DPH u OSVČ - jaký obrat?

Od: Datum: 03.08.12 09:45 odpovědí: 2 změna: 05.08.12 11:01

Dobrý den, chtel bych se optat jestli někdo z vas nevi jak je to tedka s DPH oni to nějak změnili z 1000000 na 750tisic.Ale nevim zda to platí příštý rok nebo uz ted.děkuji


avatar
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: roboot*
Datum: 05.08.12 10:42
 

750 ještě neplatí až od roku 2014 nicméně pozor na to, že změna legislativy bude pravděpodobně se zpětnou platností tzn. až vejde v platnost tento zákon už zpětně nesmíte překoročit 750 tis. obratu i přestože pro Vás předtím platil milion.

To bude navíc spadlých lidí do DPH kteří si to vůbec neuvědomují *palec*

 
Od: coop*
Datum: 05.08.12 11:01
 

Je vynikající, že máte přístup k internetu. Naprosto přesnou odpověď na váš dotaz získáte do 30 sekund, když si vyhledáte zákon č. 235/2004 Sb., zákon o dani z přidané hodnoty, §6.

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.