Jak se přinutit spat s rukama dole

Od: Datum: 29.07.12 15:12 odpovědí: 3 změna: 29.07.12 18:40

Ahoj

mám takový problém, už od malá jsem naučený při spaní mit ruce pod hlavou ale poslední dobou mi to dělá problémy

v noci se budím s odumřetou rukou

proto mě zajímá jestli s tím taky někdo neměl problémy a jak se donutit ruku mit třeba podel těla

děkují za odpovědí

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: meruzalka1
Datum: 29.07.12 15:35

Ahoj. Já ti sice přímo neporadím, ale já třeba spím tak,že ležím na břiše,levou nohu trošku pokrčenou a svou pravou ruku si dávám k pravému boku, nebo spíš pod pravý bok. Jem tak málo,takže si vlastně na jedné ruce spím. Touhle polohou už usínám asi 15 let, pořád stejně. Také mě občas od toho bolí ruce. zkus si natrénovat jinou lepší polohu,než s rukama pod hlavou, vím,žže nejsi zvyklej,ale musíš to zkusit a mít trpělivost,nakonec se to přeci jjen povede. Držím place!.

Od: tomasgulas
Datum: 29.07.12 16:36

No já jsem na tom stejně, ale poslední asi rok mi už ta ruka neodumírá, asi si zvykla :-D Dřív to bylo hrozné, nebyl jsem ani schopen si v noci dát ruku jinam, jak jsem ji necítil, kolikrát jsem si ji musel "přehodit" druhou rukou :) Ono to fakt nějak přestalo, ale uvědomuji si, že se občas v noci probudím a v polospánku dám ruku jinak, když se začíná blížit "odumírání".

A taky by to chtělo větší postel, resp. prostor kolem ní, protože já měl vždy ruce nalámané kolem stěn a kdesi cosi...

P.S. Ještě poloha: No má úchylka je obejmout polštář, takže ta ruka, co je pod polštářem (levá), mi odumírala.

Od: ararach*
Datum: 29.07.12 18:40

Mám to samé. Dávám si ruku pod polštář a tak na ní netlačím přímo hlavou. Ruku podél těla - to je problém. Nedokážu spát jinak než na boku. Snad jen ... Koupili jsme si postel s drátěným čelem a já se při spaní držím - vlastně ruka trčí zaháknutá nahoru a tadlencta poloha mi vyhovuje ( bolí mě navíc i rameno ) ...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.