Když bolí zuby

Od: Datum: 26.07.12 16:09 odpovědí: 2 změna: 26.07.12 17:43

Dobrý den,chci se zeptat ohledně zubů na první pomoc při bolesti u Vás- co používáte proti té uporné bolesti a hlavně mám otázku:mojí mamince bolel zub za 2 dny jí hrozné otekla tvář ani neviděla na oko a za ošetření zaplatila 3.500Kč,když šla požádat o jakoukoliv nápravu doktorka-dovoléna- takže musela k jiné ta okamžitě poznala nevyčištěný 1kanálek a hlavně udělala rengen zubu!Usoudily jsme,že pokud zubař toto nevlastní ani nemá cenu snad chodit na ošetření,protože i známé zase místo bolavého zubu vytrhli úplně zdraví zub a na ten bolavej vůbec nepřišla!Jak se teda bránit ve smyslu reklamace a je nárok na vrácení peněz nebo alesp. části té vysoké částky za tak neodbornou práci!A kde je možné třeba upozornit ostatní nebo stěžovat si když takový člověk se nedá nazvat zubař/ka!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: chloe*
Datum: 26.07.12 16:38

Na bolest zubu podle mého pomůže jen zubař, jako první pomoc třeba pohotovost, natož pokud jde o kanálky atp. Jakmile je tam třeba zánět, můžete spolykat krabičku Brufenu a stejně to nepomůže. Odbornost lékaře posuzovat nebudu, neseděla jsem v křesle, ale co se ceny týče - lékař by měl informovat před zákrokem, 3tis. se mi zdá dost, ale není to zcela nemožné. Co vím, tak někdo za kanálek bere 300,- jiný 500,- nebo 800,- K tomu třeba injekce a někdo má vysoký poplatek za akutní ošetření - třeba 500,- Ale jak říkám, zubař by měl říct předem, co to bude stát.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.07.12 17:43

Zuby se dají taky přepíjet vodkou, ale zubař (pohotovost) bude vždy lepší varianta:)

3500,- se mi zdá trošku hodně (neříkám, že to není reálné), ale každopádně je slušnost doktora před zákrokem vysvětlit a vyčíslit o co se jedná.

Podle mě vždycky existují alespoň dvě alternativy (myslím finanční), dle použitých medikamentů, atd...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.