Mám raději jeho bratra

Od: Datum: 08.08.12 13:54 odpovědí: 10 změna: 09.08.12 12:27

3.5 roku miluji kluka je to bratr meho pritele chodime na viletech vedle sebe,kouka po me kdyz ma moznost me videt snazi se mi jakkoli pomoct a kdyz jsem mu rekla o svich citech tak mi odpovedel ze byl moc prekvapeny,bala sem se ze to rekne memu pritelovi(cili jeho brachovi) a tak sem se pritelovi priznala on mi na to rekl ze nam oboum veri a moc tomu neveril ale kdyz videl jak se chovam k jeho brachovi tak tomu zacal verit a zacal se vic o me zajimat a nanejhorsi je ze se mi narodilo pred rokem mimi a on sliboval ze mi bude pomahat a starat o mimi abych si chvilkama odpocinula vykasla se na me nechal to vsechno na me varim,uklizim,staram se o nej a jeste se staram o mimi ale vic pozornosti davam na mimi a on je proti tomu ale kdyz zjistil ze mam radsi jeho brachu zacina se snazit aby se nereklo o mimi ale co ztoho mam jen starosti a aby to nevipadalo nejhur tak me kazdy vecer po 20min.uhani o sexualni styk nwm co dal poradte plsss kuju za vsechy rady packo


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 08.08.12 14:06
avatar
Děvenko,nezlobte se za můj názor,ale máte v životě pořádný guláš:(Žijete s přítelem,kterého evidentně nemilujete!Proč jste si tedy s ním pořizovala dítě?!Milujete jeho bratra,pchéé,absolutně nechápu,co po nás tady chcete!
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.08.12 14:17
avatar

Mám dojem že nejen v životě, ale i ve vyjadřování. To je věta děsivá, tečky, čárky, háčky, chyby...
Ale tady se fakt nedá poradit, není co. Snad jen žít všichni tři v jedné společnosti s společně se starat o "mimi".

Jestli jsem pochopil, tak už třiapůl roku milujete bratra otce svého dítěte a nemilujete otce svého dítěte, milujete svoje mimi a jeden bratr chce pomáhat a druhž vyžaduje každých dvacet minut sexuální styk.

To jen pro vysvětlení pro ostatní, kdo dají nějakou radu.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.08.12 14:18
avatar

Otázku jste nějak zapomněla. Nebo ji máme vyčíst mezi řádky?

doplněno 08.08.12 14:41:

Tohle je krásný příklad, jak pravopisné chyby, chybějící diakritika a interpunkce dokážou znečitelnit dotaz "schovaný" navíc mezi anglickými zkratkami. Až díky @kapkanadeje , chtěla říct nebo naznačit?

Pročetla jsem si to znovu a zaráží mne jedna věc:

Nejhorší je, že se Vám před rokem narodilo dítě? To pro matky bývá naopak šťastná událost.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: smutinek*
Datum: 09.08.12 11:17

nezlobte se ja nekdy pisi s dikratikou a nekdy ne vetsinou kdyz chvatam tak pisi bez diktatiky!Vy musite bit ucitelka ze takle mluvite!

ja tu nejsem odtoho aby me tu nekdo ucil jak co mam psat ale odtoho aby mi nekdo poradil!dekuji

Datum: 09.08.12 12:27
avatar

Nezlobte se vy, ale tato poradna je na jisté úrovni a srozumitelnost dotazu je hodně důležitá. Už podle písemného projevu tazatele si každý udělá svůj názor, třeba špatný, ale názor. Kdyby ivzez byla učitelka a měla vás na češtinu, visí už někde na půdním trámu...:)

Píšete že chvátáte, ale tady je dobré si všechno dvakrát rozmyslet, než něco napíšete a třikrát si to po sobě přečíst. Na zmatené dotazy se odpovídá špatně.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.08.12 14:31
avatar

Dobrý den. Ptáte se, co dál. na jedné straně máte vztah, ve kterém nejste evidentně spokojená, na straně druhé máte dítě. Již jsem to zde psala vícekrát, dítě si zaslouží mít oba rodiče, klidný a šťastný domov. Vychováváte své dítě, vychovejte si i jeho otce, abyste byla rodina, kde se mají všichni rádi a kde to klape. Zamilovala jste se do bratra svého přítele, ale zamiloval se i on do Vás? Stál by o Vás jako o partnerku a stál by o závazek v podobě Vašeho dítěte? Děláte to, co každá ženská a každá máma. Chlap se stará o rodinu zase jinak. Takže nevyplatilo by se ve Vašem případě spíše pracovat na tom, aby se zlepšil vztah mezi Vámi a Vaším přítelem? Už k vůli dítěti, protože nemáte jistotu, že Vám jinde a s jiným, bude lépe, že bude více sdílet s Vámi starosti, radosti, péči o rodinu...Poradit si budete muset sama, život za Vás nikdo nemůže žít. Na spokojeném vztahu musí lidé pracovat neustále. Takže komunikujte s přítelem, chce to vstřícnost, tolerantnost, ohleduplnost a samozřejmě vzájemný cit. Kdybyste k němu nic necítila, už byste s ním přece nebyla a napořizovala si s ním rodinu...Je to jen můj názor, Vám přeji šťastné rozhodnutí, při kterém myslete i na své dítě.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: smutinek*
Datum: 09.08.12 09:48

To nevím,musela bych se ho zeptat. Ale jak mám s přítelem zlepšit vztah když se o nás moc nezajímá a taky sem zapoměla napsat ze nemáme společné zajmy.On by se nejradši koukal na telku a ostatní aby skákaly kolem něj večír kolem 17hod. příde domů, navečeří se lehne si k telce a čučí.Ajá jako debyl lítrám z kuchyně do pokojí a hlídám mimi + vařím či peču a dotoho name volá abych třeba zalila kytky že jsou povadlé.Nezlobte se ale nevim jak dal.Mimi se mi narodilo nechtěně a nečekaně,protože jsme byli rozhádaný a chtěli jsme se udobřit a začít odznovu na dovolený u moře.Ale potom za pár měsíců se nám narodilo mimi, ještě v nemocnici mi sliboval jak se bude o nás starat abych nebyla jak mi řikáme zmožená(unavená).Ale obrátilo se to k omylu přijely jsme domů a týden co týden jsem u mimi byla jen já on nikdy nepřebalil nebo nevikoupal či teďkon nenakrmil.Nedavno jsme se přistěhovaly do většího bytu,a na mě zbylo zařizováni,uklízení,vaření starání o mimi i o něho.Jako úklid,vaření a starání se o mimi či jeho to je dalo by se říci bezproblémoví ale zařizování bytu(vrtání do zdi,malování,výměna stoupaček atd..)

Datum: 09.08.12 10:29
avatar

Smutínek, víte, mít rodinu to je závazek. Když je Váš přítel takový, jak ho popisujete, proč se ho držíte a jste s ním? Proč jste vztah neukončila už dávno? Pořídili jste si spolu dítě, tak je jasné, že se musíte přizpůsobit oba dva a hlavně spolu komunikovat. Ale z Vás mám dojem, že Vy nemáte zájem o něho a on, jak říkáte, o rodinu. To, že budete vzdychat po jiném a zároveň se držet druhého, Vám život neusnadní. Ujasněte si tedy, co chcete. Zda vzdychat a naříkat nad tím, jaký máte život, nebo se tedy postavit na vlastní nohy, postarat se o sebe i o dítě a být soběstačná. Zvládla byste to sama? Prozatím mi to připadá tak, že čekáte, až budete mít kam a s kým odejít. Do té doby zůstáváte ve vztahu, který Vám absolutně nevyhovuje. Ale je zřejmé, že se bratr Vašeho přítele také do závazků nehrne. Jinak byste byla už dávno u něj a v jeho náruči. Nečekejte, že za Vás někdo vyřeší to, co nedokážete řešit sama. Několikrát jste zdůraznila, že se staráte o mimi. Věřte, že to dělá každá máma. Chlap chodí do práce, aby rodinu zabezpečil, ženská se stará o děti a o domácnost. Když se sejdete doma, je to jen na vás, jak se podělíte a povinnosti, starosti a práci. Řekněte příteli, jak si představujete rodinný život a že není podle Vašich představ. Že nechcete sliby, ale skutky. Jinak že si zařídíte život s dítětem, ale bez něj. Pokud se nebude více snažit, mějte dost odvahy na to, zařídit tedy lepší život sobě a hlavně dítěti. Ono se to takto nedá posuzovat, protože známe jen Váš pohled na věc a víme jen to, co jste zde napsala Vy. Kdyby zde psal Váš přítel, možná to vidí úplně jinak. Možná je hlavním důvodem to, že Vás to táhne k jinému muži a Váš přítel Vám leze na nervy snad vším a hledáte na něm spíš ty chyby, kterých se chytáte při každé příležitosti, protože on prostě není ten, s kým být chcete. Cítíte to tak a dáváte to najevo možná víc, než chcete. Nechci Vám rozhodně nijak křivdit, ani ubližovat. Je to jen opět jen můj pohled na věc. Vás nikdo nenutí žít život tak, jak nechcete a s kým nechcete. Dokud budete nespokojená Vy a neshodnete se v žití s otcem svého dítěte, bude tu dusnou atmosféru s vámi dýchat i vaše dítě a bude jí vnímat čím dál více...Na to je třeba myslet a hodně zvažovat každý krok...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: hahanaj*
Datum: 08.08.12 14:37

Myslím, že je vše jinak,

že se jen nudíš a chceš být tady důležitá -chce to si vzít češtinu a učit se a nemyslet na blbosti -pak tě ty fantazie přejdou .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: smutinek*
Datum: 09.08.12 09:20

si myslíš že si bůh že takle radíš,jinak já to myslim vážně!:((((

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.