Jak si přivydělat? - Kadeřnice

Od: Datum: 08.08.12 15:58 odpovědí: 17 změna: 31.03.14 15:32

Ahoj , kamarádka má problém, je kadeřnice jako osvč anedaří se jí zehnat klienti, chce si před mateřskou něco přivydělat, a neví jestli si něco k tomu přybrat a nebo jak splašit a na co nalákat klienty? poraďte prosím ...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 08.08.12 16:02

dobrý den.

Klienty dnes nalákáte jen na slevy a kvalitní, slušně odvedenou práci.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: viky®
Datum: 08.08.12 16:08
avatar

Dobrý den. Když umí kadeřnice dobře stříhat, umí udělat pěkně hlavu za přijatelnou cenu, tak má plno zákazníků. Co znám kadeřnice, tak všude se musíte objednávat, nebo, když je potřeba rychle udělat hlavu, tak čekáte.

doplněno 08.08.12 16:19:

Co já znám akce, které dělají kadeřnice, jen tak do kapsy. Stříhání na sucho. Stříhání mužů i dětí, za velmi slušné ceny. Také nikdo nechce žádný doklad o placení. Doma mají vše uděláno, aby zde pro známé, třeba po večerech, se mohla udělat hlava. Akce pro ženy v čase, kdy jsou doma. Nabídnout ženám, udělání hlavy v práci.

doplněno 08.08.12 16:21:

První se musí udělat dobrá cena, až zákaznice zjistí, že kadeřnice umí, je dobrá, pak ceny mohou jít nahoru. ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ladaadal*
Datum: 08.08.12 16:56

No, jestli kamarádka stříhá jako ty píšeš, tak ani nikdy klienty nesežene. Znám docela dost kadeřnic a jen jediná toho nechala - neuměla stříhat ani podle kastrólu. Zvláště ženy jsou na vlasy náročnější, takže kadeřnice je buď dobrá, nebo bez práce.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 09.08.12 17:10
avatar

Takové odpovědi si raději nechte pro sebe.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 10.08.12 06:09

A tvoje odpověď se sem hodí jak?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.08.12 17:45
avatar

Nadstandardními službami - ideálně jít s nabídkou za ženami na pracoviště, večer nebo o víkendech k nim domů (k sobě domů by myslím moc zákazníků nezískala).

_ PS: Platí si kamarádka nemocenské pojištění (bez něj by měla nárok jenom na rodičovský příspěvek od porodu do 4 let věku dítěte)?

doplněno 08.08.12 18:53:

Zaměstnavatelé kolikrát nabízejí nesmyslné benefity.

Nabídka kadeřnických služeb na pracovišti - firmám, kde pracuje více žen by mohla být zajímavá i pro pro zaměstnavatele (pochopitelně mimo pracovní dobu).

[Vidím u kolegyní i známých, jak zřídka (a proč) ke kadeřnici chodí.]

Ohodnoceno: 2x
 
Od: buss
Datum: 08.08.12 18:24

A co na to podnikatel když na pracovišti? Ve státním by to snad ještě šlo... jezdit s busem.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pb®
Datum: 08.08.12 19:35

Nalákat jědině na kvalitní služby a levné ceny. Chodím do kadeřnictví, kde výborně stříhají a jsou na Prahu neuvěřitelně levní. Nedávno jsem se nechávala s mytím a foukáním ostříhat za 215Kč, šlo o radikální změnu účesu. Když jsem při placení říkala, že jsou hodně levní, kadeřnice povída, že ano a proto mají také pořád práci. A je to fakt, koukala jsem, že spousta zákaznic se nechá ostříhat a rovnou se objednávají na další termín za 6týdnů. Pro srovnání učnice chtěly za zkrácení konečků 200Kč, trvalo jim to neuvěřitelně dlouho a opravovat to musela mistrová.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: karjala*
Datum: 08.08.12 22:12

a kam chodíte?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 09.08.12 01:43

Také bych ráda věděla, kam chodíte :) Prosím napiště, klidně sem, nebo do vnitřní pošty, jak chcete :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 09.08.12 02:41

Pokud má tu možnost - asi vlastní salon, nebo tak něco - šla bych do toho nějakou akcí na serveru typu Slevomat. Nabídnout nějaký balíček služeb za výhodnou cenu. Může si dát, do kdy půjde čerpat, tak snad by to stihla.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dery*
Datum: 09.08.12 06:33

Pokud má vlastní kadeřnictví (nebo alespoň křeslo v salonu), šla bych do nějaké akce na slevovém portálu.

A nebo to chce reklamu (plakáty, letáčky v okolí), kde také nabídne určitou slevu (např. při objednání do určité doby nebo za předložení letáčku atd...aby o tom měla přehled a nehlásili se jí lidi s žádostí o slevu donekonečna). Pokud budou zákazníci spokojení, budou k ní potom chodit i bez slevy...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.12 13:08
avatar

Mne by kadeřnice nalákala na pěkný web, kde by byly nafoceny její střihy a co dokáže a taky tím, že by docházela domů v hodinách, kdy se to hodí mně.

Naše kadeřnice inzeruje v místním periodiku, co tu každému hází do schránek a pochvalovala si, že to má dobrý efekt. Takže určitě své služby též inzerovat. Pokud budou klienti spokojeni, budou se jí vracet a za krátko si klientelu vybuduje, musí ale něco umět.

doplněno 02.11.12 13:43:
Nevím, kolik zaplatí za vytištění letáků v porovnání s inzercí. Když jsem nabírala lidi do zahraniční firmy, udělala jsem plošné oslovení celého okolí cca 50 km a vyšlo mne to na 40 000 i s roznosem. Inzerát v časopisu, který lidé dostanou do schránek a nevyhodí ho jako letáky, mi přijde lepší a mnohem levnější. Spíš si lidi přečtou regionální periodikum, než letáky, které spíš obtěžují. Ušetřít 300 za řádkový inzerát je asi nepodstatné, to vystříhá během chvíle, místo toho, aby po večerech lítala sama s letáky. Navíc, i když se lidem info na letáku hodí, někam to založí, ale časopis většinou skladují kvůli informacím. Ale vše má své plus a mínus. Leták zas oslovuje jinak a nijak ho nezavrhuji, nebo tedy jen trochu, ale to pramení z mé averze k tunám letáků, kterými mne stále někdo obtěžuje ve schránce, navzdory cedulce Nevhazovat letáky.
Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: artik*
Datum: 02.11.12 13:20

stačej letáky do schránek a když to nepomůže tak hledat jinou práci . Určitě rozšířit služby ( koupit do salonu solárko , dělat masáže , nehty )

Ohodnoceno: 0x
 
Od: itan71*
Datum: 02.11.12 22:03

V Pardubicích bych věděl kadeřnici na ŽL

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 02.11.12 22:59

Druhý měsíc bez odezvy... Asi je už v balíku. Tazatelka se ani neobtěžovala uvést, o jak velikou obec se jedná, zda to vůůůbec má smysl tam kadeřničit. Kamarádka zapomněla na přídavné služby, pohlídání dětí, kadeřničit u klientky, prodej kosmetiky a pod., zajíždět na dědiny. Zajít do tiskárny a nechat si natisknout letáčky a rozhodit do schránek. Založit web a dámy nafotit..., prostě přemýýšlet.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.03.14 15:32
avatar

Doktore, přesně proto jsem sem dávala tu otázku, pro odpovědi, vlídné, teď jsem se přišla po více jak roku a půl.A koho to žere,že? :D Je to čistě moje věc, tady se pokud myslím má ODPOVÍDAT doktore. :D

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.