Zrušení BÚ u ČSOB-postup?

Od: Datum: 06.08.12 12:49 odpovědí: 3 změna: 06.08.12 21:25

Jelikož budu nastupovat na UP (jsem čerstvý absolvent) musím zrušit Studentské konto u ČSOB, které mi končí když ukončuji studium. Jelikož bych neměla finance k uhrazení standartního konta (vedení učtu, transakce).

Výpovědní doba je jeden měsíc a začíná dnem po dni kdy došla vypověd smlouvy o BU?

Mohu během té výpovědní doby tj. měsíc s učtem ještě nakládat? Příjde mi totiž v tom měsíci transakce, kterou jakmile dojde, chci i ostatními financemi, které tam zůstali, v hotovosti vybrat. Kartu musím odevzdat hned při podání vypovědi? KDyby ano, tak všechny peníze (jakmile příjde ta očekávaná transakce) musím vybrat jedině na přepážce?

Tím, že se během té vypovědní doby bude na učtu ještě něco dít (příchozí transakce), nezruší se ta výpoved? Nebo neprodlouží se ta výpovední doba?

DĚKUJI ZA VAŠE ZKUŠENOSTI A RADY.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: des*
Datum: 06.08.12 14:14

Máte to jaxi komplikované.Vemte smlouvu a jděte na pobočku,zřiďte si tam BÚ a je to.PLatba za úkony je ca 60ká,což je solidní,za blbosti se utratí mnohokrát více.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ron*
Datum: 06.08.12 16:16

Dobrý den.

Asi před rokem jsem rušila účet u ČSOB. Přímo na místě jsem napsala žádost o zrušení účtu s okamžitou platností.

Zablokovala jsem tedy všechny trvalé příkazy. Do žádosti jsem uvedla adresu (příp,nové číslo účtu) na kterou chci poslat zůstatek, který na účtu je + případné platby, které ještě na účet budou připsány. Peníze mi přišly do 3 týdnů. Žádnou výpovědní lhůtu si nepamatuji.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: acrev
Datum: 06.08.12 21:25

Opravdu? To jste mě potěšila. Všude právě píší že je výpovědní doba jeden měsíc, to mi napsali na můj dotaz v meilu. Určitě zajdu na podobu i se smlouvou, paní by měla být určitě více informovaná a měla by mi pomoci.

Jen právě mi jde nejvíce o to, že v případné té vypovědní době tam příjde poslední příchozí transakce a tu chci společně s ostatními penězmi vybrat. Všechny peníze z učtu vam tedy přišli domů?Ja nebudu mít jiný učet, proto se to nebude mít kam převádět.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.