. Hodně štěstí při samostatném hledání.

Datum: 09.08.12 09:33

Na stránky jsem se samozřejmě dívala a byla z nich docela zmatená, proto se ptám tady, protože v těchto věcech se moc neorientuji.

Datum: 08.08.12 23:03

Může bejt na radnici, ale může bejt taky někde jinde. Výpis je za stovku a je na počkání.

Datum: 09.08.12 10:06

Marti, větši pošta to jistí - kdyby měli vyvolávák, zmáčkni "Czech point". Z vlastní zkušenosti vím, že na poště to bude rychlejší, než na úřadě.

Od: ron*
Datum: 09.08.12 11:38

Dobrý den.

Službu Czech Point dnes provozuje prakticky každá počta nebo na vesnicích Obecní úřad. Na počkání Vám vytisknou RT, výpis z Katastrálního úřadu (LV) apod. Cena kolem 100 Kč. Insituce, která tuto službu poskytuje má už na vstupních dveřích označení Czech Point.

Datum: 09.08.12 12:37

Děkuji moc, nakonec jsem se proklikala k Městskému úřadu, kde mi výpis udělali za stovku a za pár minut:)

Ještě jednou díky všem;)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.