Proč neodepisuje?

Od: Datum: 04.08.12 23:36 odpovědí: 10 změna: 05.08.12 18:20

Dobrý den, mám takový problém, který snad každý někdy řešil;) nikdy předtím sem s žádnou holkou nic neměl, ale tohle je, (nebo byla) pro mě výzva *hi*. Začalo to tím, že během školního roku jedna holka od nás ze třídy na mě často pokukovala, smála se na mě, často mě zdravila během dne, asi abych si ji všimnul. Občas jsme se spolu bavili, ale ne nijak dlouho, čehož teď lituju *bzum*. Cca 14 dní před koncem školního roku všem řekla, že přestupuje na jinou školu. Byl jsem z toho vedle, když sem se jí ptal proč odchází, tak hlavní bylo, že se jí nelíbí na internátě, a že ji nejde matika, a že bude lepší když půjde jinam. A řekla mě, že se můžem kdykoliv sejít, že si na mě čas udělá*tanec*(o školním roce nebude problém se setkávat), ale o prázdninách to nejde, bydlíme od sebe dál:(...Od té doby sem chtěl být co nejblíž u ní, když vedle ní nikdo neseděl, neváhal sem si sednout vedle ní. TOHLE JEŠTĚ VYPADALO NADĚJNĚ.

Ale od doby kdy začaly prázdniny, všechno se mi se*e pod rukama!

po týdnu prázdnin sem zjistil, že jí asi miluju a že s ní nemůžu ztratit kontakt, na facebooku dlouho nebyla a tak sem si půjčil mobilní číslo od jejího kamaráda. Poslal sem jí zprávu. ONA NEODEPSALA, čekal sem asi týden, a pak sem se jí za všechno jak to bylo omluvil zprávou přes FB. -Bylo mě to trapné. Po 3 dnech mě odepsala, že se prý nic neděje a že se na mě nezlobí*uf*. Na její narozky sem jí zavolal, byla na mě moc milá *palec*Zkusil jsem ji přes FB 2x šťouchnout, ona mě to vrátila, takže alespoň něco z její strany :-P. Jinak jí komentuju a likuju její fotky aspoň, a taky sem ji poslal dort skrz FB aplikaci, ale žádná ozvěna.

Tohle pondělí sem to asi přehnal napsal jsem jí cca v 01:00 tohle, "ahoj )) jaktože ještě nespíš krásko? :D ;)"asi sem jí tím urazil nebo já fakt nevim proč na to neodepsala...ale pořád na ní musím myslet!*pusa**placni*cítím k ní něco víc *zed*

Už nic nechci zkazit, prosím, budu rád za každou odpověď:)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 05.08.12 00:04

Proč? To ví přece nejlépe ona, takže se zeptat jí.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.08.12 00:07
avatar

Nechce (?).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.08.12 00:07
avatar

Ne každý když spí vypíná PC, i když je online je offline v posteli :)

A když to tak čtu jsem rád že mé lásky v mládí neobsahují FB a štouchnutí...

Ohodnoceno: 3x
 
Od: bubble*
Datum: 05.08.12 10:01

Buď jí nebaví takhle si psát o blbostech, nebo tě bohužel nechce tolik jak jsi doufal. Možná je to i tím, že jste se dlouho neviděli.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ron*
Datum: 05.08.12 15:37

Dobrý den.

Důvodů může být několik. Těžko ten pravý důvod někdo z nás ví. Už jsi napsal několikrát, teď je řada na ní. Nezbývá tedy než čekat. Nutit ji přece nemá smysl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.08.12 15:45
avatar

Jsou lidé, kterým aplikace a jejich neustálé vnucování a posílání od kamarádů vadí, já je třeba mažu a ignoruji.

Jen mimochodem, před třemi týdny jsem na závodech potkala kamaráda (takový kamarád, co ho potkáte třikrát do roka), a přidala si ho na FB. Hned mi začal psát zprávy typu "ahoj zlato", "ahoj mazlíku". I když jsem mu důrazně napsala, že si to nepřeji, neustále mě takto obtěžuje, a uvažuji, že ho z přátel odeberu.

Pokud ti pouze napsala, že se na tebe nezlobí a jakoby to ukončila, tak nemá zájem a je zbytečné se jí vnucovat. Neodepisuje z jednoduchého důvodu, a to z toho, že odepsat prostě nechce. Kdyby chtěla zájem o tebe měla, tak si s tebou píše.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.08.12 16:33
avatar

Dobrý den. Péťane, ono odpovídat každému na otázky, či různé připomínky, není naštěstí povinné. Děvče neodpovědělo, protože zkrátka nechtělo odpovídat. Nemá pravděpodobně zájem o komunikaci s Vámi při každé příležitosti. Asi Vám nemá co říct. Přijde mi, že se jí vnucujete a upozorňujte jí na svojí osobu. Z jejího chování musíte jasně cítit, že nemá zájem. Přestaňte jí nahánět a podlézat, když s Vámi bude chtít komunikovat, ozve se sama. Mohl byste se stát pro ní hodně otravný a mohla by Vás začít ignorovat úplně. To je můj názor, Vám přeji více fantazie při namlouvání si děvčete, než je komunikace po FB.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.08.12 18:20
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.08.12 16:38
avatar

Kdybych to chtěl vyřešit já ve svých jinošských letech:), kdy jsme o facebooku a dalších vymoženostech neměli ani tušení, sednul bych na nějaký dopravní prostředek a jel za ní si to vyjasnit přímo a mezi čtyřma očima.

Krásná věta - nemůžu s ní ztratit kontakt, na facebooku dlouho nebyla...;). Copak si dnešní mladí vystačí jen s elektronickou komunikací? Mají si vůbec co říci, když se potkají naživo?

Ještě že příroda zařídila, že alespoň k narození dítěte je třeba přímého kontaktu. Pokud by to šlo přes facebook, padnul by snad poslední důvod, proč se vůbec obtěžovat s kytkou na rande...*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 05.08.12 16:41
Já ti nevím.Není náhodou netykavka?Neumí ani poděkovat?Tohle se mi nezdá,kdyby tě nechtěla.,napíše ti to.Možná že se ji líbi zájem a hraje hru kočka a myš.Je to víc vzrušující.Zkus ještě počkat,nebo jí pozvi ven.Kdyby i na tohle nereagovala nedělej že sebe hňupa a nech jí svému štěstí.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.