3. vada u auta - výměna

Od: Datum: 06.08.12 11:14 odpovědí: 2 změna: 06.08.12 13:40

Před cca rokem jsem si koupil nové auto, přičemž poslední dobou se servis již napotřetí snaží odstranit závadu (která ale není funkční, jde o silně skřípavé zvuky z oblasti nádrže/čerpadla. Podle zákona bych měl, při třetí opravě stejné závady, nárok na výměnu či vrácení peněz. Auto jsem si kupoval za hotové a nechce se mi věřit, že mi prodejce vrátí přes půl milionu korun. Má s tímto někdo zkušenosti?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: itan71*
Datum: 06.08.12 13:36

*vtip*Musím přiznat že nové auto jsem nikdy nekupoval ale logicky třeba u domácích spotřebičů to tak funguje.Logicky domácí spotřebič a auto je zboží na které se vztahuje minimálně 2letá záruka ze zákona.Pokud neuspějete a tady Vám někdo neporadí ze svých zkušeností tak asi nic jiného nezbyde než se obrátit na právnika.(Věřím že by jste se taky jako prodejce šprajcoval)*placni*

Přeji hodně pevné nervy.

Od: des*
Datum: 06.08.12 13:40

Chtějte ho vyměnit za to samé a nebudete mít problémy s penězi.Žeby se závada opakovala na tom druhém,nevěřím.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.