Tráví všechen čas se svým klukem - normální?

Od: Datum: 05.08.12 11:31 odpovědí: 27 změna: 10.08.12 14:00

Zdá se Vám normální, že teprve 17 letá holka tráví každou minutu se svým 18 letým klukem? Spí s ním a je s ním furt. Co vůbec můžou celý dny dělat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ladymoon*
Datum: 05.08.12 11:33

Tak ono to je normalni,ze kdyz se dva lidi maji radi tak spolu travi veskery cas.Proc by neylo?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: krkovicka*
Datum: 05.08.12 11:34
Ano.Také jsem si domů chodila měnit jen spodní prádlo:-D
Jestliže nikdo nic nenamítá tak proč ne?Je léto,spousta možností trávit čas spolu.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: claire*
Datum: 05.08.12 11:39

Pokud je čerstvě zamilovaná, ano, je to normální. Mají oba prázdniny, tak ať jsou spolu třeba týden v kuse, proč ne. Na druhou stranu by neměli zanedbávat své kamarády nebo nějaké domácí povinnosti. Myslím, že čas od času by se měli ukázat doma. Pokud ale jejich rodiče nic nenamítají...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maerin
Datum: 05.08.12 11:44

No čerstvě nejsou, jsou asi 2 roky. Je mi divné, že rodičům to nevadí holka pořád fuč s cizým klukem.

Od: cepagis*
Datum: 05.08.12 11:47

"No čerstvě nejsou, jsou asi 2 roky. Je mi divné, že rodičům to nevadí holka pořád fuč s cizým klukem."
Jsou spolu dva roky, tráví spolu každou minutu a on je cizí?
Že by v tom byla závist?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 05.08.12 11:49
Tak jestli jsou spolu dva roky tak kluk není snad cizí.Pravda je že jsou spolu dva roky od patnácti.Tam bych stopku dala ale nezakázala.Taky něco jiného je,jestli je z města nebo vesnice.Na vesnici přece znáte kdejakého Pepu,tak už víte co dělají.
Můžu se zeptat?Co je divného na tom vám?
doplněno 05.08.12 11:51: Jestli je s tím rodiče nemají problem tak proč ne?Je spousta rodin kteří kluka akceptují i u sebe doma.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: fafafa
Datum: 05.08.12 11:53

Aha, asi to bude tím, že moje matka mi nedovolí ani v 21 letech si vzít domu kámoše, nesmím být venku dél jak do 22.00, jinak se telefon nezastaví atd. Proto je mi to takové divné...

Od: mowla*
Datum: 05.08.12 12:26

No - tak to se přiznám, že mi spíše nepřijde normální tvé chování - nějak si neumím představit, že bych v jednadvaceti potřeboval rodičovské ´požehnání´ k tomu strávit noc mimo domov. Šmarjá - v tvém věku už jsem se pár let toulal s kamarády na vandrech, o prázdninách jsem sem-tamo dal vědět, že ještě žiju (mobily nebyly, takže bezprostřední kontrola neexistovala). Zřejmě máš nějakou vadu sociálního začlenění - přestaň se starat o jiné a začni o sebe...

To - "vzít si domu kámoše" nejsem schopen posoudit - pokud děláte bugr, taky bych vás ´vypral´ ven...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: neon®
Datum: 05.08.12 12:31
avatar

Jsi svobodná bytost - můžeš si dělat co chceš. Ovšem pokud u někoho bydlíš, tak musíš většinou poslouchat jeho pravidla. Navíc pokud od něj máš kapesné. Ale cestu ke svobodě znáš - vydělávat si sama, třeba se odstěhovat. Takhle seš s rodičema pořád v modelu "malé holky". Ale určitě ti to vyhovuje, jinak bys to změnila ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.08.12 12:08
avatar

Jakým cizím, prosímtě? Snad jejím klukem, a třeba už ho rodiče dobře znají a dceři věří. Není to sice úplně standartní, ale proč ne, nijak nenormální to opravdu není. A co dělají celé dny? Povídání a trávení času s člověkem, ktrého miluješ... to neznáš?

To jim závidíš, nebo co?:)

doplněno 05.08.12 12:10:

Jinak k té podmínce - kamarád ji má taky, za havárku, kterou nezavinil. Nesuď, pokud neznáš všechny okolnosti.

A pokud to není tvoje dcera, tak to vůbec neřeš, od toho má rodiče. Pokud ti jsou s takovou situací srozuměni a berou ji, tak je to jejich věc.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lukaa*
Datum: 05.08.12 11:44

Ano, proč by ne? :) Jestli je slušně vychovaný, máte (pokud jste rodič) vyhráno. Mějte na paměti, že už je skoro dospělá, a za rok s vámi už nemusí ani bydlet. Venku je krásně, nemusí spolu být pořád jen v posteli. Co takhle koupaliště, rybník, výlet do zoo, cukrárna... Je hodně možností, ale chcete-li mít jistotu, promluvte si s ní, až bude k dispozici. Třeba toho kluka pozvěte na večeři, ať líp víte, s kým se schází. Jestli je to nějaký "boreček", nechtějte dceru a jeho rozdělit. Ona vás neposlechne, ba naopak, možná vás už nebude mít tak ráda. Chybami se člověk učí, i ona by se naučila ;)

Hodně štěstí ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fafafafadfa
Datum: 05.08.12 11:47

Tak není to moje dcera, ale je to známý dcera a právě mě to zajímá. Jinak kluk s ní spí jak u něj doma, tak u ní doma. Jestli je to slušný člověk nevím, prý byl v podmínce, to se mi zdá na 18 letýho kluka už celkem moc...

Datum: 05.08.12 11:57
avatar

Mně se nezdá normální, že se někdo pozastavuje nad chováním dcery své známé a nad tím, že někdo PRÝ měl podmínku.

doplněno 05.08.12 13:00:

Po dočtení reakcí Fafafafa: Ano, je to normální, na rozdíl od dotazu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ron*
Datum: 05.08.12 11:49

Jsou zamilovaní, chtějí být pořád spolu. Je to normální ano, ale úplně správné možná ne. Měli by se stýkat i s jinými lidmi, plnit si své povinnosti. Pokud jste rodič, radím tolerovat jen přes prázdniny. V době školních povinností vymezit čas na školu. Teď přes léto, ať si užívají.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.08.12 12:03
avatar

Dobrý den,

Ano je to zcela normální - mají se rádi, chtějí být spolu. Co čekáte? Že bude holka sedět doma a cvrnkat kuličky nebo Vám štepovat ponožky?

doplněno 05.08.12 12:09:

Aha, teď jsem dočetla:

Takže doplním: s kým se schází je čistě věc obou stran rodičů "dětí" a rozhodně ne Vaše.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.08.12 12:23
avatar

Jak to tak pročítám, tak z toho čiší závist na sto honů. Vypadá to, že si oba doma zasloužili větší důvěru, než máš ty. Ale v 21 letech ti nic nebrání se osamostatnit, odstěhovat se a žít si po svém. Ale to by ses asi musel vzdát svého pohodlí u maminky, musel by ses jinak ohánět a neměl bys čas se zabývat tím, co dělají jiní. Podmínku lze získat za cokoli, ale je to jen a jen jejich věc a ne tvoje. Chtělo by to zabývat se něčím užitečnějším.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: fafafafa
Datum: 05.08.12 12:39

Ptám se pouze, protože mě to zajímá, nemusíte si vše hned brát osobně. Jenom takové řečičky jako, že se můžu osamostatnit a že pro to nic nedělám, si nechte pro sebe. Vůbec mě neznáte, takže nejsou na místě. Mám ukončené středoškolské vzdělání a pracuji, takže i takové kecy jako s kapesným, jak se tu již nikdo zmínil, bych byla ráda, kdybyste si pro příště odpustili.

Od: ladymoon*
Datum: 05.08.12 13:42

"bych byla rada"?ja myslela,ze jste muz teda podle prvniho nicku to tak vypadalo "martinvoskovec"

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.08.12 18:26
avatar

No jo, to je fakt... je to celé nějaké divné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.08.12 14:28
avatar

Pokud uvádíš větu "nic o mě nevíte" apod., tak se jí i sama zkus řídit.

O slečně nevíš vůbec nic, taktéž o jejím příteli, ale sama v sobě jsi to evidetně ohodnotila jako nenormální.

Jen vsuvka - do 17 let jsem musela do 22h být doma, jeden z přítelů u nás mohl poprvé přespat v mých 20. Pokud byli naši oba pryč, ještě v 16 jsem nesměla večer domů tahat kamarádky. Nepřijde mi, že by to bylo nenormální, naopak jsem tátovi vděčná, že jsem od 13 let nelítala někde po nocích na dikotékách, netahala se s klukama apodd. Když vidím dnešní děti, jak jsou ve 14 letech ve dvě ráno u jednoho z nejhorších barů ve ZN, říkám si, že je asi něco špatně. Jak říkám, o nic jsem nepřišla.:)

Zkus si s mámou promluvit, že už jsi dost stará na to, aby ses vrátila domů klidně po půlnoci - a kdyby mi neustále volala, tak jí ten telefon prostě nezvednu a hotovo.

Se zákazem přespání kamarádů se bohužel budeš asi muset smířit, pokud je byt mámy, tak to budeš muset respektovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 05.08.12 14:18
avatar

Pro někoho to normální je, pro někoho to normální být nemusí. Je ale fakt, co budou dělat až se případně vemou, to zase pro změnu mohou trávit čas s někým jiným a jít od sebe.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.08.12 15:25
avatar

Zdá se mi to docela normální, v osmnácti jsem podobnou lásku i ostatním záviděl. Nicméně, říkám si,ať si to spolu užijí, po několika letech( u mne desítkách let) manželství budou rádi, když si budou mociu od sebe odpočinout.:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ruze®
Datum: 05.08.12 17:27
avatar

Hold,,slepá závist,, a nebo se mu líbí ona a nebo jí on,protože někdo myslí,že podle nicku je to tazatel a někdo tazatelka. Já si taky nejsem jistá,zda tazatel(ka) je žena nebo muž.Každopádně ti to může být,,šumafuk,,a nerozebírej tady život někoho,do kterého ti nic není!

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: askmenow*
Datum: 05.08.12 18:16

Normálka. Taky jsem tou dobou nebyla moc jiná. Vlastně jsem taková byla už tak od patnácti. Co dělají? Co já vím. My dělali všechno. Procházeli se, nakupovali, vařili, měli sex, povídali si, někdy jsme mlčeli (s někým se mlčí hezky), jezdili na výlety, do kina, na výstavy, do divadel, chodily po kavárnách...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: sarlota*
Datum: 05.08.12 12:58

Zdá se mi to úplně normální, jsou zamilovaná, chtějí být pořád spolu a je jim jedno, že třeba proleží celý den v posteli .. hlavní pro ně je, že jsou spolu.. Taky jsem to zažila a byly to krásné časy! :))

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.12 13:40

Ve věku, v jakém on a ona jsou, se to dá pochopit. Předpokládám, že oba chodí do ještě do školy, a tak teď o prázdninách je právě více času na to být spolu a trávit spolu volný čas...předpokládám, že spolu jsou i když je normálně škola třeba odpoledne, ale to už není takové...o prázdninách mohou hodit za hlavu učení, nestresovat se a být prostě spolu. Den ve dvou uteče jako nic, hned máte večer.

Navíc, berte to tak, že se teď nachází ve věku, kdy jim až tak o nic ještě nejde a mohou se sobě navzájem věnovat, až začnou společně žít a třeba v budoucnu založí rodinu, budou chodit do práce a budou sotva rádi, že vše stihnou, o víkendu obstarají nutné domácí práce a opět do práce...pak jedině přichází v úvahu dovolená, ale to už zkrátka není takové.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.12 14:00
avatar
Ne, nezdá se mi to normální!
Jednou vystupujete jako muž, jednou obráceně, párkrát se to nedá poznat, jednou se jedná o Vás, potom dceru známé, používáte 5 nicků...
Normální člověk píše pod jedním.
Ztrácíte věrohodnost...
Škoda, ale Vaše!
doplněno 10.08.12 14:02: A ještě k tomu vyskakujete do lidí, kteří Vám chtějí pomoci. Co tak trochu skromnosti?
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.