(asi)hnisavá ložiska na dásních

Od: Datum: 03.08.12 18:27 odpovědí: 7 změna: 05.08.12 09:15

Nemáte také někdo zkušenosti s ložískama (asi hnisavý) na dásních ,když se stratí udělá se zase někde jinde,někdy to pomačkám a ztratí se a když se to začíná dělat dost to bolí. Počkám na Vaše rady a jinak se jdu poradit k zubaři. Pak mám zase chvily pokoj a třeba po 14dnech se to udělá na jiném místě:(

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.08.12 18:38

Já Vám poradím jediné, a to to, že u zubaře jste měl být už dávno. Pokud ani nevíte, co to je, můžete si zadělat na pěkný malér.

Od: nemej
Datum: 03.08.12 22:40

na jakýkoliv problémy/záněty s dásněma kloktám šalvěj (máme vlastní) + listerin - ten doporučil zubař i manželce, protože desinfikuje. jinak viz výše - pokud se problém opakuje, pak to zubař jistí

Datum: 04.08.12 00:48

To budou nejspíš afty a s těmi zubař nejspíš nic neudělá. Zkuste prohledat internet, popř. třeba navštívit praktického lékaře. Bude to něco, co závisí i na stravě, u někoho to třeba vyvolává konzumace mléčných výrobků. Někdo radí potírat Tea tree olejem, účinný je prý i lék Tantum verde (kapky), krátkodobě se to dá "vyštípat" jodovou tinkturou (Jodisol) ale jestli to léčí, nevím.

Datum: 04.08.12 08:11

Ferdo, afty ne. Toto budou spíše takové "váčky". Mě se dělají u zubu, kde mám vyčištěné kanálky. Je to projev zánětu. Doporučuju koupit si v lékárně Cordosyl a proplachovat. Myslím, že zubař s tímto váčkem neudělá nic, ale může to upozornit na problém u zubu, kde se ten váček dělá.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 04.08.12 12:30

Michalko bude to tak, To "pomačkám a ztratí se" na to nesedí. Když ale tazatel píše, že to "cestuje" tak to zase nevypadá, že by to bylo od zubu - tedy nevím.
Jestli Vás ty kanálky zlobí delší dobu, možná by stálo za to je znovu pročistit je-li to technicky možné (někdy to jde), podruhé už to celkem nebolí.

Datum: 05.08.12 09:15

Ferdo, když mě se ten váček udělá jednou za čas, ani o tom prakticky nevím... Na čištění kanálků jsem byla (ve svém věku) už 3x, vždycky pod injekcí. Takže mě to fakt nebolí, takže to nebudu dráždit zubařem

Od: viky®
Datum: 04.08.12 02:58

Dobrý den. Zuby můžete mít v pořádku. Je možné, že patříte k lidem, co mají problémy s konzumací mléčných a jiných potravin. Příklad: Mohou to být různé pomazánky,mléko, různé druhy jogurtů, tvaroh, sýry, zmrzlina. *nevi*

Většinou do půl hodiny po jídle, se v ústech udělá vřídek. Tak víte, že tato potravina, není pro Vás dobrá. Jak to léčíme? Vyzkoušejte, třeba Vám to také pomůže. *cteni*

Kupte si domů do lednice,"Olivový olej extra panenský" Jedna láhev, stojí kolem 100,-Kč, ale vyplatí se. V lednici je proto, že vydrží dlouho, a používáte olej, jen na léčení. Polévkovou lžíci oleje si dejte do úst, a olej jen tak v ústech převalujte, pozor, nesmíte olej polknout, musíte olej stále v ústech převalovat. Po 20 minutách, olej vyplivnete do WC, je to bílá tekutina. Ústa si vypláchněte teplou vodou. Stačí jednou denně, když máte problémy.

*uspech*

Co pomáhá rychle, ale je to utrejch, je Alpa lesní. Vatičkou na čištění uší, si potřete Alpou, postižené místo v ústech. Musím Vás upozornit, že budete brečet. Ale po dvou, třech nátěrech, hnisavé místečko se ztratí.

To co je zde napsané, mám vyzkoušené. Zuby mám v pořádku. Jen můj názor.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.