Zamilovala sem se do gaye

Od: Datum: 25.07.12 22:15 odpovědí: 7 změna: 26.07.12 12:46

Ahoj všichni...mám takový, dá se říct problém...Šíleně jsem se zamilovala do kluka ale je gay.:( Poznala sem ho přes moji kamarádku a už od první chvíle jsme si rozuměli. Zajdeme do kina, večer klidně na skleničku, on mě přijde navštívít, i já jeho k němu domu, jeli sme spolu i do Řecka na dovču kde sme blbli jak malý děti...Rozumíme si po všech stránkách...Vždycky mě na přivítanou políbí na tvář,i když spolu sme tak se líbnem na tvář, dáme si občas i normální pusu a to je vše..On má přítele a já sem nešťastná...Co mám dělat? Mám mu to říct?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.07.12 22:18

Můžete mu to říct, ale sobě tím nepomůžete a když to nevezme s humorem, možná příjdete o kamaráda.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 25.07.12 22:21
avatar

Ahoj. A co si myslíte, že se změní, když mu přiznáte své city? Víte dobře, že k Vám nebude nikdy stejné city chovat a zbytečně byste se připravila třeba o bezva kamaráda. Smiřte se s tím, že je takový, jaký je a časem Vás ta láska přejde. Zůstane jen pěkné přátelství mezi vámi. Neubližujte si víc, než musíte.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: hop®
Datum: 25.07.12 22:41
avatar

Odpovím otázkou - čeho byste chtěla docílit tím, že mu vyznáte svoji lásku? Pokud věříte, že se jeho kamarádský vztah k Vám jako ženě změní v něco po čem toužíte, tak se trošku probuďte, to se nestane. A pokud ho tím chete přivést do rozpaků, tak to se Vám možná povede, ovšem následky si ponesete sama, pravděpodobně tím na vašem kamarádství způsobíte větší či menší, ale hlavně trvalý šrám.

Takže co máte dělat? Vážit si ho jako kamaráda a co nejdříve se odmilovat, zbytečně trápíte sama sebe... Najděte si také svého přítele na lásku...

doplněno 26.07.12 08:23:

P.S.: Jak byste se tvářila, kdyby Vám vyznala svoji lásku Vaše nejlepší kamarádka a chtěla s Vámi vlézt do pelíšku? ;)

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 25.07.12 22:43
avatar

Ahoj, je to smutné, ale je to tak a musíš se s tím vyrovnat. Nepůjde to hned, ale nic jiného nezbývá, tohle nezmění.

Máš ale šanci mít skvělého kamaráda. Měj oči otevřené, neuzavírej se před dalšími lidmi a určitě najdeš kolem sebe dřív nebo později někoho, kdo si Tvou lásku zaslouží a bude schopen ti ji oplatit. :) Držím palce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.07.12 06:58
avatar

Takový chlapec Vám nikdy nedá to, co od něj očekáváte, tedy lásku se vším všudy, jakou dovede dát muž ženě. Pokud se s tím dokážete smířit a přátelit se s ním dál, budete mít ale toho nejlepšího kamaráda, jakého si dovedete představit. Vtipného, milého, ochotného pomoci, poradit...:)

Vím to, takového známého mám. Už leta. Poznali jsme se na táboře, kam jsme oba jezdili každoročně. On jako kuchař, já vedoucí. A mohu říct, že je to báječný tvor. Nikdy nezkazil žádnou srandu, rozdělil by se o poslední, dokázal vynadat i pomoci. A měl neskutečně rád zvířata a přírodu vůbec. Prostě takový jemný člověk.

Jsem ráda, že jsem ho poznala. Dnes se už moc často nevídáme, ale aspoň si občas napíšeme.Moc si jeho přátelství vážím, ženy občas závidí, pomlouvají, on ne. Vyslechne mě, poradí, mohu se na něj obrátit s čímkoli.

Proto se nepokoušejte něco změnit, tlačit na něj, chtít milenecký vztah. Ublížila byste mu. Najděte si chlapce, s kterým utvoříte milenecký pár a tento muž ať je dál vaším dobrým kamarádem. Uvidíte, že Vás to obohatí. *mala* Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.07.12 08:22
avatar

Není důvod pro to, být nešťastná. Tihle lidé jsou pro opačné pohlaví těmi nejlepšími kamarády a přáteli, jaké si jen můžete přát. Jemu se můžete svěřit se vším, popovídat si o všem a určitě s ním není ztracený čas.

S tím, že má přítele, se prostě musíte smířit, nedělat nic a počkat, jestli se vám s tím svěří sám.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 26.07.12 12:46

Pokud chcete riskovat, že přijdete o kamaráda, tak se mu svěřte...

Berte to tak, že jste získala skvělou kamarádku, která nosí kalhoty, vyzná se v módě, bude s Vámi vysedávat po kavárnách, stráví s Vámi hodiny na nákupech, bude mít pochopení pro každou Vaši bolístku a když budete potřebovat pomoc s nábytkem, tak unese i skříň. Možná se spolu i jednou či víckrát vyspíte, ale zapomeňte na to, že kvůli Vám změní své sexuální preference.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.