Má malá prsa - po čem rostou?

Od: Datum: 25.07.12 17:31 odpovědí: 11 změna: 06.07.16 17:37

Ahoj, prosím o radu. dnes jsem si koupila podprdu s vycpávkama, protože žádná prsa nemám. Ale vůbec. Je mi 14 a všichni ve třídě už prsa mají.Ted po prázkách s tím půjdu poprvé do školy a prosim o radu, jak to mám udělat při převlékání do tělocviku.holky na mě budou oukat, jato že mi přes prázky narostly(přitom mám podprdu žejo a prsa žádný) Tak co mám při převlékání dělat? a jak je kdyžtak odpálkovat kdyby měly kecy jakto že mi už narostly?
A exituje nějáký trik jídlo nedo prážky po kterých prsa rostou . Já slyšela jen o mléku , ale to nepiju . Nestačilo by třeba jíst mléčné výrobky?
Děkuji za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fifaa
Datum: 25.07.12 17:52

zkus pivo po pivu rostou je v něm vitámíny atd;):)

Ohodnoceno: 0x

Od: monkeyking*
Datum: 25.07.12 18:03

Kliky! Ať rostou svaly :D

Datum: 25.07.12 18:20

Velikost prsou je dána geneticky, neovlivní ji žádné jídlo ani nápoj (max. v dospělosti plastická operace).

A čtrnáctileté tazatelce radit pivo?

Datum: 25.07.12 18:11

Je to dáno geneticky a žádné jídlo Ti nepomůže. Podívej se na svou mamku, jistě je také v prsou drobnější a Ty jsi prostě po ní.

Pokud někdo říká, že nějaké jídlo je zdravé na prsa, je tím ve skutečnosti myšleno na plíce. To proto, že kdysi, když řádila ve velkém tuberkulóza, lidé se snažili hodně a dobře jíst /tedy ti, co na to měli/, aby jí neonemocněli.

Proč by ses schovávala při převlékání. Myslím, že v té podprdě i cvičíš, ne? a že v tom jsou slabé vycpávky, holky přece nevidí. To zvenku vidět není, svlékat to nebudeš, tak holky nic nepoznají.

Je to dneska výhoda, to prádélko. Za mého mládí si na ZŠ nevyvinutá spolužačka strkala do podprdy srolované ponožky. nekecám! A představ si to halóóó, když jí při výmyku na hrazdě vypadly! *smich*

A protože je Ti teprve 14 let, uvidíš, že určitě v prsou ještě zesílíš a budeš mít pěknou postavu. Ty vycpávky jednou budeš moci zahodit. Na to dám krk! Jaga. :)

Ohodnoceno: 3x

Od: hop®
Datum: 25.07.12 18:43

Jaguško, znám několik "holek" i žen, které mají od přírody prsa po tatínkovi. Některé v dospělosti zvolily plastiku, ale většina z nich se s tím naučila žít s takovou grácií, že se nikdo neodváží mít jakoukoli narážku na jejich menší poprsí, naopak si z toho umí udělat "výhodu" a okecat to, převést ve vtip. A to je pro život daleko větší výhoda, než mít jen prsa jako ostatní...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.07.12 12:11

Jojo, moje spolužačka jedna to dělala také v sedmé třídě a pak ji to vypadlo ty ponožky a celé tři roky se jí všichni smály! :-D

Od: susenka*
Datum: 25.07.12 19:01

Už dlouhou dobu sleduju jak se tady "trápíte" , že máte malá prsa.. Hele řeknu ti, je mi taky 14, prsa taky nemám, ani podprdu nenosím, není na co. A já jsem s nima spokojená, nevadí mi při sportu atd.. Jsem za to ráda. Nebo coapk bys radši chtěla mít obrovský prsa, kterýá by ti všude překážela, vypadávala a ještě by tě z toho bolely záda? Takový problémy bych taky chtěla řešit..

Ohodnoceno: 6x

Od: krkovicka*
Datum: 25.07.12 19:12
Pro tebe ještě brzo,ale rostou po těhotenství.Spíš nabudou na velikosti o jedno číslo a už takhle zůstanou.Měla jsem spoluzacku v sedmé třídě prsa trojky.Dnes už má takové pětky a rozhoduje se u ní zmenšení.Je drobná a prsa u ní způsobují zdráv.komplikace.Naproti tomu druhá spoluzacka,u ní jsme se vždy smáli že má lentilky pod kobercem.Vysoká,hubena.Dnes už vysněné trojky.Po 4 dětech.Je nám všem třicet.Takže se neboj.Stále jseš ještě ve vývinu a prsa ti o něco porostou.

Datum: 25.07.12 19:12

Ahoj. Ivčo, podprsenku s vycpávkami, sis koupila určitě pro svůj lepší pocit. Tak si ho nenech zkazit tím, co holky na to, či ono, řeknou. Nikomu žádné vysvětlení nedlužíš, ale pokud by se opravdu ptaly a Ty jsi jim chtěla odpovědět, můžeš klidně říct, že od toho se dnes dělá šikovné prádlo i pro ty, ke kterým příroda tak štědrá zatím nebyla. A nebudeš muset ani lhát a ani se cítit trapně. A možná, že tím vnukneš nápad i některé jiné dívce a pomůžeš jí tak. Řeší to takto i spousta dospělých žen. Děláš to pro své větší sebevědomí. Prsa Ti narostou, žádné prášky na to nejsou. Jen trpělivost a věř, že tohle trápí vícero děvčat ve Tvém věku. Jen zde se jich již několik ptalo na totéž. A dozvěděly se totéž, co Ty. Měj se ráda taková, jaká jsi, se vším všudy.

Ohodnoceno: 4x

Od: betul
Datum: 06.07.16 17:31

No holky, mě 41 let, jsem štíhlá docela vysoká a o nápadníky nouzi opravdu nemám, vypadám dost mladě. Táta mi asi ve 12ti řekl, že má prsa větší než já ... mám z toho velké trauma do dnes. Mám velikost 70C ... takže skoro nic. Jedno dítě také mám a v těhotenství se mi prsa zvětšla, a kojením také, ale po ukončení kojení je mám o malinko větší, ale větší mám i zadek:) o jednu velikost ... takže nepomůže asi nic. Bude Vám to asi připadat směšné v mém věku, ale peníze na plastiku už mám, chtěla bych se konečně cítit jako plnohodnotná žena. Už roky pátrám po něčem co by pomohla, abych se vyhnula plastice, ale vůbec na nic sem nepřišla ...

Datum: 06.07.16 17:37

Někoho trápí malý prsa někoho malej pindík. Prsa se dají chirurgicky zvětšit ten pindík ne. Na druhou stranu umělá prsa některé chlapy odpuzuje, včetně mě. Nedokážu si představit, že bych v ruce mačkal dva umělé balóny. To radši ať je má ženská menší než umělá.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.