1xSledují mě - proč?

Od: Datum: 05.08.12 10:04 odpovědí: 20 změna: 05.08.12 14:11

Před 11 dny jsme přijeli z dovolené od té doby mě něustále někdo sleduje ale není to paranoja je to doopravdy když někam jedu neustále za mnou někdo jede takhle mě už těch asi 11 dní sledují průběžně 3 auta napřed jsem si říkala že to je náhoda , potom jsem začala zkoumat bydlím na obci začala jsem hledat jestli si někdo nekoupil to auto co za mnou jezdí třeba je to jen soused tak má stejnou cestu ale nebyl nikdo z obce takové auta nemá potom sem si zapisovala SPZ aut co mě sledují všechny mají SPZ Znojma. Nechápu to vědí kde jsem ikdyž je to nečekané třeba jedu navštívit kamarádku a oni jako by to věděli všude mě pronásledují nevím proč ani nevím co chtějí. Nikdo se ke mě nevloupal ani se nic jiného nestalo vůbec to nehcápu a nevím co mám dělat začínám mít strach, je mi jednou zda li my uvěříte ale prosím vás o radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ruze®
Datum: 05.08.12 10:09
avatar

Jste bohatá podnikatelka,nemáte dluhy? Pokuď máte opravdu takový pocit,obraťte se na policii,než se něco opravdu stane.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.08.12 10:12
avatar

Přesně tak vše se musí hlásit. Buď vás sleduje policie nebo potencionální únosce, nékomu jste se zalíbila.

doplněno 05.08.12 10:40:

Pokud si u vás v autě někdo něco uschoval nějaký kontraband, teď to bude chtít vyzvednout. Auto nechte stát někde na odlehlejším místě aby si to v klidu mohli vyzvednout.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mikula
Datum: 05.08.12 10:47

Už měli několikrát příležitost už několikrát stálo za domem tam je jedna slepá cesta nikdo tam nejezdí a s autem sem na dovolené nebyla. nerada řídím na delší cesty .

Od: ron*
Datum: 05.08.12 10:14

Jediná rada - nahlásit policii. Co nejdříve.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: karjala*
Datum: 05.08.12 10:30

Správně, honem na policii. Ale obávám se, že než se k něčemu odhodlá, tak může být pozdě. Zkuste si urychleně najmout soukromého detektiva, aby zjistil, kdo to je.

Pokud to je po dovolené, pak u sebe můžete mít něco, co někdo chce? Kde jste byla na dovolené? Nemůžete mít někde ve věcech schované doklady, peníze, drogy, ...? Nebyla jste na dovolené s někým v kontaktu? Nemluvila jste s někým cizím? Nechlubila jste se někomu se svým bohatstvím, nezávislostí, stavem např. že nemáte dědice, děti rodinu ...?

Nic o Vás nevíme, takže důvody Vašeho sledování mohou být různé. Pokud jste bohatá, známá, ... a jste intenzivně sledovaná i na místech, kde byste to nečekala, pak se může stát, že máte odposlech, a to třeba i přímo na telefonu. Pokud tedy budete kontaktovat např. detektiva, pak doporučuji volat z budky. A nezapomeňta po ukončení hovoru vymačkat fiktivní číslo, aby si nemohli zjistit poslední volané :))

Ohodnoceno: 1x
 
Od: mikula
Datum: 05.08.12 10:43

Bohatá nejsem jsem na tom sice dobře ale bohatou bych se nenazvala , na dovolené jsem byla v Italii ,Ve věcech může být něco schované byli pořád na pokoji není těžké se tam dostat ale proč by to tam někdo dával a hlavně proč to už tedy neukradl z mého domu tam nejsem pořád ale věci ano . Na dovolené jsem samozřejmě mluvila s cizími lidmi to se ani jinak nedá ale že by to byl někdo nějak zvláštní to ne. Na druhou stranu když tak přemýšlím mohli my dát odposlouchávání do domu přece sem doma nebyla celých 7 dní a dům byl zcela prázný poštu my vybírala sousedka ale ta je určitě mimo podezření sme kamarádky už hodně dlouho. Vůbec nevím proč by my mohl jít někdo po krku nemám co tajit nemám miliony nejsem ani nijak slavná. Tím že by mě někdo "odklidil" by vůbec nic nezízkal. Určitě zajedu na policii a asi si najmu i toho detektiva jak jste psali celé je to divné , jezdí za mnou i celé dny nevím o co jim jde . Chci vědět co se děje.

Od: karjala*
Datum: 05.08.12 10:54

píšete, že máte dům. třeba si na něj někdo dělá zálusk... nebo stojí na pěkném místě...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mikula
Datum: 05.08.12 11:07

mám dům na vesnici ale podobných je tam dalších minimálně 10.

Od: snehulak*
Datum: 05.08.12 10:34

Sledují vás tři auta a všechna mají znojemskou SPZ? A to mají všechna auta starou značku podle okresu? Těch už je málo, většina SPZ označují kraj a ne okres. Nějak se mi to nezdá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mikula
Datum: 05.08.12 10:45

mě nezajíma jejich SPZ myslíte že přemýšlím kde a jakou mají SPZtku sem ve stresu po čese to začne být divné , já neznám SPZ všech krajů u nás v tomhle se moc neorientuji.

Od: snehulak*
Datum: 05.08.12 10:53

Já se jen ptám, jak jste poznala, že jsou to všechny znojemské SPZ?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mikula
Datum: 05.08.12 11:06

Nevím to na 100% kamarád řekl že by to mohla být znojemská SPZ

Datum: 05.08.12 12:06
avatar

Když mi napíšete písmena, já jako znojmák Vám to vyvrátím nebo potvrdím:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 05.08.12 12:07
avatar

"mikula", nejste náhodou z Mikulova? To by byl ten okres Znojmo. "mikula", pokud mám strach a jsem v baráku sama a někdo mně sleduje, tak dávno o tom informuji policii a neptám se na webu, co mám dělat. Tak běžte na policii, nejsem první, kdo Vám to radí. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mikula
Datum: 05.08.12 12:24

Nejsem z Mikulova to je jen náhoda ten název

Datum: 05.08.12 12:32
avatar

11 dní mám někoho za zadkem a pak se teprve začnu rozhoupávat k nějaké činnosti? Je tu příliš mnoho nesrovnalostí. Pokud by to byla pravda, tak mi stačí pár dní na to, abych bezpečně věděl, na čem jsem.

Ohodnoceno: 2x
 

 

Od: mike32*
Datum: 05.08.12 13:54

tak po 5 dnech těžko poznám, že mi někdo pravidelně sleduje ... těch 11 dní je tak akorát ... já bych např. čekal i delší dobu abych si byl 100% jistý, že to není jen moje přehnaná představivost . Co by jí asi na POLICII řekly kdyby se zeptaly a jak dlouho Vás někdo sleduje ... a ona by odpověděla ... včera se mi to stalo a ráno ještě jednou ... nebudte zase naivní ... to by vůbec nebraly vážně ...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 05.08.12 14:11

Obávám se, že na základě výpovědi tazatelky nejsme schopni se dobrat k jakémukoli závěru.

S tím s vámi souhlasím. Avšak názor, že po pár dnech lze odhalit "podstatu sledování" není příliš pragmatický. Motivů ke sledování existuje nespočet, psát praktické rady či spekulace je v tomto případě zbytečné. Pro tazatelku udělat si "jasno" ve svých záležitostech bez cizí moci zřejmě nebude možné.

Kontaktovat policii, v případě jejího nezájmu využít služeb soukromého detektiva, u kterého je potřeba počítat s vysokými častky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mike32*
Datum: 05.08.12 13:39

Důvodů může být hned několik ... podezření z nějakého trestného jednání ... i z minulosti ... potom jste nejspíš odposlouchávaná a sledována přímo kriminálkou ... potom je naopak možné, že je to sledování potencionálních pachatelů teprve budoucího trestného činu a to na Vás a nebo Vašem majetku ... Pokud máte opravdu vážné podezření, že jste někým pravidelně sledována a máte už i zapsaná SPZ apod. okamžitě jedte na nejbližší POLICII ČR ... pak už na to nebudete SAMA a to je hlavní!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.08.12 14:04
avatar

Na druhou stranu profesionální sledování by nemělo být tak snadné poznat. Tedu pokud by to bylo nějaké prioritní sledování, nebo pokud by se sledovači nedávali vidět úmyslně, aby znervóznili. Ale to jsou jen spekulace čtenáře detektivek. Rozhodně radu, jít na policii, jen podporuji. A možná by nebylo úplně od věci vyměnit si mobil (celý, ne jen kartu, a používat, aspoň dočasně, předplacenou kartu).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.