Poraněné oko

Od: Datum: 20.07.12 10:42 odpovědí: 6 změna: 20.07.12 13:38

Dobrý den,

od středy svou nešikovností mám pravé oko popálené hašeným vápnem. V nemocnici jsem si ho nechala ošetřit a mám ho nyní zalepené.

Chtěla bych se zeptat jestli mám nosit černé brýle nebo bez.

Děkuji za radu.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.07.12 10:59

A k čemu ty černé brýle? Aby ti omezily výhled tím zdravým okem?

Datum: 20.07.12 11:03

Myslím že nemusíte ze zdravotního hlediska nemusíte vůbec a z hlediska toho aby jste vypadala hezky no tak proč by jste měla nosit brýle nemusíte.

Datum: 20.07.12 11:07

Zavolej si do nemocnice, kde ti zákrok prováděli. I obyčejná sestra na příjmu ti odpoví na tvůj dotaz. Místo psaní sem do diskuze, si mohl mít už dávno odpověď.

Od: janarakovska
Datum: 20.07.12 12:46

Volat do nemocnice nemusím.

Já jen chtěla znát názor. Máte pravdu ten kdo má třeba nohu v sádře taky na nemocnou nohu nenazuje botu.

Takže díky.

Datum: 20.07.12 13:38

Do nemocnice určitě nevolej :)

Při psaní příspěvku jsem myslel, že obvaz máš už sdělaný. Proto ten příspěvek.

Brýle klidně nos, pokud chceš obvaz zakrýt a zároveň neprovozuješ činnost, u které by bezpečnost mohla být ohrožena. Nevidím na tom nic špatného.

Od: mowla*
Datum: 20.07.12 11:09

Velké černé brýle na zalepeném oku skryjí obvaz - takže budeteméně nápadná (no, i když třeba v dešti... ;) ). Na druhou stranu už teď máte omezené vidění a tmavé brýle je ještě zhorší - pozor na silnicích.

Pokud jde o šetrné chování k oku - je to jedno, je zalepené...

;)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.