Zvracení s troškou krve co stím?

Od: Datum: 30.07.12 12:23 odpovědí: 4 změna: 30.07.12 16:45

Ahoj chtěla bych se zeptat dneska od rána jsem asi 4krát nebo pětkrát zvracela a s toho ty dvě poslední byli s příměsí krve. Docela mě to vylekalo.Je fakt že ted zrovna menstruuji,a procházím takovým těžkým psychickým obdobím,možná to s tím má něco společného.,před více jak měsícem jsem byla na kolonoskopii i gastroskopii a vše bylo v pořádku jen mi pan doktor odhalil reflux jícnu také to může mít spojitost prosím poradte děkuji.K lékaři se mi moc nechce.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 30.07.12 12:37

Dobrý den.

Odborně Vám po internetu těžko někdo poradí. Nejlepší je co nejdříve navštívit lékaře. Menstruace nemá na přítomnost krve při zvracení žádný vliv. Neváhala bych a šla bych k lékaři ještě dnes.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.07.12 13:06

Dobrý den. Truhlářko, pokud zvracíte krev, měla byste urychleně lékaře navštívit. Nikdo si zřejmě netroufne takto na dálku poradit Vám něco lepšího. Může to být hodně závažný problém, takže návštěva lékaře je určitě na místě.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.07.12 13:37

Souhlasím s urychlenou návštěvou lékaře. Ještě záleží na tom, jestli ta krev byla tmavá, už částečně natrávená, což by mohlo znamenat i problém v žaludku a nebo světlá a červená, tedy nějaké poškození v zažívací trubici.

Vícečetné zvracení taky není normální a mohlo se vám stát, že jste si nějak poškrábala jícen. Spojitost s refluxem jícnu může být také, protože při tomhle problému se vám vlastně vrací natrávená potrava zpět a protože je smíchaná už se agresivními žaludečními šťávami, je hodně leptavá a vlastně jícen rozežírá. Takže tam můžete mít poškození už tak hluboké, že krvácí. A tam může jít i o vředy, nebo o počínající nádor.

Ohodnoceno: 1x

Od: drejdl*
Datum: 30.07.12 16:45

Nic děsného. Opakovaným zvracením dochází k bodovitému narušení žaludeční sliznice, což může mít za následek drobnou příměs (nitky) krve ve zvratcích. Koincidence s menses je jasná - při menses je všeobecně snížená srážlivost krve, proto je přítomnost stop krve pravděpodobnější.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.