Při chůzi lehké píchaní v podbřišku

Od: Datum: 23.07.12 16:06 odpovědí: 6 změna: 23.07.12 18:32
Dobrý den.Nejspíš mi moc nepomůžete a odešlete mě na gyndu.Ale což.Napíšu,snad to nebude tak zlé.Když nechodím nic nebolí.Nebolí to ani při dlouhé chůzi.Jen občas,pět kroků a pích.Taky ne nikdy celý den co jsem na nohou.Není to ani tak u vaječníků ale výše jakoby u močáku na levé straně.Jednou jsem měla zánět a to jsem se bolestí nemohla narovnat.Pocit píchnutí je spíš jakoby se natáhla pružina.Vytok nijak zvláštní,chození na wc taky v normě.Nemohla jsem někde jen prochladnout?Díky za cenné rady.Třeba by jen pomohly čaje-nevím...
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.07.12 16:22

Ahoj Krkovičko,

tohle může být cokoli, od "zaražených prdů" přes gynekologický problém po natažený sval.

Mě se to stává, když se hodně napiju a potom chodím - nebude to ten případ?

Od: krkovicka*
Datum: 23.07.12 16:30

Ono to trvá už třetí den.Prdeni mám ok :-D
Datum: 23.07.12 16:31

A co natažený sval? Nezvedalas něco těžkého, nebo nějaký prudký pohyb?

Ohodnoceno: 2x

Od: krkovicka*
Datum: 23.07.12 16:32

Každý den něco tahám.Tohle je zvláštní.Protože nemám ani před menstruaci.
Datum: 23.07.12 17:31

Dobrý den. Krkovičko milá, já bych k Vám byla ještě přísnější. Nejen, že bych Vás poslala na gyn. vyšetření, ale poslala bych Vás i na to chirurgické. Žádné píchání, či bolest v břiše nejsou normální a nemělo by se to podceňovat, aby se něco nezanedbalo. Já vím, že jste to již slyšela mockrát, ale co také takhle na dálku lepšího poradit? Pokud potíže budou přetrvávat, neodkládejte to. Je lepší dozvědět se, že to nic není, než mít nějakou již rozjetou vážnou polízanici.

Datum: 23.07.12 18:32

Poslala bych Vás na internu, pokud nic nenajdou, pošlou Vás sami na gyndu. Může to být totiž cokoliv, od cysty, přes slepák, nádor, dokonce tam může vystřelovat bolest i odjinud. Rozhodně vyšetřit!

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.