Úraz v ústech - jak se hojí?

Od: Datum: 02.08.12 23:25 odpovědí: 5 změna: 03.08.12 08:20

Ahoj všem :) ,

Mám nevšední a pro někoho neslušný dotaz , ale musím se zeptat.

Mám zřejmě kuriozní zranění.Při orálním sexu s přítelem , kdy jsem ho ,,kouřila,, , mi narazil penisem do uzdičky pod jazyk.Mám totiž piercing v jazyku a on o něj zavadil , tudíž jsem si uvolňovala jazyk tím , že jsem si ho opřela o patro .Nevím jak to přesně nazvat.Jak začíná jakoby jazyk,když si jedete prstem po spodní straně jazyka a dojete na konec, je tam taková prohlubeň, či uzdička,nevím co to vlastně je .

Po tom nárazu se okamžitě objevila palčivá bolest a krev,proplachovala jsem si to vodou a zjistila že to mám natrhlé a mám tam dírku , podle zkoumání hlubokou.Začíná to natékat a štípe to.

Nevíte někdo prosím , co s tím? :( Či za ja dlouho se to zahojí?

Omlouvám se za tak hloupý dotaz.

Děkuji za každou odpověď :)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 02.08.12 23:31

Veškeré poranění v ústech vyřeší salvej-vyplach ,dále jezte zmrzlinu-sníží to otok;)
doplněno 02.08.12 23:44: Zkuste ještě heřmanek a jestli máte sílu odolat vyplachnete si ústa slivovici nebo skotskou.Ranka se uzavře,znecitliví a vydezinfikuje.

Od: monopolinka*
Datum: 02.08.12 23:38

Děkuji za tip :) hned jsu na to :)

doplněno 02.08.12 23:45:

Nooo , tak to fakt nevím :D Jsem docela vyklepaná už z téhle bolesti :( a obávám se , že v ledničce najdu jen Brandy

Datum: 02.08.12 23:55

Brandy stačí, dezinfikuje alkohol, kterého brandy obsahuje dost ;) Doporučuji vyndat piercing a cucat led, případně ovázat bradu zespoda studeným obkladem, pokud máte např. citlivé zuby. Můžete vyplachovat i peroxidem vodíku. Ustelte si hodně pod hlavu. Uvidíte, jak Vám bude ráno - pokud otok nepoleví nebo vzroste, zajděte pro jistotu k zubaři (veškerá poranění ústní dutiny spadají pod vyšetření u zubního lékaře).

Ohodnoceno: 2x

Od: monopolinka*
Datum: 03.08.12 00:02

Děkuji :)

Od: drejdl*
Datum: 03.08.12 08:20

Nebojte se, všechny sliznice se hojí rychle a dobře. Výplach slabým desinfekčním prostředkem může jen prospět, a to se týká i uvedených bylinek. Ten piercing bych nejspíš i nechal.

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.