Velmi krátká výdrž při sexu

Od: Datum: 29.07.12 09:53 odpovědí: 21 změna: 25.08.12 17:06

Dobrý den,

obracím se zde s problémem. Většinou s emi stává když mě přítelkyně vzruší a ještě než dojdem na věc tak mi to uteče ven.

Mám strašně malou výdž, dá se s tím něco dělat? Pokud ano co?

Poradí mi někdo? Je to pro mě velmi nepříjemné :(

Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.07.12 10:25

Začít zdravěji jíst a sportovat! Třeba začít běhat na delší vzdálenosti a ono to pomáhá :D

Ohodnoceno: 3x

Datum: 29.07.12 10:32

Lékařsky se to nazývá ejakulatio praecox a jde většinou o poruchu, způsobenou špatnou životosprávou nebo stresem.

Zkuste se dát trochu fyzicky do kupy nebo překonejte stud a zajděte k lékaři, myslím, že na to jsou nějaké léky..

Ohodnoceno: 2x

Od: michallin
Datum: 29.07.12 11:03

Španou životosprávou to nejspíš nebude, jsem sportovec rekreační a stravuji se řekl bych tak průměrně, občas i něco nezdravého jím, ale jinak to snad ani v dnešní době nejde. Nemůže to způsobovat ještě něco jinýho? Mám to od již velmi dlouho toot trápení.

Od: des*
Datum: 29.07.12 11:30

Za mlada,jsem chodil s dívenkou a to byla samyce.A uznalá.Když na mne sáhla,byli jsme dva a zachvíli jeden.Jak na mne sáhla za chvíli,opakovalo se to.Ale napotřetí už to bylo fajn.Zkrátka jsi moc nadržený a je potřeba si to s partnerem vysvětlit.Vyklep patrony předem a ono se to spraví.

Datum: 14.08.12 19:31

SamYce? o.O

Datum: 29.07.12 11:38

Zkoušel jsem i toto, ale ani to mi nepomohlo, nevím co mám na to zkusit abych vydžel aniž by ... ::(

Datum: 29.07.12 11:52

Je to problém, který způsbuje víc faktorů.

Jak už jsem psal - navštivte lékaře - dá se to eliminovat.

Ohodnoceno: 2x

Od: stribrnak*
Datum: 29.07.12 12:06

Desi a když patrony vyklepe předem, co když pak ani nenabije?

to by bylo v luftě všechno

Datum: 29.07.12 12:14

Menzel radí Neckářovi "myslete při tom třeba na fotbal". Tato rada má své podstetnění (tohle je samozřejmě zjednodušené podání).

Ohodnoceno: 1x

Datum: 29.07.12 12:18

existují na to i nějaké mazandla a kondomy na prodloužení výdrže ale duležitá je zdravá životospráva a hlavně trénovat *smich*

Datum: 29.07.12 12:22

k tomuto názoru bych se připojil, klidně přetrénovat a klidně dlouhodobě... má to jeden blbý vedlejší účinek: snížení prahu citlivosti, takže pak to může po hodině a půl sexu otravovat život... chce to najít rovnováhu. :) věřím, že tohle funguje u každého.

doplněno 29.07.12 13:40:

trénovat hlavně sám až do omrzení... pak už to s přítelkyní půjde výrazně déle :)

doplněno 29.07.12 13:45:

když se to dovede k absurdnosti, ale v podstatě je to o tom: http://xman.idnes.cz/nechcete…c=A111110_121451_xman-sex_fro

Datum: 29.07.12 13:02

Trénovat myslíte jak? Nejde to vždycky s přítelkyní každý den

Datum: 29.07.12 13:22

když holka nemá kluka,postačí ji ruka,když kluk nemá ženu,postačí i jemu.-Jinak se přikláním k názoru vyklepat patrony předem.Funguje to.

Datum: 29.07.12 13:52

buď si ulevit před tím a trénovat jak? *smich* No šak víš ne? ;) Rukama , Těžko na cvičišti lehko na bojišti *haha*

Od: nu*
Datum: 29.07.12 23:16

přečti si co o tom píše starý číňan v tantrických brožurkách, vše se dá zvládnout, i dokonalé sebeobvládání včetně sexuálního vzrušení...

Datum: 30.07.12 08:34

Děkuju za rady, snad něco pomůže

Datum: 13.08.12 21:15

Vam pomuze asi jedine odbornik,ale musite k tomu dojit sam.preji vam,aby brzy.

Od: morgan
Datum: 14.08.12 19:19

existuje i znecitlivující lubrikační gel...který to dokáže chvilku oddálit))...ach jo - já mám zas opačný problém, - partnerovi to trvá 20min! ...-jsem pokaždé z něho vyřízená :( :( :( ...dává mi zabrat

Datum: 25.08.12 17:06

Tak těch 15 až 20 min. je taková běžná záležitost. Horší když je to kratší např. na 5 min. Náš průměr je tak aspoň těch 15 min. minimálně...

Datum: 12.08.12 20:21

A mel by jste nejaky problem zajit za sexologem?Sam to asi nevyresite.

Od: patriktorri*
Datum: 13.08.12 12:50

Záleží na tom, kolik Vám je. Jestli se sexem začínáte, je předčasný výstřik úplně normální. Časem se to samo srovná.
Jinak snad není problém, nechat si to nejdřív udělat rukou/pusou a teprve druhou dávku věnovat, kam patří. Nebo třetí. Normálně se předem domluvte, ať není trapas.
A hlavně - vůbec se za to není třeba stydět. "Vidíš miláčku, jak moc mě vzrušuješ - to je tím, že jsi tak krásná."

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.