Jakou vybrat banku pro termínovaný vklad?

Od: Datum: 29.07.12 07:24 odpovědí: 2 změna: 29.07.12 10:14

Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem banky pro termínovaný vklad. Moc nevěřím nově vzniklým bankám, které mají masivní reklamu a nabízejí lepší procenta. Jaké máte zkušenosti Vy? Děkuji za rady..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.07.12 09:51
avatar

Nejsem přítelem termínovaných vkladů, raději bych Vám doporučila např. Zlatý účet u Raiffeisen stavební spořitelny. Úrok 2,2 %, naprostá likvidita - kdykoli ke svým penězům můžete...

U termínovaného vkladu mě právě "zlobí" ta možnost vybrat si až po určité době. Nikdy nevíte, co se může stát. Raději bych obětovala nějakou tu desetinku procenta za 100% likviditu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.07.12 10:14
avatar

Využívám služeb Air Bank k úplné spokojenosti. Jejich spořící účet spojuje výhody běžného účtu (žádné lhůty pro výběr peněz) a termínovaného vkladu ( slušné úroky - 2,5%). Banka se zaručuje, že z hlediska úroků bude vždy mezi třemi nejlepšími bankami. Oproti některým bankám nemusíte mít i běžný účet. Banka má internetové bankovnictví, takže se svými penězi můžete manipulovat od svého počítače. Vklady jsou pojištěny, stejně jako u ostatních bank, do výše 100 000 EUR.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.