Sex v řece vs zánět

Od: Datum: 26.07.12 10:46 odpovědí: 8 změna: 26.07.12 12:24

Ahoj. Chtěla bych se zeptat, když mají muž a žena sex v řece, muž má ochranu, takzvaný kondom. Jestli může žena chytit nějakou unfekci, zánět či něco podobného. Předem děkuji za chvilku času na odpovědi. Přeji hezký den ..

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.07.12 10:48

Samozřejmně řeka není sterilní prostředí a vchod do těla je mnohem víc otevřen než za normální situace, takže ta možnost je větší než za běžné situace.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 26.07.12 10:53

Ano, může. A to i při běžném plavání. Stačí na gynekologii, tam Vám napíšou vaginální čípky proti mikóze např. a budete zdravá.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 26.07.12 10:54

No jéje...a jakou!*stop*

Sice je pravděpodobnost možná menší, než někde ve vířivce, ale je dost vysoká.

Od: eee
Datum: 26.07.12 10:56

Ano, v řece je pro ženu velmi mnoho infekcí, které mohou způsobit záněty.

Od: paaja*
Datum: 26.07.12 10:59

... a vzhledem k tomu, že ve vodě to klouže mnohem hůře než mimo ni - spíše to dře, tak i pravděpodobnost narušení sliznice je vyšší *smich*

Od: tomasgulas
Datum: 26.07.12 12:06

Kdysi se na tohle ptala jedna paní (slečna) Uzla, jestli by nemohl být nějaký problém ze "styku" v moři. Uchichtl se a sdělil, že celý život pochází z vody a že z toho rozhodně nemusí mít strach. A pokud to není řeka u chemičky, nebál bych se také. Ale já nejsem partnerka :D

Od: koukolik
Datum: 26.07.12 12:19

Ale vzhledem k tomu, že jsi partner, strach by měl být na místě *smich*

No tak já se příště vydrhnu v louži před barákem (chemička tu není), když to teda podle Uzla ničemu nevadí.

Od: tomasgulas
Datum: 26.07.12 12:24

Jak je libo. Já Vám nikdy neřeknu ne :D

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.