Kam s holkou na rande

Od: Datum: 19.07.12 23:26 odpovědí: 14 změna: 25.07.12 19:33

kam s holkou? Do kina nechce a na procházku zase nechci já, kam jinam?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 19.07.12 23:33

Proč nechcete na procházku?

Ani na procházku s nějakým cílem?

A co Zoo? Nebo ej to taky moc procházka?

Piknik, kavárna, cukrárna, restaurace, plavečák - až bude hezčeji, aquapark, hrady/zámky, muzea, výstavy, bobová dráha, bowling, diskotéka, čajovna, cokoli...

Datum: 20.07.12 00:27

Minigolf! Ten je nejlepší :D.

Od: polednice
Datum: 20.07.12 05:56

Ona na prochazku,ty radši do kina.Jste jak dva proti sobě.

Datum: 20.07.12 06:18

Je vidět, že máte odlišné zájmy, nechci být špatný prorok, ale asi vám to spolu moc nepoklape. Měli byste se umět navzájem přizpůsobit. Někdy Ty, někdy ona.

K mládí patří pohyb - co kolo, co brusle? Mně bys na výlet na kole nalákal kdykoliv! Co ona na to? :) Jaga.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 20.07.12 18:35

Záleží na tom, jak moc o dívku stojíte.

Přemýšlel jste o tom, proč dívka dává přednost procházce před kinem? Třeba by Vás ráda více poznala. Zatímco při procházce si můžete povídat, v kině tuto možnost nemáte.

Zkusila bych dohodnout na kompromisu: "Dobře, dneska půjdeme na procházku, příště půjdeme do kina."

Datum: 20.07.12 22:06

loollllL JÁ BYDLI MV TAKOVÝ DÍÍÍÍŘE ŽE MĚ TO TAKY NEBAVÍ TY PROCHÁZKY FAKT TRAPNÝÝÝ TVL NEJRAČI BYCH SNÍÍ HRÁL JENO MHRY NA kOMPU CO JIINÝÝÝHOO DYT JE TA DOBA DNESKA PŘECE JENO MO POČÍTAČOVÝ TECHNOLOGII NEE :dddddd

Datum: 25.07.12 19:33

Doba je o něčem jiném, ale to Vy asi těžko pochhopíte. Takhle to dopadá, když někdo tráví veškerý čas hraním stupidních PC her. *smich*

Datum: 20.07.12 22:35

Pošli ji na procházku a jdi do kina.

doplněno 20.07.12 22:36:

Polednice promiň, přehlédl jsem tvoji odpověď.

Od: polednice
Datum: 21.07.12 00:42

Dobře myšleno.Každý svou cestou ;)

Datum: 21.07.12 08:18

Nuda,ta je nejhorsi*ee*.Nechapu,kdyz jsme byli zamilovani,tak bylo uplne jedno,kde jsme,ale hlavne spolu.

Datum: 21.07.12 08:48

Upřesněme problém, Nechce do kina vůbec, nebo do kina na něco konkrétního? To může být podstatný rozdíl.

Od: ladaadal*
Datum: 21.07.12 09:48

Souhlasím s Juglans. Co budete dělat za 10 let, když tohle řešíte na začátku vztahu? Najdi si holku se kterou ti bude jedno, kde s ní jsi a jí bude jedno, kde je s tebou, hlavně, když jste spolu.

Od: vjata
Datum: 24.07.12 18:20

a co treba na nakupy do nejakyho oc?

Od: lucka88*
Datum: 25.07.12 19:07

Tak co nějaký lanáč? Myslím, že nějaká společná aktivita (sportovního ražení) je mnohem lepší než kino nebo procházka :)) koukni na www.lanovecentrum.cz . Já tam s kámošema chodívám a ručím za to, že se nudit nebudete :))

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.